Jak vybrat nejlepší elektronický grip / mod do e-cigarety

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Pokud patříte mezi pokročilé e-kuřáky, jistě budete mít dřív nebo později chuť vyzkoušet vyšší stupeň vapování, který představují právě gripy (mody). Nabídnou vám pokročilé funkce, možnosti nastavení a daleko lepší zážitek z kouření než běžné elektronické cigarety. Musíte ho mít? Mrkněte nejdřív na náš článek, který vám s výběrem pomůže.

Test gripů a modů 2023

Hodnocení jsme podrobili tři elektronické gripy (mody), které se liší zejména svým výkonem. Věnovali jsme se zejména kvalitě zpracování, funkcím, nastavení, rozměrům, kompatibilitě s atomizéry či typu baterií a nabíjení.

NázevKde koupitHodnocení
celkem
1.Vapor Storm PUMA Baby 80 W TC ČernáZjistit cenu
96 %
2.ISMOKA-ELEAF iStick Pico TC 75 WZjistit cenu
92 %
3.VooPoo Argus GT 160 W grip Easy KitZjistit cenu
91 %
4.Geekvape Aegis Solo 100w ModráZjistit cenu
89 %

Geekvape Aegis Solo 100w Modrá

Typelektronický grip
Výkon5–100
Teplota100–315
Podporované režimyPower / VPC / TC / TCR / Bypass
Podporovaný odpor0,05–3,0 ohm
Typ závitu510
Vhodný typ baterie18650
Rozměry v mm86,4 x 41,2 x 31,5

V produktové sérii modů Aegis od výrobce GeekVape najdeme deset různých modelů. Aegis Solo, na který se zde zaměříme, je kompaktní verze původní verze Aegis Legend. Solo je hlavně malý, odolný a má až 100Wattový výkon. Vzhledově se hodně podobá verzi Aegis mini, která má 80W výkon a jinou baterii.

Solo má ve svých útrobách nejnovější AS čip (čipovou sadu AS-100 Geekvape), který zaručí rychlé žhavení. Pohání ho jedna baterie typu 18650, tedy jedna z nejobvyklejších typů akumulátorů.

Co se týče celkových rozměrů modu, tak právě díky nim padne Aegis Solo do každé ruky. Výška jen přes 8 cm, šířka přes 3 cm a přes 4 cm hloubka jej řadí do kategorie malých. V dlani ho ale úplně neschováte.
Je celkem lehký, a se svými 112,5 gramy vás nebude tížit ani v kapse košile. Oproti původnímu modelu Legend, který měl přes 200 gramů, je toto opravdu úleva.

Mod má ergonomicky řešený tvar s pogumovanými boky a na dotek příjemným madlem z imitace kůže. Výraznou částí je barevný lesklý kovový pásek, k dostání v 6 různých barevných variantách. Zbytek těla je černý plastový.

Na boku, pod malou gumovou krytkou je schován vstup pro USB kabel pro nabíjení. Nahoře je závit 510, na který se napasuje až 26mm atomizér.

K jednoduchosti ovládání tohoto modu přispívají pouze dvě ovládací tlačítka na přední části přístroje. Jedno pro vypínání, zapínání, žhavení a druhé dvoutlačítko pro nastavování hodnot. Hlavní horní tlačítko je dobře umístěné, přímo v dosahu pro ukazováček. U spodního dvoutlačítka můžou mít s ovládáním problém ti z vás, kteří máte opravdu velké ruce a prsty.

Mezi tlačítky je černobílý displej, který je velikostně přizpůsobený kompaktním rozměrům modu. Je spíš menší, ale i přesto přehledný. Výhodou je, že se u něj dá regulovat jas. Je dobré, nastudovat si obsluhu modu podle přiloženého návodu, abyste naplno využili všechny jeho funkce. Těch mod nemá ale bůhví kolik, jako je tomu zvykem u dražších kousků, takže displej bohatě postačí.

Zespod je kovové šroubovací vodotěsné víčko pro přístup k baterii. Víko má důmyslné výklopné madélko, díky kterému se dobře šroubuje. Baterie 18650 obvykle není součástí klasického balení přístroje a je potřeba si ji dokoupit zvlášť. Interní USB nabíjení dobíjí proudem až 1,5 A.

Výrobce uvádí, že tělo modu je odolné proti nárazu, prachu i vodě do hloubky 1 m (dle standardu IP67). Plastové části i displej se ale snadno dají poškrábat a s nasazeným atomizérem bychom jej na zem určitě zbytečně neházeli.

Maximální výkon, který výrobce udává je 100 W. Pokud jej ale budete chtít využívat takto na maximum, získáte sice obrovské množství páry, čekejte ale, že baterie bude mít velmi krátkou výdrž. Optimální výkon pro dobrou výdrž baterie je kolem 70 W.

Nastavení v TC režimu je upraveno pro klasické materiály spirálek (nikl, nerez, titan) a pro pokročilejší vapery je zde také možnost nastavení volitelného TCR režimu a ručního doladění. VPC režim dovolí nastavovat i křivku a příkon.

Mod sice patří mezi ty levnější na trhu, ale díky své odolnosti a pokročilejším režimům nastavení rozhodně vystačí i zkušenějším vaperům pro každodenní použití. Přežije i méně šetrné zacházení a zvládne provoz klidně i v dešti.

 • voděodolnost
 • jednoduchá obsluha
 • kompaktní rozměry
 • možnosti pokročilejšího nastavení funkcí
 • pro atomizéry pouze do 26 mm
 • na sluníčku by potřeboval displej větší jas
Zjistit cenu

Vapor Storm PUMA Baby 80 W TC Černá

Typelektronický grip
Výkon5–80
Teplota100-315 °C
Podporované režimyPower/ TC (Ni, Ti, SS)
Podporovaný odpor0,1–3,5 ohm
Typ závitu510
Vhodný typ baterie18650
Rozměry v mm82x24x40

Elektronický mod značky Vapor Storm je malý, lehký a zajímavý kousek, který nabídne spoustu barevných provedení, velmi jednoduché ovládání a nižší, 80W výstupní výkon. Je to v podstatě zmenšenina původní verze Puma této značky, která je na 2 baterie a má vyšší, 200W výkon.

Malé „baby“ tvarově dobře padne i do menší ruky a překvapí svou opravdu nízkou hmotností pouhých 47 gramů. V ruce jej skoro necítíte. Je to díky lehkému ABS plastu, který je v matné „soft touch“ povrchové úpravě příjemný na dotek a odolný proti poškrábání. S výškou jen přes 8 cm se dobře vejde třeba do kapsy u košile.

Na těle modu jsou pouze dvě ovládací tlačítka. Hlavní „power“ pro zapnutí, vypnutí a žhavení, umístěné nahoře na přední části modu a po jeho stisknutí se rozsvítí. Ergonomicky je dobře umístěno a při klasickém držení v ruce je přímo na něm váš ukazováček.

Dole pod displejem je druhé tlačítko pro nastavování. Na něm je označení plus a mínus, u kterého se trochu obáváme jeho horší ovladatelnosti u lidí s většími prsty.

Mezi tlačítky je 0,96palcový dvoubarevný LCD displej, který nás překvapil vysokým jasem. Bude na něm vše dobře čitelné i na slunci, ale jas bohužel nelze regulovat. To je trochu nepraktické při používání ve tmě, kdy zbytečně moc výrazně svítí do očí.

Na zadní straně modu je snadno snímatelný zadní kryt, pod kterým je jedna klasická 18650 baterie. Kryt přiléhá k tělu modu chytře na dva magnety, ale nepřiléhá úplně těsně, takže se zdá být docela volný a náchylný k rychlému opotřebení. Moc jsme nepochopili důvod, proč potisk krytu nenavazuje na potisk těla modu, což považujeme za drobnou vadu na jeho kráse. Díky takovému provedení a potisku působí dost lacině.

Horní strana je místo, kam díky zapuštěnému závitu typu 510 namontujete atomizér s průměrem do 25 mm. Kolem závitu není žádná kovová část, která by byla podklad pro atomizér.
Na boku těla modu je nekrytý vstup pro micro USB port, kterým se může nabíjet. Takové přímé nabíjení je ale dost pomalé. Tělo není vodotěsné a otevřený vstup pro micro USB bude náchylný k vniknutí nečistot.

Mod má nastavené teplotní režimy pro obvyklé materiály spirálek nikl, titan a nerez. V TC režimu si můžete upravit teplotu, ne však výkon. Jinak na modu není co extra nastavovat. Tento mod je hodně jednoduchý, levný a nečekejte od něj žádné extra funkce navíc.

 • Lehký
 • Levný
 • Snadno se ovládá
 • Nabíjení na micro USB v modu
 • Spousta designů
 • Hodně volný kryt baterie (nedoléhá)
 • Dlouhé nabíjení
 • Lacině působící provedení
Zjistit cenu

VooPoo Argus GT 160 W grip Easy Kit

Typelektronický grip
Výkon5–160
Teplota100–315
Podporované režimySmart Mode, RDA, TC (SS, Ni, Ti)
Podporovaný odpor0,1–3 ohm
Typ závitu510
Vhodný typ baterie2x 18650
Rozměry v mm69,1x51,3x26,1

Stylový, jednoduchý dvoubaterkový mod s dobrou výdrží, který ještě stále svými rozměry patří spíše mezi ty kompaktnější. Je vybaven kvalitním a bezpečným Gene čipem, který mu poskytuje dostatečný až 160Wattový výkon. Díky vícebarevnému přehlednému OLED displeji, jen dvěma ovládacím tlačítkům a Smart módu je jednoduchý na obsluhu i pro začátečníky.

Na první pohled je hodně zdařilé jeho designové odlehčené tělo ze zinkové slitiny a elegantních prvků vzhledu kůže nebo tkaniny, které rozhodně nepůsobí laciným dojmem. Zaujme výrazný kovový rám. Ten dobře vypadá, ale zároveň modu dodá na odolnosti. I díky němu mod v ruce působí pevně, ale není se třeba bát, že byl nějak radikálně těžký. Má celkově asi 190 gramů včetně obou baterií. Plast a kov, ze kterého jsou hlavní části, hezky doplňuje kůže nebo tkanina (podle provedení, které si pořídíte), které elegantně vyplňují boční části a díky kterým je mod velmi příjemný na dotek. Na plastových částech jsou lesklé tečky, které vypadají jako bublinky a dodávají celkovému vzhledu na originalitě.

Na přední části, na které se nachází displej, jsou kromě něj ještě dvě ovládací tlačítka. Jedno nahoře, hlavní tlačítko „power“ pro zapnutí, vypnutí a žhavení, druhé nastavovací dvoutlačítko označené plusem a mínusem. Tlačítka jsou dostatečně velká i pro ovládání většími prsty. Po boku modu je ještě šikovně umístěný krytý vstup na USB-C kabel pro nabíjení a na spodní části kryt na dvě 18650 baterie, který se dá jednoduše vycvaknout a zacvaknout. Ten je řešen trošku nešikovně, na pantík, který se může nárazem snadno otevřít.

O provoz modu se starají dvě standardní 18650 baterie, které zaručí dobrý výkon a dlouhou výdrž. Díky dvěma bateriím je mod ale samozřejmě o něco větší než ty mody, které mají pouze jednu.

Displej je 0, 96palcový vícebarevný OLED, který má dobrý jas, a tedy i dobrou čitelnost i na sluníčku. Jas se bohužel nedá regulovat.

Adaptér na připojení atomizéru je klasický odpružený závit 510 a je ideální pro maximálně 26mm atomizéry.

Bezpečný Gene.TT čip, kterým je mod vybaven má ochranu proti zkratu a přehřátí a rychlý náběh žhavení.

Obsluhu a nastavování zvládne snad každý i bez předchozí zkušenosti s podobnými zařízeními. Je tady totiž režim Smart, který rozpozná připojenou žhavící hlavu a nastaví pro ni optimální výkon. Na displeji se na žluté stupnici zobrazuje také ukazatel nažhavení hlavy.

V režimu TC vyberete materiál spirálky (titan, nerez, nikl) a podle nich se uzpůsobí nastavení, ve kterém lze ještě doupravit teplotu, výkon i odpor. Zkušenější uživatelé si tak mohou doladit detailnější hodnoty pro získání co nejlepšího požitku. Mod nemá režim Bypass ani režim manuálního nastavení výkonové křivky, jako je obvyklé u některých modů v podobné cenové hladině. Mod se dá koupit i v luxusní sadě s atomizérem a žhavícími hlavami, ke které je i originální polstrované pouzdro.

 • Kvalitní provedení
 • Elegantní vzhled
 • Lehký a pohodlný v ruce
 • Velký displej
 • Smart režim pro začátečníky
 • Pro atomizéry jen do 26 mm
 • Hůře přiléhající dvířka baterií
 • Nelze upravit jas displeje
Zjistit cenu

ISMOKA-ELEAF iStick Pico TC 75 W

Typelektronický grip
Výkon1-75 W
Teplota100-315 °C
Podporované režimyVW, Bypass, TC (Ni, Ti, SS), TCR (M1, M2, M3)
Podporovaný odpor0,05–1,5 ohm (teplotní režimy); 0,1–3,5 ohm (VW a Bypass)
Typ závitu510
Vhodný typ baterievyměnitelná 18650
Rozměry v mm70,5x45x23

Elektronický grip iStick Pico patří mezi nejlevnější na trhu, přesto vás překvapí kvalitním zpracováním i dostatkem funkcí. Vyniká také svými skutečně miniaturními rozměry. Bez problémů ho proto můžete nosit v kapse u kalhot či saka nebo třeba v menší kabelce.

Velkou předností tohoto modelu je snadná obsluha i výměna baterie (nepotřebujete k tomu žádné nářadí). Displej je dobře čitelný a přehledný. Elektronika funguje na jedničku. Množstvím funkcí může konkurovat také mnohem dražším modelům. Chválíme také možnost upgradovat firmware.

iStick Pico v základním balení obsahuje pouze mod, baterii i atomizér si budete muset dokoupit. Pro začátek můžete zvolit clearomizér Melo III Mini (s tímto atomizérem se také obvykle prodává v setu). Co se baterie týče – volte typ 18650 (nejlépe 3 000 mAh, 35 A). Nabíjet baterii lze jak pomocí USB, tak v externí nabíječce.

Pokud zvolíte clearomizér Melo III Mini, budete se muset smířit s nižším objemem nádržky (pouze 2 ml). Pro tento typ atomizéru používejte výhradně e-liquid s velmi nízkým obsahem nikotinu (max. 3 mg). Před použití nezapomeňte žhavící hlavu zakápnout několika kapkami liquidu.

Potěší zejména začátečníky, ale i některé pokročilejší vapery. Pro své malé rozměry se však hůře drží a ovládá lidem s většíma rukama. Některým uživatelům také nemusí vyhovovat poměrně nízký výkon (max. 75 W).

 • vynikající poměr cena/kvalita
 • nízká pořizovací cena
 • malé rozměry
 • kvalitní zpracování
 • snadná výměna baterie
 • špatně se ovládá velkýma rukama
 • nižší výkon
Zjistit cenu

Co je grip neboli mod

Zatímco klasické elektronické cigarety jsou určené ihned k použití, gripy (e-gripy) nebo také mody (jedná se o synonymní označení) jsou složitější zařízení, nabízející nejrůznější funkce, větší výdrž (kapacitu baterie, případně baterie vyměnitelné) a často také displej (u některých značek dokonce dotykový). Od běžných e-cigaret se gripy liší také velikostí – obvykle jsou větší s hranatým tělem (nemusí to však být pravidlem).

Většina uživatelů dává gripům přednost z několika hlavních důvodů:

 • umožňují široké možnosti nastavení,
 • disponují bateriemi s vyšší kapacitou (příp. vyměnitelnými),
 • obvykle se dobíjí stejně jako mobilní telefon,
 • lze je doplnit atomizérem s větším objemem.

Mezi nevýhody patří především větší velikost a hmotnost. Může se proto stát, že některé velké modely se vám nevejdou do kapsy u kalhot, a nošení tak bude komplikovanější.

Typy gripů (modů)

Gripy se dělí dvou základních kategorií: na mechanické a elektronické. Zatímco u mechanických jsou možnosti nastavení velmi omezené, elektronické jich nabízejí celou škálu.

Mechanické gripy

Mechanické mody jsou v podstatě tvořeny pouze jednoduchým tubusem (příp. krabičkou) s integrovanou nebo výměnnou baterií. Jejich součástí není žádná elektronika, která by hlídala odpor, nastavení výkonu atp. A protože u nich nenajdete ani pojistku proti zkratku, je velmi důležité vkládat do nich pouze plně nabité baterie stejného typu. Je také potřeba dbát zvýšené opatrnosti, aby se ve žhavící hlavě DIY atomizéru spirálka nedotýkala ničeho jiného než základny.

Protože tyto přístroje nemají displej ani žádnou kontrolku vybití, nízkou kapacitu baterií poznáte jen podle toho, že výkon přístroje celkově poklesne. V takovém případě je potřeba vyměnit baterie (nabíjení mechanických modů není možné).

Tento typ přístrojů je vhodný spíše pro příležitostné e-kuřáky. Jejich velkou výhodou je nízká pořizovací cena.

Elektronické gripy

V případě elektronických modů již jde o složitější elektronická zařízení, která se liší nejen variabilními možnostmi nastavení a pokročilými funkcemi, ale lze je rozdělit i na přístroje s integrovanou a vyměnitelnou baterií (o tomto rozdělení se dozvíte více v kapitole o baterii).

Možnosti nastavení

Ačkoli široká nabídka funkcí nemusí být automaticky součástí všech elektronických gripů, a u některých lze regulovat třeba jen výkon, většina modelů disponuje poměrně širokými možnostmi nastavení. Mnoho modů umožňuje například nastavení výkonu, detekci odporu, zobrazení počtu potažení a statistiky kouření, informaci o kapacitě baterie, ochranu proti přehřátí (aby nedošlo ke spálení spirálky v případě, že vyčerpáte e-liquid), barevný displej (s volitelnou tapetou), potenciometr či spárování s chytrým zařízením pomocí technologie Bluetooth.

Zcela zásadní je přitom nastavení napětí (výkonu), podíváme se na něj proto podrobněji.

Nastavení napětí a výkonu

Většina gripů umožňuje nastavení voltů nebo wattů, tedy buď napětí nebo výkonu. K tomu však nejdříve musíte znát odpor žhavící hlavy (který se obvykle pohybuje od 0,15 do cca 3 ohm). Závisí tedy také na způsobu vapování, který preferujete (DL či MLT).

Platí, že čím vyšší napětí (příp. výkon) nastavíte, tím rychleji se žhavící spirálka zahřívá a vyprodukuje více páry. Pokud však nastavíte špatné napětí, e-cigareta nebude správně fungovat (při příliš nízkém napětí získáte málo páry a hrozí, že vám atomizér začne protékat, při příliš vysokém napětí se zase může začít přepalovat liquid).

Pro představu – při nízkoodporovém vapování má žhavící hlava elektronické cigarety nízký odpor, zatímco její grip má vysoký výkon. A právě díky tomu je možné získat velká oblaka páry.

V současné době jsou k dostání mody s 30 W, ale třeba i s 200 W, jaký výkon nastavíte proto závisí na odporu spirálky. Na klasické šlukování se hodí např. výkon 33 W. Obecné doporučení zní: Vždy kupujte grip, který má výkon o něco vyšší než atomizér.

Baterie používané v gripech nejčastěji pracují v rozmezí napětí 3,2–4,2 V. Jedná se o škálu, v níž byste se měli také pohybovat. Odpor atomizéru přitom nesmí nikdy překročit to, co zvládne baterie (např. na mod s 1 baterií typu 1 856 nemontujte hlavu s odporem menším než 0,2 ohm). Ideální nastavení napětí je možné dopočítat také pomocí Ohmova zákona (odpor se vynásobí výkonem a po odmocnění výsledku získáme napětí, např. pro žhavící spirálku s odporem 1 ohm a výkonu 15 W, bude výsledné napětí 3,87 V).

Doporučené napětí (či výkon) ale obvykle bývá na každé žhavící hlavě uvedeno.

Při koupi atomizéru s titanovými nebo niklovými spirálkami však dbejte na to, aby mod, na který je budete šroubovat, disponoval funkcí tzv. Temperature Control mode se čtyřmi přednastavenými režimy (pro titan, nikl, nerez a manuální nastavení). U prvních tří režimů je výkon již pevně daný a doporučujeme nastavení režimů striktně dodržovat právě pro titanové a niklové spirálky.

Baterie

Zatímco když baterii v klasické elektronické cigaretě uplyne životnost, musíte celý přístroj vyhodit, elektronické gripy je možné buď dobíjet anebo v nich měnit baterii. Jejich velkou výhodou je navíc dlouhá výdrž, přístroj tedy nemusíte tak často nabíjet, což ocení zejména silnější kuřáci.

Integrovaná baterie

Integrované baterie mívají větší kapacitu než vyměnitelné. Další výhodou je, že si nemusíte dělat starosti s výběrem, jelikož vždy přesně odpovídá potřebám daného přístroje. Mody s integrovanou baterií bývají také menší. Problémem je však pouze omezená životnost takové baterie. Výrobci obvykle udávají 300 nabíjecích cyklů, po nichž se začne kapacita snižovat. Přestože životnost závisí na frekvenci vapování, může vám tento typ může vydržet klidně i jeden rok.

Integrované baterie je možné nabíjet pomocí micro USB kabelu podobně jako mobilní telefon.

Vyměnitelná baterie

Ačkoli mají vyměnitelné baterie obvykle nižší kapacitu, obrovskou výhodou je, že je lze v případě potřeby kdykoli vyměnit. Nemusíte mít proto strach, že by se vám e-cigareta někde vybila. Pokud nevíte, jakou baterii do přístroje pořídit, doporučujeme originální baterie (ty jsou totiž vždy nejkvalitnější), případně baterie velkých a prověřených značek.

Kapacita baterie se uvádí v mAh a obvykle se pohybuje od 650 do 3 000 mAh. Hodnoty nad 3 400 mAh jsou jen marketingovým trikem, navíc u přístrojů s baterií nad 3 000 mAh klesá výkon (mod jednoduše tak silnou baterii nezvládne).

Dalším důležitým parametrem, podle něhož se můžete (především v případě subohmových atomizérů) při výběru orientovat, je vybíjecí proud (např. pro potahování přímo do plic jsou vhodné baterie s vybíjecím proudem 20–30 A). Přitom platí, že čím nižší je odpor žhavící hlavy, tím vyšší by měl být vybíjecí proud.

Baterie 18650

Jedná se o nejčastější typ akumulátoru do gripů. Číslo 18650 přitom označuje rozměr baterie (průměr 18 mm a délka 65 mm). Pod tento typ baterie však spadá obrovské množství jednotlivých druhů, vždy proto vybírejte pouze kvalitní a dražší články od prověřených výrobců. Pokud navíc potřebujete více baterií, vždy kupujte ty stejné (nejlépe ve stejném balení). Do přístroje také nikdy nevkládejte baterie s poškozenou izolací (mohlo by dojít ke zkratu).

Kromě tohoto základního typu existují také další (např. 26650 nebo 20700), ty jsou ale méně časté.

Nabíjení vyměnitelných baterií

Vyměnitelné baterie je obvykle možné nabíjet dvěma způsoby: přímo v přístroji nebo v externí nabíječce.

Pokud budete chtít využít možnosti nabíjet akumulátor přímo v přístroji, vždy se ujistěte, že grip disponuje micro USB portem. Ne všechny modely totiž tuto možnost nabízejí.

Další možností je nabíjení v externí nabíječce, které je u tohoto typu přístrojů samozřejmostí. Zcela zásadní výhodou tohoto způsobu je, že i když baterie zrovna nabíjíte, můžete se klidně někde stranou věnovat vapingu.

Jestliže grip obsahuje dvě a více baterií, je třeba dbát na to, aby se baterie vždy nabíjely stejně. Doporučujeme proto, aby váš model v takovém případě disponoval funkcí balancer, která zajistí optimální nabití všech baterií. Bez této funkce přístroj nerozezná, zda jsou nabity všechny baterie a může se velmi snadno stát, že bude plně nabita pouze jedna.

Tipy na závěr

 1. Pokud si chcete pořídit grip, ale patříte mezi začátečníky a nechcete si hlavu zatěžovat vzájemnou kompatibilitou atomizéru a modu (příp. baterie), doporučujeme kupovat celé sady.
 2. Při pořizování atomizéru na grip si ověřte nejen typ závitu, ale i šířku obou částí. Nejčastější průměr, který lze bez problémů nasadit na většinu elektronických i mechanických modů, je 22 mm. Setkat se ale můžete i s 25 mm. Takový typ však již může přes tělo gripu přesahovat, což není vhodné.
 3. Jestliže si s výběrem toho nejlepšího gripu nevíte rady, určitě se vyplatí věnovat pozornost také uživatelským recenzím a fórům, která se elektronickým cigaretám věnují.
 4. Přestože jsou gripy zpravidla dražší než klasické elektronické cigarety, ve slevě či akci lze mnohdy poměrně levně pořídit kvalitní model.

Jak vám tento test pomohl? Budeme rádi, když ho ohodnotíte hvězdičkami.

4.6/5 57 hodnocení

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo