Kontakty

Aktualizováno v září 2019

Rádi vám pomůžeme s výběrem jakéhokoliv výrobku. Napište nám do diskuze pod konkrétní článek a uděláme, co bude v našich silách. Nepište nám prosím dotazy s radou o výběr produktu přímo na náš e-mail poradime@covybrat.cz. Když bude v diskuzi pod článkem, může pomoci i ostatním čtenářům.

Provozovatel:

CoVybrat.cz provozuje Jana Uvízlová – IČ: 06733280 sídlící v Jedovnici, Jiráskova 458

 

8 komentářů
 1. Dobrý den, prosím vás o názor na Sony kd65 xf9005 pro kterou jsem byl rozhodnut za 33T a v obchodě jsem viděl poslední vystavený kus Samsung QE65Q8FN za 29T a najednou nevím kterou? Děkuji Michal

  • Dobrý den,

   Sony kd65 xf9005 mám moc rád, ale Samsung QE65Q8FN je ještě o malý kousek lepší. Pokud je dokonce za lepší cenu a nevadí vám limity Samsungu (xvid + DTS), neváhal bych.

 2. Dobrý den
  Děkuji za Váš článek „jak vybrat TV“, který mi pomohl se orientovat v záplavě zkratek funkcí u TV.
  Momentálně řeším nákup nové TV, uvažuji o 43″ UHD TV zn. LG 43UM7390PLC /model 2019/, případně 43″ UHD TV SONY /model 2018 nebo 2019/,nebo 43″ UHD TV Panasonic TX-43GXW904 /model 2019/. Provoz TV ve slunné místnosti, vzdálenost 1,5 – 2 m, ale pozorování obrazu z úhlu /asi lepší IPS panel/. Který vybrat?
  Děkuji. Sváťa.

  • Dobrý den,

   s letošními LG ani Panasonicy zatím nemám zkušenost, ale dle Vašich požadavků mi přijde zajímavá Sony Bravia KD-43XF8577. Už mizí z trhu, ale pořád koupit jde. Cena cca 19 000, na tak malou úhlopříčku docela unikátní 100 Hz panel a IPS. Letošní model je defacto stejný, ale stojí o 7 000 víc, což mi přijde zbytečné.

 3. Dotaz:
  Dobrý den, prosím mohli byste mi poradit, jestli jde k televizi TOSHIBA 32BL505 (502) nainstalovat SMART TV. Model z roku 2010/1062 – 2011. Děkuji

  • Dobrý den,

   mrzí mě to, ale odpověď neznám. Jedná se o starší model, se kterým nemáme žádné zkušenosti. Toshiba uvádí na svém webu jako partnera pro TV v ČR tuto firmu:

   CSF s.r.o.
   Website: http://www.csf.cz
   Email: toshiba@csf.cz

   Zkuste se obrátit na ně, snad vám pomohou.

 4. Odpovědět
  DANIEL POSPÍŠIL 07/09/2017 at 08:06

  Dobrý den.Rád bych Vás požádal o radu ohledně výběru smart tv,abych nesáhl vedle.Vybírám mezi těmito třemi značkami a typy:Sony Bravia KDL-40WE665,Panasonic TX-40ES513E,LG-43UH6207.Potřeboval bych vědět jaké jsou klady a zápory každé z těchto tv,v porovnání s ostatnímy,mimo toho,že LG je uhd a má větší úhlopříčku.Předem díky za radu a pomoc.S pozdravem Daniel Pospíšil.

  • Dobrý den,

   záleží co od televize očekáváte. Pokud chcete sledovat filmy v nejvyšší kvalitě z počítače/blu-ray přehrávače tak je z tohoto tria nejzajímavější volbou LG kvůli zmiňovanému rozlišení. Jestli jde o sledování běžného televizního vysílání, pak fullHD rozlišení dostačuje. Přesto bych z výběru vynechal SONY, tento model má mizerné pozorovací úhly. Na druhou stranu má slušný zvuk a na tuto cenovou kategorii ucházející kontrast a podání černé. Panasonic není v tomto případě dobrou volbou, má sice lepší pozorovací úhly než SONY, ale o něco horší kvalitu obrazu. Proto bych opět sáhl po LG-43UH6207. Za ty peníze nabízí dost slušný obraz. Jejím slabším místem je ale zvuk. Ten je pod průměrem. Pro nenáročného diváka bude stačit, kdyby vám vadil lze řešit dokoupením levného repro.

  Napište svou recenzi

  Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.