Jak vybrat GPS lokátor pro psy + recenze

GPS obojky pro psy už dávno nejsou výhradně pomůckou sloužící k profesionálnímu výcviku psů. Mnohem více lidí chce mít možnost pozorovat kroky svého mazlíčka v reálném čase. Ať už při jejich nepřítomnosti, kdy se pes rád zatoulá na sousední zahrady nebo chce předejít ničení záhonu či pejskově nehodě. V tomto článku se dozvíte, jaké další výhody mohou GPS obojky a lokátory mít, jaké jsou jejich druhy nebo za jakou cenu si obojek pořídit. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější model ke spokojenosti vaší i vašeho čtyřnohého parťáka. 

Recenze GPS obojků pro psy 2023

NázevKde koupitHodnocení
celkem
1.Garmin Alpha 100 TT15 EU TOPOZjistit cenu
94 %
2.DogTrace d-fence 101Zjistit cenu
92 %
3.Tractive GPS DOG 4Zjistit cenu
90 %
4.DogTrace X20Zjistit cenu
89 %
5.Bentech A700 GPSZjistit cenu
84 %
6.Lamax GPS locatorZjistit cenu
83 %
7.OXE GF-22Zjistit cenu
0 %
8.DogTrace X30Zjistit cenu
0 %
9.Tractive GPS DOG XLZjistit cenu
0 %
10.Bentech A700 GPSZjistit cenu
0 %
11.Helmer LK-505Zjistit cenu
0 %

V testu srovnáváme modely, které mají vašeho pejska nejenom hlídat, aby neopustil nastavenou bezpečnou zónu, ale i obojky, které se pyšní funkcemi vhodnými pro výcvik psů. Zahrnuli jsme základní produkty i ty, pro profesionální využití. Rozmanitost se tak nevyhnula ani cenové kategorii. Pokud vás GPS obojky pro psy zaujaly, podívejte se na všechny recenze a zjistěte, který byste měli pořídit zrovna vy.

Vítězem testu je Garmin Alpha 100 TT15 EU TOPO, který je TOP profesionálním produktem. Má funkci elektrického obojku a je vhodný pro výcvik loveckých a záchranářských psů. Pokud jste ale běžný uživatel, pravděpodobně nebudete chtít za GPS obojek utrácet tak velké peníze. Můžeme proto doporučit Lamax GPS locator, který je nejlepším levným GPS lokátorem s dlouhou výdrží baterie. Pokud potřebujete naučit psa, aby se vyhnul nějakým místům na vašem pozemku nebo ho chcete odnaučit utíkat, bude pro vás nejvhodnější neviditelný plot DogTrace d-fence 101.

Lamax GPS locator

Princip vysíláníGSM
Váha vysílače40 g
Rozměry vysílače v mm52 x 38 x 16
Deklarovaná výdrž baterie vysílače10 dny
Kapacita baterie vysílače1000 mAh
Deklarovaný dosah přijímače-
SOS signálano
Zobrazovací zařízenímobilní telefon
Ukládání pamětiano
Bezpečná zónaano
Odolnost vůči voděIP67
Počet sledovaných psů1
Přibližná cena1900 Kč

Tento GPS lokátor je díky své velikosti krabičky od sirek a váze 40 g vhodný pro většinu psů a hlavně těch menšího vzrůstu. K určení jejich polohy používá GSM, což zajišťuje jeho neomezený dosah. Za nízkou pořizovací cenu dostanete i SIM kartu, nicméně je nutné počítat s dalšími provozními náklady na mobilní data. Výrobce uvádí, že na provoz stačí balíček okolo 50 MB.

Velkou výhodou je uživatelsky přívětivá aplikace v českém jazyce pro systémy iOS a Android. Pokud by vás zajímalo, kde se váš mazlíček pohyboval před několika dny, můžete se to dozvědět z historie, která se uchovává po dobu až 30 dní. Posledních 24 hodin si dokonce můžete zobrazit minutu po minutě. Vaše data budou bezpečně uložena na servery v Evropě a nejsou nikde dál sdílena.

Baterie s kapacitou 1 000 mAh umožňuje výdrž až 10 dní na jedno nabití. Tracker vás bude také informovat o jejím nízkém stavu. Nabíjení probíhá přes USB kabel, který dostanete v balení.

Na těle přístroje se nachází SOS tlačítko, které umožní vysílat signál pro vybrané kontakty. Z trackeru můžete těmto kontaktům zavolat a díky mikrofonu a reproduktoru požádat o pomoc. Hodí se tak i na procházky v obtížnějším terénu, kde byste mohli vy nebo váš čtyřnohý miláček přijít k úrazu. GPS poloha je určována s velkou přesností. Další šikovnou funkcí je nastavení bezpečné zóny v aplikaci. Pokud lokátor tuto oblast opustí, automaticky dostanete zprávu. Můžete tak okamžitě jednat a předejít možným nehodám, pokud se váš pejsek například vydá na průzkum sousedovy zahrady.

K obojku se GPS lokátor připojuje pomocí silikonového pouzdra, které má taky zabránit jeho poškození. Lokátor je navíc voděodolný. Nemusíte se bát, že by přestal fungovat po procházce v dešti. Nevýhodou je, že vám tento produkt neumožní sledovat více psů najednou.

 • velikost a váha
 • výdrž baterie
 • cena
 • neomezený dosah
 • spotřeba dat
 • pouze černá barva
Zjistit cenu

Garmin Alpha 100 TT15 EU TOPO

Princip vysílánísatelitní (GPS, GLONASS)
Váha vysílače250 g
Rozměry vysílače v mm78 x 45 x 35
Deklarovaná výdrž baterie vysílače20 dní
Kapacita baterie vysílače2000 mAh
Deklarovaný dosah přijímače14500 km
SOS signálano
Zobrazovací zařízenípřijímač
Ukládání paměti-
Bezpečná zónaano
Odolnost vůči voděIPX7
Počet sledovaných psů7-20
Přibližná cena27000 Kč

Alpha 100 je profesionální systém pro sledování psů využívající GPS a GLONASS technologii. Díky podpoře ruského GLONASS (globální družicový navigační systém) dostanete opravdu přesnou polohu svého psa. Obojek TT15 je určen pro malé psy s hmotností od 7 do 24 kg s obvodem krku 24 – 35,5 cm.

Protože obojek vysílá pomocí satelitního signálu, dostanete k němu speciální přijímač. Nemusíte se však obávat jeho velikosti. Připomíná menší tlačítkový mobil. Výhodou je samozřejmě, že jeho provoz je zdarma a nemusíte platit za mobilní data. Údaje o poloze jsou obnovovány každých 2,5, 5, 10, 30 nebo 120 sekund. Jedná se tedy o velmi rychlé a přesné určení polohy o dosahu až 14,5 km v závislosti na terénu.

Přijímač má předinstalovanou topografickou mapu Evropy, která obsahuje 47 států. Pro vkládání dalších map můžete využít přiloženou mikro SD kartu. Pomocí USB kabelu snadno spojíte zařízení s vaším počítačem, kde můžete svoje mapy sdílet, plánovat další cesty, spravovat trasy i body a mnoho dalšího. Alpha 100 je vybaven 3D kompasem, který vám pomůže se orientovat v neznámém terénu. Přijímač má dotykový barevný displej, který je možné ovládat i v rukavicích a jeho vodotěsnost zajišťuje funkčnost při každém počasí.

V případě nebezpečí lze sdílet svou polohu s ostatními uživateli Alpha 100 a spustit alarm. Stejně tak můžete sledovat aktivity dalších uživatelů s funkcí Alpha tracking. Mezi funkcemi nalezneme také bezpečnou zónu. Pokud ji pes překročí, budete automaticky upozorněni. Na jednom zařízení lze sledovat až 20 psů.

Pevný GPS obojek s anténou je vyrobený z plastu a jeho váha je 212 g. Nabízí široké spektrum funkcí, které se dají použít ke sledování a výcviku loveckých a záchranářských psů. Na obojku lze na dálku spustit 18 stupňů impulzů, vibraci nebo tón, které pomůžou odnaučit nechtěnému chování. Pokud pes zaštěká, obojek rozpozná vibrace z jeho krku a dá vám o tom vědět na přijímači. Další užitečné funkce, které GPS obojek nabízí je dálkové vypnutí sloužící k šetření baterie a rozsvícení LED světel pro lepší viditelnost psa za nepříznivého počasí.

 • hodně funkcí
 • umožňuje výcvik a sledování více psů
 • rychlá obnova lokalizace
 • omezený dosah
 • cena
Zjistit cenu

DogTrace X20

Princip vysílánísatelitní
Váha vysílače142 g
Rozměry vysílače v mm77 x 45 x 29
Deklarovaná výdrž baterie vysílače2 dny
Kapacita baterie vysílače1850 mAh
Deklarovaný dosah přijímače20 km
SOS signálne
Zobrazovací zařízenípřijímač
Ukládání paměti-
Bezpečná zónaano
Odolnost vůči voděano
Počet sledovaných psů1-9
Přibližná cena10000 Kč

DogTrace X20 je profesionální GPS obojek, který využívá k určování polohy vašeho mazlíčka satelitní síť. Mezi podobnými produkty vyniká svým dosahem na vzdálenost až 20 km. Ten je umožněn díky poměrně dlouhým anténám na vysílači i přijímači. Dosah satelitního signálu je závislý na terénu, proto se může snižovat, pokud jste například v horách. Signál, který obojek s anténou vysílá, se zobrazuje jako poloha psa na speciálním přijímači.

GPS obojek má baterii s kapacitou 1 850 mAh a pyšní se výdrží více než 40 hodin. Navíc je vodotěsný a umožňuje tak výcvik za každého počasí. Displej přijímače je dobře čitelný na přímém slunci i ve tmě.

Na jednom zařízení můžete sledovat až 9 psů. Jejich poloha se aktualizuje každé 3 nebo 9 sekund. Kromě lokalizace obojek disponuje dalšími funkcemi, které využijete pro výcvik. Klasická funkce bezpečné zóny zde označená jako FENCE slouží pro vytyčení prostoru, který pes nesmí překročit. Funkce BEEPER detekuje pohyb nebo stání psa. Pro použití přijímače v autě využijete funkci CAR. K navigování psů na konkrétní pozici slouží funkce waypoint, která umožňuje uložení až 4 různých GPS souřadnic do přijímače. Praktická je i funkce kompas, která se hodí převážně do neznámých míst. Co postrádáme je vyslání SOS signálu, který vám pomůže přivolat pomoc.

Výhodou pro majitele psů menších plemen je možnost výběru ze tří různých variant velikostí obojku: 25 x 75 cm, 20 x 70 cm a 15 x 70 cm s nejmenším nastavitelným obvodem 26 cm. Váha obojku je 142 g bez baterie.

 • poměr cena/výkon
 • dlouhá výdrž baterie
 • vhodný i pro menší plemena
 • umožňuje sledovat až 9 psů
 • dlouhá anténa na obojku
 • chybí SOS signál
Zjistit cenu

DogTrace d-fence 101

Princip vysílánísatelitní
Váha vysílače60 g
Rozměry vysílače v mm30 x 40 x 64
Deklarovaná výdrž baterie vysílače6 měsíců
Kapacita baterie vysílače-
Deklarovaný dosah přijímače-
SOS signálne
Zobrazovací zařízení-
Ukládání pamětine
Bezpečná zónaano
Odolnost vůči voděano
Počet sledovaných psů-
Přibližná cena3800 Kč

Tento produkt se trochu liší od výše zmíněných. Neslouží k lokalizaci psa ve volném výběhu, ale k jeho udržení na vámi vybrané ploše. Neviditelný plot se skládá z vysílače na obojku vašeho mazlíčka a z přijímače s anténou tvořeného izolovaným drátem. Drát můžete libovolně rozmístit na kraj vaší zahrady, kolem záhonů, které nechcete mít zničené nebo okolo bazénu, do kterého by mohl pejsek spadnout a ublížit si.

Sami si nastavíte dvě výstražné zóny v různé vzdálenosti od vybraného cíle. Psovi je zabráněno chodit za výstražnou zónu nejdříve zvukovým signálem. Pokud na něj nereaguje a zónu překročí, přijímač vydá současně zvukový signál a korekční impulz. Sílu impulzu je možné nastavit v závislosti na velikosti vašeho psa a délce jeho srsti na krku, kde se elektrody obojku mají dotýkat kůže. Časem by se tak měl pes sám naučit, kam smí a nesmí chodit.

Tkaný obojek s přijímačem o velikosti 30 x 40 x 64 mm a hmotností okolo 60 g by neměl vadit ani menším psím plemenům. Výdrž baterie je až 6 měsíců při pohotovostním režimu. Vysílač je vodotěsný, proto se nebudete muset obávat ani rozmanitého počasí v průběhu roku.

V balení produktu se nachází 100 m anténního drátu, který musí být spojen s vysílačem. Drát můžete jednoduše položit na zem, mělce zakopat nebo umístit na stávající plot do výšky maximálně 30 cm nad zemí. Pokud by vám 100 m nestačilo, je možné dokoupit další balení a oba dráty spojit pomocí zářezových konektorů.

 • zabrání chození psa do zakázané zóny
 • levné a variabilní řešení oplocení pozemku
 • neomezené množství psů
 • žádné další funkce
 • různé materiály ovlivňují sílu signálu

Zjistit cenu

Tractive GPS DOG 4

Princip vysíláníGSM
Váha vysílače35 g
Rozměry vysílače v mm72 x 29 x 16
Deklarovaná výdrž baterie vysílače7 dny
Kapacita baterie vysílače810 mAh
Deklarovaný dosah přijímače-
SOS signálne
Zobrazovací zařízenímobilní telefon
Ukládání pamětiano
Bezpečná zónaano
Odolnost vůči voděIPX7
Počet sledovaných psů1
Přibližná cena1000 Kč

GPS obojek vyniká svou nízkou pořizovací cenou. K lokalizaci psa využívá GSM síť a je tedy nutné počítat s měsíčními náklady na mobilní data. Jeho dosah je díky nejnovější síťové technologii téměř neomezený. Bezplatná aplikace je vhodná pro systémy Android i iOs.

Vysílač na psím obojku váží pouze 35 g a je tak vhodný i pro menší psy s hmotností nejméně 4 kg. Baterie po nabití vydrží až 7 dní. Pro maximalizaci výdrže lze doma nastavit zónu úspory baterie. Lokátor je vodotěsný na úrovni třídy IPX7 a odolný proti nárazům.

Obojek nabízí běžné funkce jako podobné produkty. Při překročení nastavené bezpečné zóny vaším mazlíčkem, dostanete automaticky upozornění na mobil. Funkce živé vysílání umožní aktualizaci polohy každé 2-3 sekundy. Pro lepší orientaci ve tmě je vysílač opatřen osvětlením a umožňuje spuštění zvukového signálu. Aplikace nabízí sledovat aktivitu vašeho psa pomocí grafů denní aktivity a spálených kalorií.

Pro fungování obojku musíte pro zařízení zvolit konkrétní předplatné. Výrobce nabízí plány Basic a Premium s možností měsíčního, ročního, dvou ročního nebo pětiletého placení. Cena ročního předplatného začíná na 120 Kč za měsíc. Program Premium nabízí kromě GPS sledování v intervalu 2-60 minut a neomezeného živého vysílání také například sdílení s rodinou, roční historii nebo celosvětové pokrytí.

 • dlouhá výdrž baterie
 • pořizovací cena
 • lehký
 • vhodné i pro menší psy
 • nutné předplatné
 • chybí SOS signál

Zjistit cenu

Bentech A700 GPS

Princip vysíláníGSM
Váha vysílače30 g
Rozměry vysílače v mm62 x 30 x 12
Deklarovaná výdrž baterie vysílače8 dnů
Kapacita baterie vysílače1000 mAh
Deklarovaný dosah přijímače-
SOS signálne
Zobrazovací zařízenímobilní telefon
Ukládání pamětine
Bezpečná zónane
Odolnost vůči voděano
Počet sledovaných psů1
Přibližná cena1600 Kč

GPS lokátor Bentech je 30g přístroj o rozměrech 62 x 30 x 12 mm. Je zavěšen na textilním obojku, který se dá jednoduše upravit na požadovanou velikost. Vzhledem ke svojí váze se hodí i pro malá psí plemena od 8 do 14 kilo.

Používá GSM síť a tedy i mobilní data, k čemuž se váže nutnost platit za ně operátorovi. Jeho dosah je ale neomezený v rámci mobilního signálu. Po vytočení čísla SIM karty uložené v obojku, vám vysílač pošle SMS zprávu o poloze psa. Ve zprávě naleznete odkaz na Google Maps. Bohužel zde lokalizace není tak přesná a poloha je uváděna s odchylkou 5 metrů.

Jedná se o velmi základní produkt, a proto GPS obojek nenabízí žádnou další funkci. Není zde možné nastavit ani bezpečnou zónu. Rozhodně také nepočítejte s dalšími funkcemi určenými pro výcvik psa. Výhodou je voděodolnost produktu.

Co nás na druhou stranu potěšilo je výdrž baterie, která slibuje až 200 hodin v pohotovostním režimu. V balení dostanete kromě GPS lokátoru také nastavitelný pásek, šroubovák, nabíječku a český návod.

 • lehký a malý
 • výdrž baterie
 • vhodný pro malé psy
 • údaje o poloze až po zavolání
 • nepřesná poloha
 • žádné další funkce

Zjistit cenu

Co je GPS obojek a jak funguje

GPS obojek je zařízení, které zobrazuje aktuální polohu vašeho mazlíčka. Není ovšem určen jen pro majitele toulavých psů. Mohou vám pomoci ohlídat čtyřnohého kamaráda, pokud zrovna nejste doma nebo ho rychle nalézt, když se na procházce zběhne za zvěří. Profesionální GPS obojky jsou používány k loveckému nebo záchranářskému výcviku a nabízí mnoho dalších funkcí s tím spojených.

Pojďme si vysvětlit, jak tato šikovná věc funguje:

 • vysílač, který je umístěn na obojku psa, získává svou polohu z družic GPS (globálního polohovacího systému) a pomocí radiofrekvenčního signálu.
 • Získané souřadnice se vysílají dál do vašeho přijímače, kterým může být mobilní telefon nebo speciální zařízení.
 • Výsledkem je zobrazení aktuální polohy vašeho mazlíčka.

Typy GPS obojků podle principu vysílání

Jak se obojky dělí v závislosti na principu vysílání?

GSM obojky

Přístroj využívá GSM telekomunikační síť spojením vysílače se SIM kartou na obojku psa a přijímače – váš mobilní telefon. Po nainstalování aplikace můžete ve svém chytrém mobilu sledovat kroky mazlíčka. Výhodou je téměř neomezený dosah a nízká pořizovací cena, která je ovšem vyvážena nutností pravidelných poplatků za mobilní data. Tento typ je vhodný pro běžné uživatele, kteří chtějí mít svého psa pod dohledem na procházkách nebo na svém pozemku v městských a příměstských oblastech. Nevýhodou je, že většinou nenabízí další výcvikové funkce.

Satelitní obojky

Jsou mnohem přesnější v určování polohy, jelikož používají satelitní signál. Pořizovací cena bývá vysoká, ale po zakoupení již nemusíte platit další provozní náklady. Umožňují sledovat naráz více psů, a to v aktuálním čase. K GPS obojku dostanete samostatný vysílač s displejem. Nevýhodou bývá jejich omezený dosah do desítek kilometrů v závislosti na terénu a nutnost častějšího nabíjení baterie. Protože satelitní obojky mívají funkce elektrických obojků, hodí se k profesionálnímu výcviku psů nebo pro náročné uživatele.


Jak vybrat GPS obojek pro psa

Před koupí produktu je dobré se zamyslet nad následujícími body, které by vám měli pomoci vybrat vhodný GPS obojek podle vašich potřeb.

K čemu a kde chci GPS obojek používat?

Stačí vám obojek na sledování mazlíčka, který se vám zběhne na procházce nebo uteče přes plot vaší zahrady? Chcete pejska pomocí obojku také cvičit nebo jste profesionál a potřebujete sledovat přesnou polohu několika psů najednou? Pro různé účely se hodí konkrétní produkty. Důležité je také si rozmyslet, kde budete GPS obojek používat. Do města a příměstských oblastí jsou vhodnější ty využívající GSM síť. Při výcviku v horách nebo na místech, kde není dobrý mobilní signál se vám bude hodit satelitní obojek.

Velikost a hmotnost GPS obojku?

Pokud máte psa většího vzrůstu, touto otázkou se moc zabývat nemusíte. Většina produktů na trhu je přizpůsobena pro střední a velké psy. Naštěstí se ale začínají objevovat mnohem menší a lehčí GPS lokátory vhodné i pro malá plemena.

Kolik chci investovat?

Cena GPS obojků se pohybuje od 1 000 do 25 000 Kč a úzce souvisí s jejich funkcemi. Běžný uživatel se spokojí s levnějšími variantami, ti náročnější si budou muset připlatit.

Funkce GPS obojků

Kromě sledování mazlíčka mohou GPS obojky nabídnout i jiné funkce sloužící například k výcviku vašeho psa.

 • Voděodolnost – většina GPS lokátorů je dnes voděodolná. To znamená, že se nemusíte bát deště nebo lehkého namočení. Profesionální produkty bývají vodotěsné, což umožňuje obojek úplně ponořit do vody třeba při plavání, aniž byste se museli bát o jeho zničení.
 • Pro lovecké psy – produkty určené na výcvik loveckých psů se řadí do vyšší cenové kategorie. Tyto obojky jsou často současně elektronickými obojky nabízející speciální funkce. Protože se jedná o satelitní obojky, určují souřadnice psa velmi přesně a jeho pohyb můžete sledovat na mapě přijímače.
 • Mini rozměry – na trhu dnes již najdeme GPS lokátory, které jsou svou velikostí a vahou určené pro malá plemena psů.
 • Virtuální zóna – důležitá funkce, kterou najdeme u většiny zařízení. Nastavíte si prostor, ve kterém se váš mazlíček může pohybovat např. vaše zahrada. Pokud pes tento prostor opustí, automaticky o tom dostanete zprávu na svůj mobilní telefon nebo jiný přijímač.  
 • Sledování více psů najednou – některé obojky umožňují sledovat i více psů najednou. Tuto funkci využijí hlavně majitelé psí smečky či profesionální školitelé.
 • Akustické a světelné signály – pro lepší orientaci za snížené viditelnosti některé obojky nabízejí jejich rozsvícení na dálku. Další užitečnou funkcí jsou zvukové signály, které pomáhají psa upozornit na nevhodné chování.
 • Detekce směru a pohybu – některé obojky dokážou zaznamenat jakým směrem pes běží nebo se zrovna zastavil. Funkci oceníte při výcviku loveckého psa.

Elektronické výcvikové GPS obojky

GPS obojky nemusí sloužit pouze pro určení polohy vašeho pejska. Pokud jsou zároveň elektronické, pomůžou vám i s jeho výcvikem. Většinou se jedná o produkty vyšší cenové kategorie určené přímo k výcviku loveckých a záchranářských psů.

U takovýchto zařízení jsou na vysílači umístěny dvě elektrody, které umožňují na dálku dát elektrostatický impulz, vibraci nebo zvuk. Pes je nejdříve upozorněn zvukovým signálem a pokud jej neuposlechne, zvukový signál se opakuje znovu nyní i s elektrickým impulzem. Jsou to moderní výcvikové pomůcky, které mají vašeho psa rychle odnaučit nevhodnému chování bez fyzického trestu.

Existuje GPS čip pro psy?

Pokud jste majitelem toulavého psa, možná už jste někdy přemýšleli nad tím, že by bylo nejjednodušší, kdyby měl zabudovaný GPS čip. Zařízení zabudované pod kůží by jednoduše vysílalo signál o aktuálních souřadnicích vašeho miláčka. Tento výmysl by určitě ušetřil nervy mnohým z nás. Bohužel je to ale nemožné, a to ze dvou důvodů: velikost a potřeba nabíjení baterie.

Nejmodernější přístroje určené ke sledování mazlíčků dnes mají velikost okolo 72 x 29 x 16 mm a váží okolo 30 gramů. Nejedná se tedy o žádné mikro zařízení a není možné něco tak velkého bezpečně pod kůži implantovat. Druhým důležitým faktorem je potřeba neustálého dobíjení baterie GPS zařízení. Dokud nebude jednoho dne GPS čip vymyšlen, je nejvhodnější a jedinou variantou, jak mít svého psa neustále pod kontrolou, nasadit mu GPS obojek.

Ceny GPS obojků pro psy

V jakých cenových kategoriích můžete GPS lokátory pro psy pořídit?

Levné GPS obojky 

Jejich cena se pohybuje do 3 000 Kč. Využívají principu GSM signálu a SIM karty, která se do nich vkládá. Díky tomu můžete počítat s dalšími provozními náklady. Většinou se jedná o malou krabičku připevněnou na obojek mazlíčka. Postačí pro nalezení zatoulaného psa, ale žádné speciální výcvikové funkce od nich nečekejte.

Kvalitní GPS obojky

V této kategorii můžete pořídit levnější obojky s cenou od 3 000 do 8 000 Kč. Tyto GPS lokátory jsou již pokročilejší, nabízejí více funkcí. Nicméně stále používají GSM síť a mobilní aplikaci k zobrazení polohy psa. Jejich lokalizace nemusí být dostatečně přesná pro náročnější uživatele.

Obojky s cenou 8 000 – 15 000 Kč jsou již profesionálními pomocníky k výcviku psů. K přesnému určení polohy získávají informace z družic pomocí satelitního signálu. Nabízí i další výcvikové funkce. Nevýhodou je omezená dosahová vzdálenost.

Top GPS obojky

S cenou nad 15 000 Kč pořídíte nejlepší GPS obojky. Zařízení jsou schopná maximální přesnosti a nejdelšího dosahu. Využívají je profesionálové k výcviku loveckých či záchranářských psů.

Jak vám tento test pomohl? Budeme rádi, když ho ohodnotíte hvězdičkami.

4.6/5 36 hodnocení

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo