Bosch EasyCut 12 0.603.3C9.020

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Bosch Easycut je vhodná pro všechny, kteří mají rádi pohodlnost a neradi se starají o údržbu. Všichni domácí kutilové ocení nízkou hmotnost i protiskluzový grip. Sice s ní nepokácíte les, ale na takové to domácí „řezáníčko“ v pohodě postačí. Postesknete si však nad malým výkonem a sílou.

Parametry

Povrch
Výrobní materiál grilovací plochy
Integrovaný teploměr
Pojízdná kolečka
Velikost grilovací plochy
Výměnné nástavce na gril
Víko
Odkládací prostor
Vyjímatelný popelník
Regulace vzduchu
Výška
Šířka
Hloubka
* U akumulátorových přístrojů se neměří jmenovitý výkon (W)

Jak řeže

Tuto pilu ocení zejména ti z vás, kteří nadevše stavějí pohodlnost. Akumulátorová motorová pila Bosch EasyCut totiž nepotřebuje žádné ostření ani mazání řetězu. Díky technologii NanoBlade se řetěz udržuje ostrý. Předností tohoto stroje je i velmi nízká hmotnost. Díky tomu jsme při testování ani po několika hodinách práce neměli problém s bolavýma rukama. Je to takový malý, lehký pomocník na drobné řezání. Ideální třeba pro domácí kutily v panelákových bytech, ale nejen tam. Rukojeť pily je částečně obložena protiskluzovým gripem. Ten jsme ocenili zejména po delší práci, kdy už se nám potily ruce. Ani tehdy nám nástroj nevypadával z ruky, ale naopak držel pevně v takové pozici, kterou jsme potřebovali pro ničím nerušené řezání. Na zahradě jsme pilu naplno využili při prořezávání stromků. Pravda, výkonem zrovna neoslní, ale na odřezání malých neposlušných větviček je jako dělaná. Navíc díky své konstrukci a tenké vodicí liště dokáže řezat větvičky těsně u kmene. Tím pádem na stromě nezůstávají nebezpečně ostré výčnělky. Výrobce uvádí, že pila zvládne řezat do dřeva v hloubce až 65 mm. Z toho je jasné, že Bosch EasyCut v žádném případě nezvládne přípravu palivového dřeva. Jedině klestí. Počítejte s tím, že můžete pohodlně řezat větve o průměru maximálně 7 cm. Potěšilo nás, že tuto malou pilu můžete používat nejen na dřevo, ale i na řezání plastů. V takovém případě jsou to ale skutečně malé práce. Maximální doporučená hloubka řezu do plastu je 3 cm, takže modeláři, volejte sláva. Ostatní, kdo chcete řezat do plastu hlouběji, sáhněte po silnějším modelu. Akumulátor s napětím 12 V dodával při testování pile energii přes dvě hodiny. Pak už šel výkon dolů. Ale samozřejmě záleží hlavně na tom, jak moc budete při řezání pilu namáhat. Při řezání tenké překližky vydrží déle než při zpracovávání tlustších větviček. Bosch EasyCut je fajn volba pro každého, kdo potřebuje doma sem tam uřezat kousek desky nebo je vášnivým modelářem. Dokonce pod dohledem s touhle pilou zvládnou řezat i děti, a to i celkem mladé. Ale rozhodně od této pily nečekejte velký výkon, ani sílu. Zjistit cenu Jít na přehled dalších elektrických motorových pil.  
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6 Total Score
Bosch EasyCut 12 0.603.3C9.020

Pila je nenáročná na údržbu a vhodná především pro domácí kutili na prořezávání stromků nebo řezání tenkého materiálu. Nemá však valný výkon ani sílu.

PLUSY
 • nízká hmotnost
 • nenáročná údržba
 • protiskluzový povrch
MÍNUSY
 • dobrý výkon jen 2 hodiny
 • nezvládne nařezat palivové dřevo
 • malá síla
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo