Jak vybrat depilátor

Aktualizováno v lednu 2020

Depilátor chloupků je v podstatě jakýkoliv přístroj, který chloupky nevytrhává, ale zkracuje. Za depilátor můžeme označit elektrický holicí strojek (elektrický depilátor), žiletku, holicí krémy a další. Záleží jen na vás, jaká forma holení pro vás bude nejpřijatelnější a jaký depilátor pro ženy si zvolíte. Pokud byste v nabídce hledali IPL depilátor, nenechte se zmást, takový přístroj totiž neexistuje!

Test depilátorů 2020

Veet Sensitive Precision

Počet rychlostí1
Napájeníbaterie
Vhodné prointimní partie, obličej, podpaží
Údržbaštětečkem, vodou

Tento epilátor především slouží ke tvarování. Kvůli svým malým rozměrům není vhodný na holení větších částí těla, jako jsou třeba nohy.

Nejlepších výsledků dosahuje v oblasti bikin a obočí se jím dá také dobře vytvarovat. Velmi dobře si poradí s jemnějšími chloupky, ale s tvrdšími to už moc dobře nezvládá.

Veet Sensitive Precision je šetrný k pokožce, protože se ostré části nedotýkají přímo pokožky. Počítejte tedy s tím, že pokud máte velmi tmavé chloupky, budou pravděpodobně v oblasti bikin trošku vidět. Tento problém nebudou mít ženy se světlými a jemnými chloupky.

Depilátor funguje na jednu tužkovou baterii, ale příliš dlouho nevydrží. Díky kompaktním rozměrům je vhodný i na cestování. Připravte se však na hlučnější provoz, který je trochu otravný.

V sadě se zastřihovačem obdržíte 3 nástavce, z toho jeden je oboustranný. Oboustranný nástavec se hodí pro prostříhávání obočí. Můžete si vybrat jednu ze dvou délek. Úzký nástavec je pro přesné tvarování a širší nástavec se hodí pro bikinové partie nebo podpaží.

Údržba je velmi snadná, nejdříve nástavce odmetete od chloupků kartáčkem, který je součástí balení a poté je můžete umýt pod tekoucí vodou. Břity je vhodné ošetřit olejem. Pod vodu však nikdy nedávejte elektrické tělo.

Depilátor se zapíná jednoduchým otočením z pozice 0 do pozice 1. Pokud chcete přístroj vypnout, stačí jej otočit do pozice 0.

 • malý
 • snadné ovládání
 • ideální pro zastřihávání obočí
 • snadná údržba
 • bohaté příslušenství
 • nedostatečné výsledky u tmavých a hrubších chloupků
 • nedostatečná výdrž baterie
 • náhradní hlavy nejsou k sehnání
Zjistit cenu

Braun LS 5560

Počet rychlostí1
Napájeníakumulátor
Vhodné probikiny, podpaží nohy
Údržbakartáčkem, vodou

Braun LS 5560 je velmi oblíbený depilátor a většina žen s ním je na výsost spokojená. Je vhodný na suché holení, ale oplachovat ho můžete vodou. Omezovat vás jistě nebude nabíjecí kabel, protože strojek je akumulátorový. Po nabitý vydrží fungovat až 40 minut. Trochu nás však mrzí, že na těle přístroje není indikátor baterie, takže vás neupozorní na vybíjející se baterii.

Holicí strojek má planžetovou kyvnou hlavu, takže se dobře přizpůsobí všem záhybům ženského těla. V horní části u hlavy najdete přepínač na holení celých nohou nebo přesnější holení třeba bikinových partií. Součástí balení jsou 3 nástavce. Nástavec pro bikiny, Optishave nástavec, který pokožku vypíná, takže dojde k pozvednutí chloupků a dokonalému oholení, třetí nástavec je pro peelingování.

Depilátor dobře padne do ruky a snadno se ovládá pomocí jednoho tlačítka. Hlučnost přístroje můžeme přirovnat ke klasickému pánskému holicímu strojku.

Počítejte s tím, že chloupky nebere těsně u pokožky, takže se možná některým typům žen může stát, že budou muset některé části doholit žiletkou.

Celkové provedení je velmi kvalitní, plastové části dobře lícují a vnitřek je kovový, což zaručuje delší životnost. Součástí balení je také kosmetický pytlíček, takže můžete mít všechny části pěkně pohromadě.

 • akumulátorový provoz
 • snadná údržba
 • dobře padne do ruky
 • jednoduchá manipulace
 • více nástavců
 • kvalitní provedení
 • chybí indikátor baterie
 • nemusí dobře oholit tmavší typy
Zjistit cenu

Remington WDF 4815C

Počet rychlostí1
Napájeníbaterie
Vhodné probikiny, podpaží, nohy
Údržbakartáčkem, vodou

V recenzi na depilátor Remington WDF4815 bychom vás rádi upozornili na to, že patří do střední cenové kategorie, čemuž odpovídá i holení. Holící hlava je osazena dvěma kyvnými planžetami, takže výsledek po oholení je mnohem lepší a znatelnější, než při holení s jen jednou planžetou. Aby pokožka nebyla podrážděná, je na hlavici také aloe vera proužek, který by měl pokožku zklidňovat.

Názory na tento holicí strojek se různí. Polovina uživatelek si chválí rychlé a dobré holení. Polovina uvádí, že je holení bolí, tahá a pokožka je po použití podrážděná. Rádi bychom upozornili na to, že pokud máte velmi citlivou pokožku, může vám holení opravdu způsobit podráždění, ale domníváme se, že to není zapříčiněno samotným strojkem.

Je fakt, že díky dvěma planžetám je holení velmi účinné a není nutné po pokožce přejíždět vícekrát. Navíc je depilátor vodotěsný a nese označení Wet&Dry, což znamená, že ho můžete použít jak na suché, tak na mokré holení ve vaně nebo sprše.

K provozu potřebuje holicí strojek 2 AAA baterie, které jsou součástí balení. Po vybití je stačí vyhodit a nahradit novými. Je však pravda, že provozní doba není příliš dlouhá a chybí nám také indikátor baterie. Mnohé uživatelky potěší, že strojek nepatří k nejhlučnějším.

Součástí balení je také zastřihovač bikinových partií, který má však tendenci při přitlačení padat z hlavice. Uživatelky by měly rozhodně počítat s tím, že se s holicím strojkem nedostanou až přímo k pokožce, takže tmavší chloupky mohou být trošku vidět.

Údržba depilátoru je velmi snadná, nejdříve stačí hlavice očistit přiloženým kartáčkem a poté ho můžete umýt pod vodou. Je trochu škoda, že náhradní hlavice nejsou dostupné.

 • ergonomický tvar
 • snadná obsluha
 • 2 planžety
 • Wet&Dry
 • poměrně tichý provoz
 • baterie nevydrží příliš dlouhou
 • chybí indikátor baterie
 • nástavec na bikiny má tendenci vypadávat
 • nedostupné náhradní díly
Zjistit cenu

Gillette Simply Venus2

Počet rychlostí-
Napájení-
Vhodné probikiny, podpaží, nohy
Údržbavodou

Gillete Simply Venus2 jsou jednorázová holítka, která po ztupení jednoduše vyhodíte do koše. Při každodenním používání by vám jedno holítko mělo vydržet zhruba 14 dní.

Gillete Simpyl Venus má 2 břity a holení je velmi rychlé a jednoduché. Dva břity jsou však málo, daleko lepších výsledků dosáhnete při počtu 3 břitů a více. Čím více břitů, tím hladší oholení bude, takže nebudete muset přejíždět přes pokožku vícekrát. Na druhou stranu se pokožky dotýká více břitů, což nemusí být vhodné pro citlivou pokožku.

Gillete je světově známá značka, takže se můžete spolehnout, že jsou břity opravdu ostré a na pokožce by neměly zůstávat žádná zarudnutí. K tomu dopomáhá také pásek MoistureRich, který usnadňuje klouzání po pokožce. Díky citlivému holení nic nebrání tomu, abyste žiletku použily i na holení bikinových partií nebo podpaží.

Ideální holení je namokro ve vaně nebo sprše. Nejlépe se s nimi holí, pokud ležíte v teplé vaně a pokožka je dostatečně měkká. Tehdy je holení velmi snadné a účinné.

Díky nízké ceně můžeme produkt označit za dobrý poměr cena a výkon. Holítko dobře odvede svou práci a nohy zanechá hladké. Navíc má ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže se dobře drží v ruce. Chybí nám však výkyvná hlava, díky které by holení bylo ještě příjemnější.

 • nízká pořizovací cena
 • ostré břity
 • vydrží poměrně dlouho
 • nepohyblivá hlava
 • pouze dva břity
Zjistit cenu

Braun LS 5160

Počet rychlostí1
Napájeníbaterie
Vhodné probikinové partie, podpaží, nohy
Údržbavodou, štětečkem

Braun LS 5160 se příliš neliší od výše recenzovaného modelu LS 5560. Jeho největší odlišností je, že ho můžete používat i ve vodě, protože nese označení Wet&Dry a provoz je na baterie, nikoliv na akumulátor, jako má druhý model.

Braun LS 5160 má pohyblivou planžetu, takže se dobře přizpůsobí každé křivce ženského těla. K tomu mu dopomáhá i zakulacená hlava.

Součástí balení jsou 2 nástavce. Jeden je zastřihávací a hodí se především pro bikinové partie. Pro holení bikinových partií stačí jen na těle depilátoru přepnout vypínač do polohy bikin a připevnit nástavec. Druhý nástavec exfoliační, což znamená, že během holení pokožku i jemně peelinguje. Musíme však upozornit na to, že nástavce někdy mají tendenci vypadávat.

Výdrž baterií je opravdu dlouhá, ale samozřejmě záleže na tom, jak kvalitní značku si pořídíte. I přesto, že se depilátor dostane velmi blízko k pokožce, mohou zůstat některé chloupky viditelné. Někdy je potřeba po depilovaném místě přejet strojkem vícekrát.

Jeho provoz není nejhlučnější, ale samozřejmě ho uslyšíte. Ovládání je velmi snadné. Díky ergonomicky tvarované rukojeti dobře padne do ruky. Snadno se čistí. Chloupky stačí vymést přiloženým kartáčkem a zbytek opláchnout vodou.

Nevýhodu vidíme v tom, že nejsou dostupné náhradní hlavice, takže jakmile se vám žiletky ztupí, budete muset zakoupit celý nový přístroj. To, že je depilátor tupý, poznáte podle toho, že začne za chloupky tahat. Vzhledem k tomu, že přístroj má solidní příslušenství by se hodila kosmetická taška nebo jiné pouzdro, ve kterém byste měla veškeré věci patřící ke strojku pohromadě.

 • pohodlné ovládání
 • dlouhá výdrž baterií
 • Wet&Dry provedení
 • nástavce někdy upadávají
 • nejsou dostupné náhradní hlavy
 • chybí kosmetická taška
Zjistit cenu

Pokud stále nevíte, jak si vybrat depilátor, zkuste se inspirovat našimi recenzovanými modely. V testu depilátorů najdete převážně bateriové a akumulátorové přístroje, ale vyzkoušeli jsme i klasická holítka na jedno použití. Nejlepší depilátory pro ženy jsou nejčastěji od dobře známých značek a zahrnují bohaté příslušenství. Během našeho testování jsme zjistili, že nejlepším depilátorem na intimní partie je ten, který je určen především pro tvarování obočí a je určen pro obličej i bikinové partie.

zpět nahoru ↑

Rozdíl mezi depilátorem a epilátorem

Jakmile se pustíte do hledání nejlepší metody holení pro vaše tělo, zcela jistě narazíte na otázku, která se věnuje rozdílům mezi epilováním a depilováním. Nepleťte si pojmy epilátor nebo depilátor. Každý z těchto výrobků totiž odstraňuje chloupky jinak.

 • Epilátor – jedná se o bolestivější metodu zbavování se chloupků. Epilátory nejčastěji fungují na bázi pinzet, které chloupky vytrhávají i s kořínky. Epilace má dlouhodobý charakter, hladká pokožka vám vydrží několik týdnů, ale není věčná. Po určité době se chloupky opět objeví. Rozhodnout se však můžete pro razantnější metodu, která je bezbolestná. Provádí se buď IPL nebo laserovým epilátorem. Více jsme se tomuto tématu věnovali v článku o epilátorech.
 • Depilátor – při tomto způsobu holení chloupky nevytrháváte i s kořínkem, ale jen je zkracujete blízko u kůže. Depilace vydrží jen několik málo dní (při troše štěstí 2-3), takže je nutné je několikrát do týdne zopakovat. Její výhodou však je, že nebolí.

Výhody a nevýhody depilátorů

VýhodyNevýhody
rychlé holeníčasté opakování holení
jednoduchá manipulacerychlé dorůstání chloupků
použití při jakékoliv délce chloupkůmožné podráždění a pořezání pokožky
zpět nahoru ↑

Typy depilačních pomůcek

Holítka

Nejběžnější, nejdostupnější a nejlevnější jsou žiletková holítka, která se používají na mokré holení. Mohou být jen na jedno, ale i vícero použití. Holítka za pár korun jsou většinou na jedno použití a jakmile se ztupí, vyhodíte je. Draží holicí strojky, však mohou mít i výměnné hlavice a náhradní břity. Ideální je, pokud má tento dámský depilátor výkyvnou hlavu, která se dobře přizpůsobí všem křivkám ženského těla.

Pokud se rozhodnete pro tento typ depilace, podívejte se po žiletkovém holicím strojku, který má zvlhčovací pásky. Ty jsou nejčastěji napuštěny hydratační směsí (např. aloe vera), která zabraňuje vysoušení a podráždění pokožky.

 • nejrychlejší způsob holení
 • jednorázová holítka jsou cenově velmi dostupná
 • vhodná pro mokré holení
 • hrozí nebezpečí pořezání
 • efekt vydrží jen krátkou dobu

Safety razor – klasický holicí strojek

Safety razor je klasický holicí strojek, kterým se holil třeba váš dědeček, případně ho může používat ještě váš tatínek. K této metodě se vrací stále více mužů, ale svoje místo si dobývá i u žen upřednostňujících depilaci žiletkou.

U některých žen dochází k podráždění pokožky při používání vícebřitého strojku. Klasický strojek je nejčastěji chromovaný (takže je těžší než plastové holítko) a vkládá se do něj jen jedna klasická žiletka. Můžete tedy využít obě strany žiletky.

Safety razor nabízí lepší sklon žiletky ke kůži, takže dochází k lepšímu řezu, který je blíže k chloupkům. Pohyb je hladký bez nepříjemného tahání. Při holení není potřeba na strojek tlačit, ale musíte si dávat pozor, abyste ho držely ve sklonu 30°. Je pravda, že u klasického holicího strojku je větší pravděpodobnost, že se z počátku můžete říznout, ale jakmile dostanete do ruky grif, nemusíte se ničeho obávat. Tím, že na strojek nemusíte tlačit, nedráždíte si pokožku.

Pravidelná výměna žiletky

Doba, za kterou byste měly vyměnit žiletku je úměrná tomu, jak často se holíte. Pokud se holíte každý druhý den, vydrží žiletka ostrá zhruba týden. Při holení jednou za 3-4 dny, vydrží vám dva až tři týdny.

Finanční stránka věci

Vekou výhodou klasického holicího strojku je levný provoz. Je pravda, že pořízení strojku nejlevnější záležitostí není, ale investice se vám brzy vrátí. Dokupovat totiž budete muset jen žiletky, které stojí zhruba 40 Kč za 5 kusů, kdežto žiletkové hlavice do dámských strojků mohou stát až 500 Kč za 4 hlavy.

 • levný provoz
 • nedráždí pokožku
 • je možné ho používat oboustranně
 • těžší
 • než se s ním naučíte dobře zacházet, hrozí riziko pořezání

Depilační krémy

Depilační krém můžeme označit za chemickou depilaci. Na pokožku se nanáší vrstva krému, která však musí být dostatečná, aby se všechny chloupky odstranily. Tento způsob je snadný a bezbolestný. Jeho účinky jsou o něco delší než holení žiletkou. Než začne krém působit, je nutné počkat nejméně 5-7 minut.

Před prvním použitím je dobré krém nanést na malou část pokožky, třeba ruku a vyzkoušet, zda nedojde k alergické reakci. K odstranění chloupků se většinou používá plastová stěrka, ovšem není žádnou výjimkou, že chloupky, které zbudou, je nutné oholit ještě žiletkou. Depilační krém rozkládá a láme chloupky.

 • bezbolestná depilace
 • účinek vydrží déle než u žiletek
 • proces trvá déle
 • oholení nemusí být vždy dokonalé
 • na citlivé pokožce může dojít k alergické reakci
 • vyšší pořizovací cena

Je toto ještě depilace?

Při hledání výrobků k depilaci můžete narazit také na depilační vosky. U depilace voskem však dochází k vytrhávání chloupků, takže se jedná spíše o epilaci. Voskování rozhodně patří k bolestivějším metodám, a přesto, že ji můžete provádět doma, je lepší na ni chodit do salonů.

Do salónu si zajděte i v případě, že budete chtít vyzkoušet epilaci pomocí cukrové pasty. Této metodě se také říká Body Sugaring (sugar = cukr) a je méně bolestivá než epilace voskem. Mezi její další výhody patří přírodní složení. Většina těchto směsí má hydratační, regenerační a čistící účinky.

zpět nahoru ↑

Elektrické strojky

Elektrickým strojkům jsme se rozhodli věnovat celou kapitolu, protože jejich výběr je o něco náročnější, než výběr žiletkového výrobku.

Elektrické depilační strojky jsou velmi podobné pánským elektrickým strojkům. Mezi ženami jsou oblíbené zejména kvůli rychlému a snadnému použití. Navíc jsou šetrné a nedochází k pořezání, takže jsou častou volbou pro holení bikinových partií. Hlava elektrického strojku je opatřena plovoucími planžetami, které dobře kopírují tvar těla. Tím, že se ostré části nedotýkají přímo pokožky, mohou některé chloupky zůstat viditelné.

Napájení

Elektrický holicí strojek může fungovat buď na baterie, akumulátor nebo na síťové připojení.  Síťové provedení není úplně nejtypičtější, takže se s ním příliš snadno nesetkáte. Mnohem běžnější je buď bateriové, nebo akumulátorové nabíjení. V případě akumulátoru, je baterie součástí holicího strojku a při vybití ho stačí jen připojit do nabíjecí základny, nebo k němu připojit nabíječku. U bateriové varianty baterie při vybití vyhodíte a nahradíte novými nebo si můžete pořídit nabíjecí baterie.

Wet&Dry

Při výběru se zajímejte o to, jestli je možné depilátor používat i při holení pod sprchou. Některé totiž na tento způsob nemusí být přizpůsobeny. Strojky, které můžete používat i na mokré holení nesou nejčastěji označení Wet&Dry.

Epilátor a depilátor v jednom

V případě, že vám na některých částech těla vyhovuje epilace, ale na některé depilace, můžete si pořídit epilátor, který má jako nástavec navíc holicí hlavu. Díky tomu získáte dva přístroje v jednom. Jedná se o velmi ekonomické řešení.

Speciální depilátory

Dámské depilátory mohou být univerzální, což znamená, že je můžete použít na jakoukoliv část těla, ale existují i modely, kterou jsou určeny třeba jen na obličej, obočí a intimní partie. Některé mohou mít speciální vychytávky. V současné době je nejvíce diskutovaný „chytrý depilátor“ a také „depilátor ve tvaru rtěnky“.

Chytrý depilátor

Jedná se o kompaktní depilátor, který se dodává se dvěma hlavicemi, takže jím můžete holit jak větší místa, jako jsou nohy a ruce, tak intimnější partie (třísla, obličej).

Přívlastek „chytý“ přístroj dostal kvůli tomu, že se zapíná automaticky až po styku s kůží. Díky LED osvětlení lépe vidíte chloupky, které byste mohly vynechat. Jeho nabíjení se podobá nabíjení telefonu. Využívá podobnou nabíječku, která se však připojuje do notebooku, takže nabíjení probíhá z vašeho počítače (trvá zhruba 2-3 hodiny). Depilátor je vhodný pouze pro suché holení a chloupky padají do speciální nádoby, kterou po dokončení procedury jen vysypete do koše.

Depilátor ve tvaru rtěnky

Jedná se o dámský depilátor, který je určený pro depilace obličejových partií. Je velmi diskrétní, protože vypadá jako rtěnka, takže ho můžete mít neustále při sobě. Funguje na jednu AA baterii a je k pokožce velmi šetrný. Co se týče designu, je depilátor nenápadný, nicméně při provozu je poměrně hlučný, takže pokud ho budete používat na veřejnosti, okolí bude vědět, že se depilujete.

Chloupky padají do nádobky, kterou po skončení stačí jen vysypat. Ovládání i používání je velmi snadné a výsledek rychlý. Pro přesnou depilaci bez vynechání některých míst, je přístroj vybaven LED světlem.

zpět nahoru ↑

Jaký si vybrat depilátor

Před tím, než vyrazíte do obchodu, si promyslete, jaké partie budete nejčastěji holit. Každé ženě může sedět jiný výrobek a ne každý holicí strojek je vhodný na holení podpaží, bikinových partií, obličejových částí a nohou.

Nejuniverzálnější rada zní, vsaďte na značku. Značkové výrobky vám poskytnou opravdu dobrou péči a většinou i dlouhou dobu životnosti. Značka vám také zaručí kvalitu břitu. Ostrý a kvalitní břit je základem úspěchu dobrého holení bez podráždění.

Depilátor by se vám měl dobře držet v ruce, měl by být lehký, vyvážený a dobrá je také protiskluzová rukojeť, která přidává na bezpečnosti při holení. Opravdu velkou výhodou je, pokud má váš holicí strojek výkyvnou hlavu, která se přizpůsobí každé křivce vašeho těla. Tuto vymoženost oceníte především při holení v podpaží, kolem kolen, kotníků a v obličejových partiích.

zpět nahoru ↑

Údržba holicích strojků

Abyste vždy dosáhly dobrý výsledků, je nutné, abyste měla ostrý břit. Jakmile na něm uvidíte začínající korozi, raději ho vyhoďte. Korodování můžete předejít tak, že na hlavu strojku budete používat kryt.

Holicí strojky by se po použití měly očistit štětečkem. Některé z nich mohou být i omyvatelné, takže je můžete opláchnout pod proudem vody.

U dražších strojků se můžete setkat s technologií Celan&Charge = Vyčisti a nabij. To znamená, že tyto přístroje jsou samočisticí. V balení najdete čisticí stanici, do které strojek vložíte, a stanice už se postará o údržbu. Tuto možnost nabízejí především pánské holicí strojky.

Aby žiletka zůstala co nejdéle ostrá, je dobré na ni čas od času kápnout trochu oleje. Rozhodně žiletku neotírejte ručníkem. Její životnost tím neprodloužíte a můžete ji akorát zničit. Mnohem lepší je nechat strojek přirozeně oschnout. Nezapomeňte holící hlavu propláchnout zepředu i zezadu, abyste se zbavila všech chloupků.

Dobrá rada: Pravidelná údržba a čištění strojku prodlužuje jeho životnost a kvalitu holení.

Citlivá pokožka

Pro citlivou pokožku existují strojky, které disponují tlačítkem pro dávkování gelu. Díky němu strojek po pokožce snadno klouže, a tak ji nedráždí. Pokud máte citlivou pleť, měly byste používat gely a pěny na holení. Po dokončení pokožku ošetřete neparfemovaným krémem nebo speciálními přípravky po holení.

zpět nahoru ↑

Jak na úspěšnou depilaci

 • Nepoužívejte tupé žiletky, jednorázová holítka můžete použít maximální 3x, a to za předpokladu, že je schováte na suché místo tak, aby se k nim nedostaly nečistoty.
 • Pro lepší skluz žiletky používejte holicí pěny nebo gely, intimní partie depilujte cukrovou pastou nebo elektrickým strojkem.
 • Na depilaci si vyšetřete dostatek času, při rychlém úkonu si můžete strhnout i část kůže, rána se dlouho hojí a často po ní zůstávají stálé nevzhledné jizvy.
 • Ihned po depilaci nepoužívejte parfémovaná tělová mléka, sprchová mýdla nebo deodoranty, nejlepší je použít aloe vera nebo panthenol.
 • Nohy holte ráno, protože ráno po večerním holení není pokožka tak jemná.
 • Podpaží holte večer, protože okamžitě po depilace není vhodné používat antiperspirant, ten je můžete použít ideálně 3 hodiny od depilace.
 • Holte vždy po směru růstu chloupků a vyhnete se hnisavým zarudlým chloupkům.

Depilátory pro muže

Depilátory pro muže můžeme označit jako zastřihovače. U většiny pánských strojků můžete najít výsuvný nebo výkyvný zastřihovač delších vousů. Pokud vámi vybraný strojek tuto možnost neposkytuje, můžete si pořídit samostatný zastřihovač vousů, vlasů a drobných chloupků.

zpět nahoru ↑

Srovnání cena depilátorů

Ceny depilátorů nejsou v drtivé většině tak vysoké, jako ceny epilotárů. Klasické holítko se žiletkami pořídíte za pár stovek. Vyšší cenová kategorie zahrnuje již většinou depilátory elektrické. V každém případě vždy raději zvolte kvalitní a prověřenou značku, než nízkou cenu neznámého výrobku.

Depilátory do 500 Kč

Již za necelých 100 Kč můžete pořídit jednorázová holítka, kterých většinou v balení bývá kolem 5 kusů. Holítka s výměnnými hlavicemi nebo elektrické depilátory se již pohybují v cenové kategorii kolem 300-400 Kč. Jejich výbava však nebude nejširší. U elektrických přístrojů najdete jedno tlačítko pro zapnutí, ochranných kryt hlavice a možná štěteček pro očištění.

Depilátory v cenovém rozpětí od 500 Kč do 1000 Kč

Tato kategorie již zahrnuje vyspělejší technologii. Poznáte ji na první dotek, kdy vám ergonomický přístroj přesně padne do ruky a díky neklouzavé rukojeti jen tak neupadne. Součástí může být zastřihovač pro bikinové partie, provozní doba elektrických depilátorů se bude pohybovat kolem 40 minut. Hlavy budou vybaveny lepšími frézkami s plovoucími planžetami.

Depilátory nad 1 000 Kč

U vyšší investice se můžete těšit na velmi pohodlné a příjemné holení. Elektrické strojky budou vybaveny ukazatelem stavu baterie, budou mít propracované zastřihovače s oblými hranami a hroty a setkat se můžete i se samočisticími programy.

Jak vám tento test pomohl? Budeme rádi, když ho ohodnotíte hvězdičkami.

4.3/5 42 hodnocení
Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Napište svou recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.