Jak vybrat nejlepší dámské holítko a žiletky

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Dámský holicí strojek nebo chcete-li klasické „holítko“, je nedílnou součástí téměř každé kosmetické taštičky mnoha žen už po několik desetiletí. Ne všechny ženy totiž dávají přednost bolestivé epilaci či drahým návštěvám kosmetických salónů, a proto stále využívají a nakupují staré spolehlivé „žiletky“. Na trhu je jich však čím dál tím více, a proto jsme se sami chtěli přesvědčit o výhodách a nevýhodách klasického rychlého oholení.

Recenze dámských holítek 2023

U testování dámských holítek jsme se zaměřili na pětici oblíbených zástupců. Zajímalo nás, kolika břity disponují, zda jsou jejich hlavy vyměnitelné, jaké jsou jejich další přednosti apod.

Ve druhé části rádce jsme připravili nejen návod, jak správně holit pokožku, ale třeba také to, jaké přípravky k holení použít, protože vedle klasických pěn a gelů existuje ještě tolik dalších možností, které jsou navíc EKO! Je nám také jasné, že holení už se dávno netýká jen podpaží a nohou, a proto jsme si posvítili i na holení intimních partií, které vyžadují mnohem citlivější péči a hygienu.

Gillette Venus Smooth

Počet holicích břitů3
Vyměnitelná hlaviceano
Počet hlavic v balení4
ModelGillette Venus Smooth
Další výbava a funkceZvlhčující proužek

Značka Gillette je na trhu už notnou dávku let, co se holicí kosmetiky týká. Dámské holítko Venus Smooth přichází se třemi břity, které pokožce pomohou k sametové hebkosti. O řadu výše je pak mladší model Gillette Venus Extra Smoth, který břitů nabízí dokonce pět. Nicméně ani jeho mladší verze není k zahození.

Za příznivou cenu nabízí velkou hlavici spolu se zvlhčujícím proužkem, který zabraňuje zbytečnému podráždění pokožky. Jeho břity jsou z kvalitního materiálu odolávajícího korozi, samotná hlavice dlouho vydrží, lehce se vyměňuje a pogumovaná část hlavní části zabraňuje klouzání v případě mokrého holení. Velká hlavice zase logicky šetří váš čas, jelikož má na pokožce daleko větší záběr.

 • Rychlé a hladké holení
 • Velká hlavice
 • Tři břity
Zjistit cenu

Gillette Venus Swirl FLEXIBALL

Počet holicích břitů5
Vyměnitelná hlaviceano
Počet hlavic v balení1
ModelGillette Venus Swirl Flexiball
Další výbava a funkceOtočná hlavice, zvlhčující proužek

Pokud často holíte těžko přístupné části těla, anebo chcete holicí strojek s větší pružností, velkým záběrem a dobrým skluzem, holítko Gillette Venus Swirl Flexiball vám můžeme doporučit.

Strojek má vícesměrnou otočnou hlavici, kterou se dá otáčet jak ze strany na stranu tak i nahoru a dolů, což usnadňuje holení i složitějších míst, jakými jsou například kolena či kotníky.

Holítko disponuje pěti tenkými čepelemi, které zachytí téměř každý chloupek hned na první přejetí, nicméně občas se vám může stát, že kvůli opravdu malinkým mezírkám mezi břity se strojek ucpe, zejména pokud holíte tvrdší chloupky.

Avšak pokud se budete o strojek řádně starat a čistit jej tak, jak je doporučováno, bude vám dlouho a dobře sloužit. Velkou výhodou je počet jeho břitů, které eliminují nutnost opakování přejíždět přes pokožku znovu a znovu, jako je tomu třeba u dvoubřitých kolegů, a tím snižuje riziko podráždění.

 • Pogumovaná neklouzavá rukojeť
 • Otáčivá hlavice
 • Pět břitů
 • Malé mezery mezi břity
Zjistit cenu

Wilkinson Xtreme3 Beauty Sensitive

Počet holicích břitů3
Vyměnitelná hlavicene
Počet hlavic v baleníjednorázová holítka
ModelWilkinson Xtreme3 Beauty Sensitive
Další výbava a funkceZvlhčující proužek

Velice oblíbená jsou mezi zákaznicemi rovněž jednorázová dámská holítka Wilkinson Xtreme3 Beauty Sensitive, čtyři kousky totiž vycházejí cenově velmi dobře a kvalitou nejsou vůbec k zahození. Strojek se třemi břity je velmi ostrý, a proto vydrží více než jedno oholení, byť je všude proklamován jako jednorázový – minimálně pětkrát si s ním nohy oholíte raz dva.

Zvlhčující proužek je o něco menší, než tomu bývá u vyměnitelných hlavic, ale po dobu používání strojku si s ním vystačíte. Občas se může stát, že proužek bohužel upadne, což je zapříčiněno úplným namočením a následným rozmočením proužku. Pak je vhodné celou jednorázovou pomůcku vyhodit, protože byste pokožce spíš uškodila, než ji udělala krásnější. Věřte, že podrážděná pokožka by na sebe nenechala dlouho čekat, zejména pokud patříte k těm citlivějším a vy sama nepoužíváte ten správný prostředek k oholení.

 • Poměr cena / kvalita
 • Vydrží víc než jedno oholení
 • Zvlhčující proužek může někdy odpadnout
Zjistit cenu

Wilkinson Quattro for Women

Počet holicích břitů4
Vyměnitelná hlaviceano
Počet hlavic v balení1
ModelWilkinson Quattro for Women
Další výbava a funkceZvlhčující proužek

Předposlední model představuje opět firmu Wilkinson, nyní model Quattro for Woman. Tento zástupce je předvojem vyšší třídy Willkinson Quattro for Women Bikini, který nejen oholí, ale zároveň zastřihne. Ne všechny ženy však chtějí mít holítko a zastřihovač v jednom, a proto rády sáhnou po kousku předchozí řady, která nabízí klasický holicí strojek používající výměnné holicí hlavice.

Žiletka tvořena čtyřmi ostrými, tenkými břity je pokryta titanovou vrstvou, jež celý výrobek chrání proti nadměrnému opotřebení. Dva zvlhčující proužky jsou napuštěny výtažky z papáji pro ještě intenzivnější skluz a zklidňující účinek, a navíc je každá žiletka ze stran pokryta gumovou částí, aby chránila kůži před nešetrnými pohyby.

Strojek sám je možno zakoupit už s náhradními hlavicemi, ale není problém je dokoupit i samostatně.

 • Tenké ostré břity
 • Zvlhčující proužek s výtažkem z papáji
 • Starší model bez zastřihovače
Zjistit cenu

Gillette Venus Breeze

Počet holicích břitů3
Vyměnitelná hlaviceano
Počet hlavic v balení1
ModelGillette Venus Breeze
Další výbava a funkceZvlhčující proužek

Jako poslední jsme si ponechali stálici ve světě holítek, která se na trhu vyskytuje už dlouhou dobu v různých řadách.

Gillette Venus Breeze je holicí strojek s vyměnitelnými hlavicemi a třemi břity, které vaší pokožce poskytnou komfortní péči. Některé řady nabízejí dokonce gelové pásky, které jsou napuštěny parfemací a voní. Všechny řady však svými gelovými pásky uvolňují lehká tělová másla, která umožňují hladký skluz po pokožce.

Hlavice jsou dostatečně velké a jsou schopny kopírovat křivky těla, výrobce dokonce slibuje, že není nutné používat pěnu nebo gel na holení, protože pásky jsou dostatečně napuštěny gelem, který k oholení postačí. My bychom takový postup přesto nedoporučovali, protože zejména ženám s citlivou a suchou kůží by nemusel dostatečně vyhovovat a mohly by si pokožku spíš podráždit. Velmi citlivým ženám rovněž nevyhovují složky v páscích obsažené.

Velice však oceňujeme, že holicí hlavice Venus lze používat se všemi rukojeťmi holicího strojku Venus (vyjma Simply Venus).

 • Kompatibilita hlavice i s jinými strojky značky
 • Velká hlavice pro snadné oholení
 • Gelové pásky napuštěny parfemací
Zjistit cenu

Jak dosáhnout hedvábné hladkosti

Člověku dokáže vlas či chlup za den vyrůst o 0,35 až 0,45 mm. Zejména u žen, které mají tmavší vlasy, mohou být chloupky například na holých nohách vidět již po pár dnech neholení.

Proto je důležité, aby se při holení chloupky přetnuly co nejblíže u pokožky. Čím blíže pokožce, tím déle zůstane noha hladká.

Z hlediska výběru holítka má na kvalitu holení vliv:

 • sklon břitů,
 • flexibilita holicí hlavy,
 • ergonomice samotného strojku.

Důležité je samozřejmě chloupky před holením změkčit například vodou a pěnou či gelem na holení.

Možnosti zbavování se chloupků

Dávno pryč jsou ty časy, kdy se holili pouze pánové a měli k dispozici jen jednoduchou břitvu. Postupem času a s nárůstem hygienických standardů, se začaly i ženy různě po těle zbavovat svých chloupků. Vedle klasických dámských holítek máte k dispozici ještě několik dalších variant jako například:

1) Epilátor

Strojek vybavený malými pinzetkami, které chloupky vytrhnou i s kořínkem. Tato metoda patří k bolestivějším, a ne všem ženám může vyhovovat. Mnohdy mají po epilaci zarudlou kůži, a než si jejich tělo na bolestivé podněty zvykne, může to chvíli trvat. Na druhou stranu vydrží efekt oholené a hladké pokožky nejdéle.

2) Depilátor

S depilátorem jde o méně invazivní způsob holení, jelikož kořínek zůstává na svém místě a není vytržen spolu s chloupkem. Hladká pokožka vám však vydrží pouze pár dní – obecně je uváděno 2–3 dny. V našem rádci jsme se depilátorům již věnovali, a v případě, že se o této metodě holení chcete dozvědět více, mrkněte sem.

3) Depilační krém

 Jedná se o speciální krém, který nanesete na pokožku, necháte pár minut působit a následně místo omyjete vodou. Tento způsob je nebolestivý, ale může jej provázet alergická reakce – zejména u citlivějších jedinců není tato reakce ojedinělá. Další nepatrnou nevýhodou je to, že depilační krémy neodstraní všechny chloupky, nýbrž jenom ty, které jsou minimálně několik centimetrů dlouhé.

4) Depilace voskem

Tato metoda se řadí snad k nejbolestivějším způsobům, alespoň do té doby, než si na ni navyknete a navýší se vám váš práh bolestivosti. Aby byla opravdu efektivní, musí mít chloupky alespoň 4–5 mm.

V drogerii si následně stačí zakoupit voskové pásky pracující na bázi studeného vosku, který není nutné nijak zahřívat. Ty se následně přiloží na místo a rychle strhnou.

Druhou možností je depilace teplým voskem, která je však náročnější a není tak obvyklá pro domácí použití. Depilované místo se totiž nejprve musí ošetřit speciálním přípravkem a až následně potom se na dané místo aplikuje teplý vosk a páska, která se strhne. Následně je opět vhodné použít speciální přípravek k ošetření pokožky. Hladký efekt vydrží 4–6 týdnů.

5) Cukrová pasta

 Tzv. „Body Sugaring“ se v poslední době stal hitem, jež se podobá depilaci voskem nejen v postupu, ale také v době trvání epilované pokožky. Rozdíl však tkví v tom, že tento způsob je méně bolestivý, a navíc přírodní. Cukrová pasta se totiž skládá z citronové šťávy, vody a cukru. Výhodou je tak možné použití na všechny (i ty více citlivé) partie.

6) Fotoepilace

Patří k posledním novinkám ve světě bez chloupků. Celá technologie IPL funguje tak, že tmavý pigment dodávající chloupku jeho tmavé zbarvení, pohlcuje IPL světlo. Vlasový váček se zahřeje, a následně jsou jeho buňky tepelně zničeny a vypuzeny z těla ven. Následně už z místa nemůže vyrůst nový chloupek.

Metoda fotoepilace však není vhodná pro každého – zejména u fototypů 5 a 6 není možné ji provést. Následně také není vhodná pro tetované osoby, těhotné ženy, epileptiky, diabetiky či lidi s kožním onemocněním.

Aby se už chloupek opravdu neobjevil, je nutno proces opakovat pětkrát až sedmkrát.

7) Laserová epilace

Epilace laserem využívá světelný paprsek, jež je pohlcován pigmentem vlasové cibulky. Ten je následně přeměňován na teplo, což ničí celou vlasovou cibulku. Podmínkou pro dokonalé výsledky je mít tmavší chloupky. V případě, že jsou chloupky světlé nebo šedivé, laser není schopen je odstranit z důvodu absence jejich pigmentu. 

Po tomto typu epilace je nutné pokožku náležitě zchladit a alespoň měsíc ji nevystavovat žádnému většímu slunečnímu záření. Navíc je nutno zákrok několikrát opakovat, jelikož chloupky samotné jsou v různých stádiích růstu.

Laserovou epilaci však můžeme vnímat jako velmi efektivní, protože při kvalitním provedení chloupky začínají růst nejdříve po roce, některým lidem už nenarostou nikdy.

Úprava intimních partií

Jako úplně samostatnou kapitolu zde zařazujeme úpravu intimních partií, protože z hlediska citlivosti a samozřejmě také hygieny jsou tyto nároky trochu odlišné.

Odstraněním ochlupení z intimních částí těla se velice zjednodušuje otázka hygieny, avšak někteří gynekologové doporučují chloupky neodstraňovat docela, jelikož zejména při sexu je hlavně citlivá pokožka chráněna.

Chloupky navíc zabraňují infekcím, jelikož zachycují bakterie, nepropustí dovnitř nežádoucí chemikálie a chrání přirozenou ženskou mikroflóru.

Jestliže si však jako většina moderních žen nedokážete představit absolutní neupravenost intimních partií, tady je několik variant, jak na to.

1) Mokré holení

Pod tímto názvem se skrývá klasické upravování žiletkou, což je rychlá a bezbolestná cesta. Ovšem v tomto případě musí mít žena opravdu hygienicky čistou a ostrou žiletku, aby předešla zraněním a nežádoucím následkům. Rozhodně se nedoporučuje používat žiletku, kterou ponecháte tři dny ležet ve sprchovém koutě na pospas bakteriím.

2) Brazilská depilace

V případě, že se nechcete obtěžovat s častým holením, můžete sáhnout po sice bolestivější, na druhou stranu však mnohem efektivnější metodě brazilské depilace. Ta se provádí ve specializovaných kosmetických salonech, kde již většinou upustili od klasické metody depilace voskem, a přešli na daleko šetrnější alternativu s cukrovou pastou.

Na výběr máte hned z několika možností:

 • Brazilská depilace = úplné odstranění chloupků v intimních partiích i okolo análního otvoru.
 • Brazil Special = možnost vybrat si tvar, a dokonce i barvu.
 • Brazil Bikini = odstranění chloupků pouze v oblasti třísel.

Správný postup při holení

Abyste, milé dámy, předešly komplikacím, které jsou spojeny s holením, měly byste dodržovat několik zásadních věcí.

1) Pořiďte si kvalitní holítko

Zaměřte se zejména na rukojeť a uchycení žiletek, oboje by mělo být pevné a na pohled kvalitní. Čím větším počtem břitů bude strojek disponovat, tím bude oholení jednodušší. Navíc je dokázáno, že každá žena na holítko tlačí, proto čím více břitů, tím méně tlačení a menší riziko poranění. Když se ještě ke všemu zaměříte na zklidňující gelové pásky, pak budete mít doma toho správného pomocníka.

2) Pokožku na holení připravte

Ať už preferujete holení ve vaně nebo ve sprše, nechte působit teplou vodu alespoň 10 minut. Horní vrstva pokožky se změkčí a bude na zásah lépe připravena.

3) Nezapomínejte na holicí přípravky

Pokud k holení nepoužíváte žádný přípravek, pak děláte velkou chybu. S odstraňováním chloupků si totiž odstraňujete i horní část pokožky. Ať už proto preferujete klasickou holicí pěnu nebo gel, důležité je, aby obsahoval kvalitní přísady jako kokosový olej nebo bambucké máslo.

Ideální je, abyste na pokožku nenanášeli velkou vrstvu, tady stačí opravdu málo, abyste před vrstvu opět zbytečně netlačili.

4) Pokožku po holení hydratujte

Tady je důležité, abyste sáhly po přípravku neobsahující alkohol. Je docela jedno, zda se bude jednat o hydratační mléko nebo krém, ale co by v jeho složkách nemělo chybět, je rozhodně jojobový olej, aloe vera a vitamin E.

5) Holítko pokaždé očistěte

Ideální čištění představuje desinfekce alkoholem, opláchnutí horkou vodou a uložení na suché místo. Nedoporučuje se žiletku ponechávat ve sprchovém koutě nebo na vaně. Pokud si všimnete, že čepelky po dobu nepoužívání zrezivěly, strojek vyhoďte tak jako tak. A pokud byste to nevěděly – po každém sedmém oholení sáhněte po žiletce nové.

Přípravky na holení

Stejně jako v pánském, tak i v dámském světě naleznete široké množství produktů na holení. Všechny tyto produkty však mají jedno společné. Na to, aby správně fungovaly a pomohly vám pokožku dohladka oholit, potřebují čas. Proto ať už si zvolíte jakýkoli z přípravků, naneste jej na vlhkou pokožku a nechejte alespoň 2-4 minuty působit – chloupky se zjemní a holení bude příjemnější.

Pěna na holení

Klasika, která je vhodná na všechny druhy chloupků. Měla by být zejména hustá a na pokožce by měla v nezměněném stavu vydržet alespoň 10 minut. Většinou je pěna bílá a dobře viditelná, takže zabraňuje tomu, abyste přejížděla po jednom místě několikrát.

Gel na holení

Gel používáme hlavně na tvrdší chloupky, jelikož nabízí intenzivnější změkčení než pěna, a díky tomu pokožku také více chrání.  Správně byste měla gel nanést do dlaně a krouživými pohyby jej přeměnit na objemnou hmotu a až potom nanést na pokožku.     

Olej na holení

Jestliže máte ráda přípravky bez chemie a ráda byste takový měla i na holení, pak bychom vám doporučili holicí olej. Je to sice nepočetná skupina, ale v bio prodejnách jsou lehce sehnatelné.  Výhodou je velice lehký skluz strojku po pokožce a zároveň vyživení a ochrana před podrážděním. Zejména zákaznice s citlivou pokožkou si je velmi chválí.

Nevýhodu představuje tekutá konzistence a problémy se správným vyčištěním holítka.

Mýdlo na holení

Opět se jedná o přírodnější alternativu, která vedle glycerinu a jojoby nabízí třeba i rostlinná másla a oleje. Rovněž pokud nejste zastánci klasických balení, jsou holicí mýdla k dostání v klasických kostkách či kelímcích.

Jejich nedostatky tkví v nízké pěnivosti, opravdu se docela nadřete, než vykouzlíte něco, co byste si mohli nanést na pokožku. Ovšem pocit, že děláte něco pro přírodu, za to stojí.

Mléko či krém na holení

Rozdíl mezi krémem a mlékem je hlavně v jejich hutnosti. Krémy jsou na rozdíl od mléka hutnější a obsahují méně vody. Některé krémy se po nanesení na pokožku napění, jiné nikoli.  Oba přípravky nabízejí dobrý skluz po pokožce a rovněž více hydratují než obyčejné pěny, proto jsou vhodné zejména pro suché typy pleti.

Který přípravek je ideální?

Výše jsme si představili mnoho zástupců, které můžete k holení využít. Jenže, který je ten pravý právě pro vás? Určitě si ten svůj nejoblíbenější budete muset najít sama, nicméně několik základních rad a typů bychom pro vás měli.

Zaměřeno na partie

Intimní partie vyžadují speciální přípravky s mírně kyselým pH, které by navíc měly obsahovat i jistý podíl kyseliny mléčné a předejít tak narušení přirozené rovnováhy.

Jestliže používáte přípravky, které přirozenou mikroflóru nerespektují, pak si zaděláváte na nepříjemné potíže, které souvisejí s přemnožením bakterií a kvasinek.

Většina přípravků na holení pro ženy je totiž primárně zaměřena na holení podpaží a nohou, tady záleží čistě na vaší preferenci.

Typ pokožky

 • Suchá pokožka – zaměřit byste se měli zejména na hydratující a vyživující přípravky, čemuž odpovídají zejména oleje, případně také mléka a krémy.
 • Normální pokožka – zde je výhoda, že normální pokožka snese téměř vše, tady záleží čistě na vaší preferenci, který holicí přípravek zvolíte.
 •  Alergická a citlivá pokožka – ideální přípravek zde představuje jakýkoli přírodní zástupce jako například čistě přírodní holicí mýdlo.   

Malý proužek navíc         

Přemýšlely jste někdy nad samotným zvlhčujícím proužkem žiletky? Jeho účel je jasný – ještě lépe pokožku zvlhčit a co nejvíce tak předejít nežádoucím následkům, jako je zarudnutí pokožky, nebo případně také její poranění. Z čeho se ale takový proužek skládá?

 • PEG – polyethylenglykol je poměrně složitý název pro látku, která může omezovat funkci pokožky jako bariéry proti vnějším vlivům.
 • BHT – butylhydroxytoluen bývá označován též jako E 321. Jeho negativní vlastností je možné narušování rovnováhy endokrinního systému a ovlivnění funkce štítné žlázy.

 Otázkou zůstává, jaké množství takových látek se v několika milimetrovém proužku může nacházet. Jistě to není žádné velké množství, které by skutečně vyvolalo vedlejší účinky, které rozbory takových látek proklamují. Na druhou stranu, pokud jste zastánci ekologického stylu života, obyčejné holítko s obyčejným zvlhčujícím páskem pro vás nebude to pravé.

Cena holítek

I tyto produkty jsme rozdělili do několika cenových relací. Nejlevnější zástupce koupíte již doslova za pár korun, u jiných budete potřebovat i několik stovek.

Do 50 Kč

Do takové částky pořídíte základní jednorázová holítka, která jsou bez vyměnitelné hlavice a po jednom použití je nejvhodnější je vyhodit. Většinou disponují pouze dvěma břity a ne všechny vám nabídnou zvlhčující proužek. Obyčejné rukojeti jsou vyrobeny z obyčejných plastů.

Do 100 Kč

Ve střední třídě najdete jak lepší jednorázové strojky, které jsou vybaveny více než dvěma břity, tak základní modely holítek s vyměnitelnými hlavami. Takoví zástupci většinou nemají náhradní hlavice jako součást balení, ale dají se jednoduše dokoupit.

Do 250 Kč

Zde již máme i kvalitní kousky s pěti břity, které se kupují s náhradními hlavicemi v balení. Rukojeti takových strojků jsou většinou pogumované, aby předešly nežádoucímu klouzání při mokrém holení. Další samozřejmostí jsou gelové pásky jak na horní, tak spodní straně.

Více než 250 Kč

Mezi zástupci této cenové kategorie již patří dámská elektrická holítka, případně obyčejná, která nabízí různé otočné hlavice, případně také jemné vibrace, až 8 náhradních hlav v balení, více než čtyři břity a gelové pásky po obou stranách. Avšak nesmíte zapomenout, že i s hlavou takového strojku byste se měli oholit z hygienického hlediska nanejvýš sedmkrát.

Věřte, že nejlepší dámské holítko nemusí být přehnaně drahé. Vždy jde o to najít pro sebe tu nejlepší variantu a vyzkoušet, protože co sedí vaší kamarádce, nemusí vyhovovat vám. Vidina komfortu elektrického holítka je velmi lákavá, nicméně vám ve finále prokáže tu samou službu jako klasické holítko žiletkové. 

Jak vám tento test pomohl? Budeme rádi, když ho ohodnotíte hvězdičkami.

4.7/5 44 hodnocení

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo