Kontakty

Rádi vám pomůžeme s výběrem jakéhokoliv výrobku. Napište nám na poradime@covybrat.cz a uděláme, co bude v našich silách.

 

Provozovatel

Za CoVybrat.cz stojím já – Veronika Kociánová (IČ 74154311). Sídlím v Ostravě, ale budu raději, když mi zavoláte nebo napíšete email.

E-mail: poradime@covybrat.cz

 

 

2 komentáře
 1. Odpovědět
  DANIEL POSPÍŠIL 07/09/2017 at 08:06

  Dobrý den.Rád bych Vás požádal o radu ohledně výběru smart tv,abych nesáhl vedle.Vybírám mezi těmito třemi značkami a typy:Sony Bravia KDL-40WE665,Panasonic TX-40ES513E,LG-43UH6207.Potřeboval bych vědět jaké jsou klady a zápory každé z těchto tv,v porovnání s ostatnímy,mimo toho,že LG je uhd a má větší úhlopříčku.Předem díky za radu a pomoc.S pozdravem Daniel Pospíšil.

  • Odpovědět
   Covybrat.cz 10/09/2017 at 21:16

   Dobrý den,

   záleží co od televize očekáváte. Pokud chcete sledovat filmy v nejvyšší kvalitě z počítače/blu-ray přehrávače tak je z tohoto tria nejzajímavější volbou LG kvůli zmiňovanému rozlišení. Jestli jde o sledování běžného televizního vysílání, pak fullHD rozlišení dostačuje. Přesto bych z výběru vynechal SONY, tento model má mizerné pozorovací úhly. Na druhou stranu má slušný zvuk a na tuto cenovou kategorii ucházející kontrast a podání černé. Panasonic není v tomto případě dobrou volbou, má sice lepší pozorovací úhly než SONY, ale o něco horší kvalitu obrazu. Proto bych opět sáhl po LG-43UH6207. Za ty peníze nabízí dost slušný obraz. Jejím slabším místem je ale zvuk. Ten je pod průměrem. Pro nenáročného diváka bude stačit, kdyby vám vadil lze řešit dokoupením levného repro.

  Odpovědět