Jak vybrat předsíňový nábytek

Předsíň většinou bývá jednou z nejmenších místnostní v domě nebo bytě. Než ji začnete zařizovat, změřte ji. Je totiž důležité předsíňový nábytek chytře zorganizovat a funkčně tak využít celý prostor.

Nábytek do předsíně si můžete poskládat z různých kusů. Jednotliví výrobci totiž používají podobný design, nebo určitý detail, který je shodný na většině kusů nábytku. Může to být na příklad vzor, barva, nebo tvar nohou.

Ideálním doplňkem v předsíni je zrcadlo. To může být buď nalepené na dveřích skříně, může viset na stěně, nebo může být samostatně stojící. Samostatně stojící zrcadlo může mít háčky nebo odkládací tyč s ramínky na pověšení bund, šál atd.

Bundy mohou viset samostatně na věšáku, nebo ve skříni. Skříň je praktická v tom, že bundy nejsou vidět a nepřekáží. Ovšem pokud máte bundu mokrou, v uzavřené skříni se bude hůře sušit.

Ve velkém množství případů se v předsíni nenachází okno. Proto dbejte na osvětlení místnosti. Světlo se většinou připevňuje na strop. Doplňková světla mohou být na stěnách, nebo v podobě stojací lampy. Jestliže je předsíň od ostatních pokojů oddělná dveřmi, je dobré, aby byly prosklené a propouštěly tak světlo z okolních místností.

Pokud chcete z předsíně udělat originální prostor, můžete zvolit designové háčky, které ji ozvláštní a vyvolají dobrou náladu jak při odchodu, tak při příchodu domů.

Do předsíně neodmyslitelně patří botník. Ten si můžete pořídit v různých variantách a velikostech. Může být otevřený nebo uzavřený. Pokud se rozhodnete pro otevřený botník, máte stále přehled o umístění bot a jejich stavu.

V uzavřeném botníku sice boty nejsou vidět, ale je zde také špatná cirkulace vzduchu, což se odráží na špatném sušení. Uzavřený botník může mít poličky nebo vyklápěcí mechanismus. Botníky s vyklápěcím mechanismem uspoří místo a jsou tak praktické do malých prostor.

Velmi oblíbeným předsíňovým nábytkem jsou předsíňové stěny, které jsou spojené a kombinují botník, skříň i věšák. Výhodou je, že jsou prakticky vždy vybavené i zrcadlem.

Pomohl vám náš test vybrat ten správný produkt? Chybí vám v nákupním rádci nebo testu nějaká informace? Chcete doplnit vaši zkušenost pro ostatní? Podělte se o svoje názory a připomínky v diskuzi pod článkem, pomůžete tak ostatním lidem, kteří vybírají.

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo