Jak vybrat ohřívač kojeneckých lahví a mléka + Recenze

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Ohřívače kojeneckých lahví maminkám usnadňují ohřev mléka a příkrmů a některé z nich mohou disponovat i funkcí sterilizátoru. Díky ohřívači získáte mléko, Sunar nebo jídlo ohřáté na optimální teplotu, takže se nemusíte bát, že si vaše maličké popálí citlivý jazýček. Některé ohřívačky lahví dokážou teplotu i udržovat, takže si dítě nedopité mléko nebo nedojedené jídlo může dojíst později a přece teplé. Dobrým pomocníkem je při přípravě mléka v noci.

Recenze ohřívačů kojeneckých lahví

Do našeho testu ohřívačů kojeneckých lahví jsme vybrali jak digitální a multifunkční přístroje, tak ohřívače určené jen k ohřevu. Do seznamu produktů jsme zahrnuli i jeden sterilizátor. Při hodnocení jsme se zaměřili především na rychlost ohřevu a práci se spotřebičem.

Beurer Ohřívač kojeneckých lahví JBY52

Digitální displejano
Princip ohřevuvodní lázeň
Funkce keep warmano
Funkce sterilizováníne
Automatický vypínačano
Individuální nastavení teplotyano
Individuální nastavení časuano

Ohřívač kojeneckých lahví Baurer JBY52 je vhodný jak pro ohřev lahví s mlékem, tak pro ohřev rozmixovaných pokrmů. Je možné do něj vkládat jak nádobky plastové, tak skleněné. Typ materiálu má ovšem vliv na délku ohřevu. Ohřívač je kompatibilní s běžnými kojeneckými lahvemi a sklenicemi.

Ohřívač funguje na principu vodní lázně, což znamená, že se do něj lije voda (maximální a minimální hodnoty jsou označeny uvnitř přístroje), která se zahřívá a tím ohřívá nádobu. Výrobek umožňuje ohřev i udržování teploty. Pokud zvolíte ohřev (rychloohřev), nastavujete dobu, během které se mléko ohřeje na standardních 37 °C. Natavení doby je od 3 minut do 18 minut. Délku ohřevu ovlivňuje materiál lahve i množství mléka, takže na nejvhodnější dobu ohřevu musíte přijít praxí.

Zvolit si můžete i udržování teploty. Zde je možné nastavit rozpětí od 37 °C po 80 °C. Teploty převyšující 37 °C se nedoporučují pro mateřské mléko, protože vyšší teplota ničí vzácné látky ve mléku obsažené.

Ohřívač disponuje digitálním displejem, na kterém se ukazuje buď čas, nebo stupně Celsia. Po dosažení požadované hodnoty se přístroj automaticky vypne. Signál před dokončením je pouze vizuální a zcela jistě by se hodil spíše signál akustický. Je také nutné počítat s tím, že ohřev trvá trochu déle. V návodu se sice píše, že mléko o objemu 120 ml ohřeje za 8 minut, ale to jen za předpokladu, že má mléko pokojovou teplotu. Pokud jej vytáhnete z lednice, počítejte s minimálně 13 minutami při funkci rychloohřevu.

 • kompatibilní s běžnými lahvemi a nádobami
 • displej
 • nastavení času a teplot
 • chybí akustický signál
 • ohřev trvá déle
Zjistit cenu

BAYBY Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví BBW 2000

Digitální displejne
Princip ohřevuvodní lázeň
Funkce keep warmano
Funkce sterilizováníano
Automatický vypínačano
Individuální nastavení teplotyne
Individuální nastavení časune

Bayby ohřívač kojeneckých lahví BBW 2000 ohřívá jak mléko, tak rozmixované dětské příkrmy. Funguje na principu ohřevu vodní lázně. Kromě ohřevu má také funkci sterilizování předmětů.

Výrobek se řadí do levnější kategorie, což se podepisuje na jeho celkovém výkonu. Nemá digitální displej a neumožňuje ani individuální nastavení teploty ohřevu nebo času ohřevu. Otočným voličem můžete pouze vybrat, zda chcete ohřívat láhev s nápojem na 40 °C nebo příkrm na teplotu 70 °C. V případě, že chcete sterilizovat předměty, otočíte voličem do polohy 100 °C.

Jakmile se voda kolem lahve nebo misky s jídlem ohřeje na požadovanou teplotu, vypne se světelný ukazatel. Dosažená teplota se tedy měří u vody nikoliv přímo u pokrmu, který v něm ohříváte. Teplota mléka nebo pokrmu bude pravděpodobně nižší.  Teplota se udržuje tak dlouho, dokud spotřebič nevypnete.

Ohřívač není vhodný pro kojenecké lahvičky Avent ani Tommee Tippee. Sterilizovat můžete dudlíky, savičky a další drobnější příslušenství, ale lahvičky přístroj sterilizovat neumí. Z hlediska uživatelského hlediska ho nehodnotíme příliš prakticky a svým výkonem je srovnatelný s ohříváním pokrmů či mléka ve vodní lázni v hrnci.

 • ohřev i sterilizování
 • udržování teploty
 • nastavení teploty
 • nekompatibilní s běžné dostupnými kojeneckými lahvemi
Zjistit cenu

Topcom Ohřívač láhví 301 3v1

Digitální displejne
Princip ohřevuvodní lázeň
Funkce keep warmano
Funkce sterilizováníano
Automatický vypínačano
Individuální nastavení teplotyne
Individuální nastavení časune

V ohřívači dětských lahví Topcom můžete ohřívat nejen mléko, ale také kašovitou stravu nebo sterilizovat dudlíky, lahve a další kojenecké věci. Ohřívač je vhodný pro všechny dostupné typy lahví, a to i pro široké lahve od Avent, MAM nebo NUK.

Disponuje termostatem, který je schopný udržet teplotu tak dlouho, jak potřebujete. Má tři stupně. První stupeň ohřívá mléko zhruba na 40 °C, druhý stupeň je vhodný pro ohřev rozmixovaného jídla, jež ohřívá na 70 °C, třetím stupněm je sterilizování na 100 °C. V případě, že chcete teplotu udržet, stačí na potraviny jen položit poklop. Při sterilizování se základna a v ní sterilizované věci zaklopí nádobkou na jídlo.

Ohřev mléka o objemu 240 ml bude při lednicové teplotě 7 °C trvat při termostatu na 70 °C zhruba 10 minut. V případě, že budete ohřívat láhev se 150 ml mléka o pokojové teplotě 20 °C, bude ohřev na 70 °C trvat zhruba 7 minut.

Součástí balení je také miska na odšťavňování, stolní miska a odměrka na vodu. Díky automatickému vypínači se přístroj sám vypne a při poklesu teploty sám zapne.  Z hlediska ovládání je vše snadné, ale chybí nám možnost si navolit přesné stupně ohřevu. Celkově ohřev trvá poměrně dlouho a to zejména pokud ohříváte mléko na 40 °C. Regulátor termostatu disponuje několika vystouplými výběžky, takže je ukazatel polohy špatně viditelný. Označení stupňů kolem regulátoru teploty se snadno smazává.

 • sterilizování
 • ohřev rozmixovaných pokrmů
 • udržování teploty
 • příslušenství
 • chybí individuální nastavení
 • ohřev poměrně dlouhou trvá
 • ohřev není přesný
Zjistit cenu

BAYBY Ohřívač kojeneckých lahví a pokrmů BBW 2010

Digitální displejne
Princip ohřevuvodní lázeň
Funkce keep warmne
Funkce sterilizováníne
Automatický vypínačano
Individuální nastavení teplotyne
Individuální nastavení časune

Mléko nebo pokrm pro vaše maličké můžete díky ohřívači Bayby BBW 2010 ohřát i na cestách. Součástí balení je totiž kromě držáku na mléko a lahve také adaptér do auta. Zadní strana přístroje je označena dvěma ikonami. Podle toho, kde pokrm ohříváte (venku X v autě) stisknete ikonu a připojíte buď do sítě, nebo do baterie auta.

Ohřívač nemá termostat, takže si nemůžete navolit stupeň ohřevu. Mléko i rozmixované příkrmy se ohřívají na jednotnou teplotu 37 °C. Po ukončení ohřevu se vypne světelná kontrolka, což značí dokončení procesu. Ohřívač nemá funkci udržování teploty.

Přístroj pracuje na principu vodní lázně. Potřebné množství vody vyčtete z návodu a odměříte pomocí odměrky, která je součástí ohřívací základny. Prakticky se nám jeví držák na ohřívání skleniček s příkrmem, který má vhodné držátko. Do ohřívače se vejdou veškeré typy lahví. Držák na lahve disponuje redukčním kroužkem, který využijete v případě, že je vaše lahvička spíše užšího objemu.

Ohřev závisí na množství mléka nebo jídla a také na nádobce, ve které ohříváte. Délka ohřevu se u stejných objemů liší v případě, že ohříváte doma nebo v autě. Tento rozdíl může být v závislosti na objemu i 10 minut. V autě je ohřev vždy o něco pomalejší.

Při používání jste limitováni tím, že si nemůžete nastavit individuální teplotu. Trošku nám schází také funkce udržování teploty, která je v současné době téměř standardem většiny ohřívačů dětského mléka.

 • pro všechny typy lahví
 • ohřívá mléko i příkrmy
 • automatické vypnutí
 • chybí termostat
 • nemožnost vlastní regulace teploty
Zjistit cenu

Philips Avent Elektrický parní sterilizátor 3 v 1 SCF284/03

Digitální displejne
Princip ohřevupára
Funkce keep warmne
Funkce sterilizováníano
Automatický vypínačano
Individuální nastavení teplotyne
Individuální nastavení časune

Do sterilizátoru kojeneckých lahví od Aventu jich vložíte až 6 najednou. V balení najdete celkem 3 základny, takže si můžete vybrat, která velikost je pro vás nejpřijatelnější a také, která bude nejvhodnější pro věci, které chcete sterilizovat. Klasicky je vhodný pro dudlíky, savičky a kojenecké lahve. Sterilizovat v něm můžete i odsávačky mateřského mléka.

Pro svůj provoz potřebuje sterilizátor jen 100 ml vody a celý proces trvá do 10 minut. Pokud neodklopíte víko, jsou předměty sterilní až 24 hodin. Na víku je praktické madlo pro přenášení. Při procesu sterilizace svítí kontrolka, která se po dokončení vypne. Po dokončení dojde k automatickému vypnutí přístroje. Než přejdete k dalšímu procesu sterilizace, je potřeba nechat přístroj nejméně 10 minut vychladnout, jinak nepůjde spustit.

Díky malému množství vody potřebnému pro provoz je proces úspornější, než kdybyste kojenecké potřeby vyvařovali v hrnci s vodou. Přístroj má větší rozměry, ale pojme více věcí a dobře se skladuje.

 • sterilizace až 6 lahví najednou
 • možnost sterilizace kompletní mateřské odsávačky na mléko
 • malá spotřeba vody
 • automatické vypnutí
 • větší rozměry
Zjistit cenu

Co je to ohřívačka kojeneckých lahví

Ohřívač je speciální zařízení, které dětské jídlo ohřívá buď ve vodní lázni, nebo za pomoci páry. Setkat se můžete i s ohřevem pomocí topné spirály nebo na baterie. Teplota mléka dosáhne optimální teploty, takže se nemusíte bát, že by bylo příliš studené nebo snad horké. Podobně jako rýžovary i ohřívače dětských lahví mají něco jako funkci keep warm, kdy udržují požadovanou teplotu buď po určitou dobu, nebo tak dlouho, dokud přístroj nevypojíte z elektřiny.


 

Ohřívač fungující na principu vodní lázně

Princip fungování je stejný, jako ten, který používáte, když mléko rozmrazujete nebo ohříváte v hrnci s vodou. Láhev s mateřským mlékem se ponoří do ohřáté vody, která kolem lahve cirkuluje. Jídlo nebo mléko se ohřívá pomaleji, ale není potřeba se obávat vysokých teplot, ke kterým dochází při ohřívání párou.

Výhodou vodní lázně je šetrné oteplování mléka, které si maximálně udrží své živiny, protilátky a další podstatné látky pro zdraví miminka. Tyto ohřívače jsou také bezpečnější, protože cirkulující voda je spíše teplá než horká. Nehrozí také opaření párou.

Ohřívač fungující na principu vodní páry

Tyto ohřívače pro svůj chod spotřebují menší množství vody. K ohřevu vody dochází v oddělené části buď topným tělesem, nebo varnou deskou. Pára pak přechází do části s lahvičkou a zahřívá mléko.

Při zahřívání se voda ze zásobníku dostane do kontaktu s tepelným tělesem a začne se produkovat pára, jež ohřívá obsah lahve. I když je tato metoda ohřívání rychlejší než vodní lázeň, je voda poměrně dost horká, což může vést k zahřátí venkovního obalu lahve na vysokou teplotu, kterou musíte před manipulací ochladit. Pokud by se voda rozlila, můžete se o ni opařit.

Kvůli nerovnoměrnému ohřívání páry může vést k nerovnoměrnému ohřevu jídla, což může mít bez dostatečného promíchání neblahé následky. Pokud narazíte na část, která je horká, může si dítě spálit pusinku. Při ohřevu párou může častěji docházet k teplotám až 40 °C, při kterých se výživové látky z mléka mohou začít zbytečně ztrácet.

Jak s ohřívačem kojeneckých lahví pracovat

 1. Do nádržky napusťte kohoutkovou vodu až po rysku, v případě, že výrobek rysku nemá, zkontrolujte v návodu, kolik vody se má do nádržky nalít.
 2. Ohřívače fungující na bázi vodní lázně obecně potřebují více vody než ohřívače parní.
 3. Voda by se měla při každém použití měnit. Existují však výrobky, u kterých voda v nádržce zůstává a až v momentě, kdy se její hladina dostane pod minimální úroveň, vyžaduje spotřebič doplnění (upozorní vás na to).
 4. Do části určené pro lahvičku, vložte lahvičku. V některých přístrojích bude lahvička sedět volně, v jiných může být vyžadováno zacvaknutí.
 5. Nastavte ovladač na číselném ukazateli nebo nastavte přesnou požadovanou teplotu.
 6. Stiskněte tlačítko start a počkejte, dokud se přístroj nevypne.
 7. Na ukončení ohřevu vás elektrospotřebič upozorní světelným nebo zvukovým signálem.

Typy ohřívačů

Cena výrobku se bude lišit podle toho, jak velké požadavky na něj máte. Kromě klasického ohřívání může umět i další věci.

Multifunkční ohřívač lahví

Kromě ohřívání lahví umožňuje také udržovat optimální teplotu po delší dobu. Problém ohřívačům lahví nedělá ani ohřívání stravy nebo rozmrazování. Rozmrazování je praktické v případě, že maminka musí pracovat a o dítě se stará třeba babička. Ta předpřipravené jídlo jen rozmrazí a nakrmí dítě.

Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví

Některé modely umožňují sterilizovat lahve, dudlíky, savičky k odsávačkám mateřského mléka a další pomůcky. Během sterilizace se zničí veškeré bakterie a bacily, které by mohly narušovat dětskou imunitu.

Díky sterilizátoru ušetříte hromadu času, který byste jinak museli věnovat zdlouhavému vyvařování v hrnci.

Cestovní ohřívače kojeneckých lahví

Díky cestovní variantě můžete vašemu děťátku jídlo pohodlně připravit i během jízdy v automobilu. Drobnou nevýhodou je fakt, že ohřívání trvá o něco déle.  U klasických ohřívačů se doba ohřevu pohybuje kolem 4 minut a méně. U ohřívačů kojeneckých lahví do auta, jež pro svůj chod nepotřebují vodu, se doba ohřevu může dosáhnout až 20 minut. Ohřívač je robustní, vyrobený z odolného materiálu, takže se nerozbije ani tehdy, pokud spadne ze sedačky. Pro provoz je potřeba 12 V adaptér pro připojení do zapalování. Kromě lahviček je možné v nich ohřívat i různé skleničky a hrníčky, takže je jejich využití v podstatě neomezené.

Digitální ohřívače dětských lahví

Digitální ohřívače jsou novinkou. Dokážou díky pokročilé technologii automaticky vypočítat dobu potřebnou k ohřevu jídla. Ohřev je možné sledovat na digitálním displeji a po dosažení optimální teploty se ohřívač sám vypne. Digitální ohřívače si poradí s mlékem různých teplot (chlazené, mražené atd.).

Výhody ohřívačů na kojenecké lahve

Proč by ohřívač neměl chybět žádné mamince? Přinášíme vám přehled jeho pozitivních vlastností.

 • Snadná obsluha,
 • rychlý a efektivní provoz,
 • jídlo je ohřáté rovnoměrně,
 • kromě mléka se v nich mohou ohřívat i přesnídávky nebo zeleninová pyré,
 • termostat pro dosažení přesné teploty,
 • jednoduchá manipulace a přenositelnost,
 • jsou zachovány vitamíny a živiny obsažené v mléce.

Dobrá rada: Kojenecké mléko byste neměli ohřívat na více než 37 °C. Pokud byste ohřívali na vyšší stupně, ztratí se z mléka nejužitečnější látky, které obsahuje.

Na co se zaměřit při výběru

Při výběru se zaměřte především na to, zda ohřívač pojme jakýkoliv typ a tvar lahve. Nemělo by záležet na tom, zda používáte úzkou nebo buclatou láhev. Levné ohřívače kojeneckých lahví jsou většinou kompatibilní s klasickými tvary lahve. Nikdy však nevíte, kdy budete muset přejít na jiný typ lahve, který by se do ohřívače nemusel vejít.

Zaměřte se na to, jaký materiál lahve ohřívač ohřeje. Můžete totiž narazit na výrobky, jež nejsou kompatibilní se sklem nebo plastem.

Rozhodně chtějte takový výrobek, který se po dosažení určité teploty automaticky vypne. Zaneprázdněná máma může snadno zapomenout, že dala lahev s mlékem ohřívat a kvůli přehřátí může mléko ztratit své drahocenné živiny.

Je praktické, pokud má ohřívač časovač. Během používání zjistíte, který čas ohřevu je pro jídlo vašeho miminka nejlepší, a s tím budete v budoucnu pracovat. Po uplynutí doby se ohřívač vypne. Výhodou je, že budete vědět, kolik času vám ohřev zabere.

Pokud často cestujete, měl by být ohřívač lahví snadno přenosný, lehký, ale přitom odolný. Musí se pohodlně vejít do tašky na pleny nebo mít možnost připojení do autobaterie. Vyhněte se výrobkům, které jsou příliš velké a mají velké množství dalších součástí.

Ohřívač by se měl snadno udržovat. Čím více přihrádek bude mít, tím hůř se bude čistit. Do různých přihrádek totiž mohou natéct tekutiny a potraviny. Jednoduché členěné umožní snadné čištění. Pokud se rozhodnete pro parní ohřívač, dejte si pozor, aby se v něm neudržoval vodní kámen. Kontrolujte, zda jsou prostory s vodou dobře přístupné a jak snadno je bude moci zevnitř čistit.

Sterilizátory kojeneckých lahví

Sterilizátory mají za úkol z dětských lahviček a dalších dětských potřeb odstranit veškeré bakterie, mikroby a bacily. Sterilizovat můžete buď v hrnci s vodou, což je však časově náročnější, nebo ve speciálním přístroji. Na výběr jsou elektrické parní sterilizátory a sterilizátory do mikrovlnné trouby.

Sterilizace však nenahrazuje klasické mytí. Před sterilizováním je potřeba věci důkladně umýt. Dětské lahve i dudlíky umývejte ihned po jídle, aby v nich zbytky jídla nezaschnuly a nezačaly se tvořit bakterie. Sterilizovat můžete i dudlíky, odměrky nebo nádoby, jež používáte pro přípravu mléka.

Sterilizátory do mikrovlnné trouby

Tyto výrobky se těší větší popularitě než výrobky elektrické, a to především kvůli bezpečnosti. Jedná se o malý spotřebič, který svým tvarem připomíná menší nádobku, do které se může vejít až 5 kojeneckých lahví a několik dudlíků či saviček. Sterilizátor má pro toto náčiní různé přihrádky. Do nádoby napustíte vodu, na mikrovlnce nastavíte výkon, čas a necháte v troubě převařit.

Elektrické parní sterilizátory

Do sterilizátoru napustíte optimální množství vody, vložíte výrobky, zavřete a spustíte. Dezinfikování trvá zhruba 10-15 minut. Po dokončení se přístroj sám vypne. Pokud se rozhodnete pro elektrickou variantu, vybírejte výrobek, jenž disponuje kontrolkou chladnutí. Předejdete tak opaření horkou párou.

Proč neohřívat dětské pokrmy v mikrovlnné troubě

Pro ohřev dětských pyré, jídel nebo mateřského mléka se neodporučuje používat mikrovlnná trouba. Kvůli nerovnoměrnému ohřevu by jídlo mohlo být v některých částech horké a v některých studené, což by mohlo vést k popálení pusinky vašeho miminka. Tyto „horké“ body se mohou utvořit jak v pevné či kašovité stravě, tak ve stravě tekuté.

Ohřívání v mikrovlnné troubě může u mateřského mléka vést ke ztrátě prospěšných enzymů, živin a protilátek.

Mateřské mléko by mělo být zahříváno maximálně na 37 °C. Jakmile teplota přesáhne 40 °C, začne se zhoršovat nutriční a imunologická hodnota, která je klíčová pro zdraví dítěte. Degradace mateřského mléka při ohřevu na 40 °C však není tak velká jako při ohřevu nad 45 °C. Studie z Universtity of Manchester hovoří o tom, že mateřské mléko zahřívané 10 minut na 45 °C ztratilo jen 10 % svých unikátních látek. U zahřívání na 55 °C však již během 1 minuty došlo k 50% ztrátě nutričně aktivovaných enzymů. Po 20 minutách zahřívání na 40 °C nedošlo k významným ztrátám.

Další způsoby jak ohřát mateřské mléko

Kromě ohřívačů dětských lahviček je možné mateřské mléko rozmrazovat a ohřívat i jinými způsoby. Vždy si však musíte dát pozor na to, aby mléko pro miminko nebylo příliš horké a aby během zahřívání neztratilo své prospěšné vlastnosti.

Rozmrazování v chladničce

Pokud se rozhodnete pro rozmrazování mateřského mléka v chladničce, uložte lahvičku nebo sáček s mlékem blíže ke dveřím lednice. V přední části je totiž teplota o něco vyšší než v zadní části, takže rozmrazování bude rychlejší, ale přitom stále bezpečné. Mléko by mělo být rozmrazeno za 8 hodin. Pokud po promíchání narazíte na zledovatělé kousky, nechte mléko ještě rozmrazovat v lednici nebo jej rozmrazujte pod studenou a následně teplou vodou.

Po rozmrazení jej raději okamžitě spotřebujte a znovu již nezamrazujte. Rozmražené mléko vydrží v zadní části lednice až 5 dní.

Rozmrazování pod tekoucí vodou

Zmražené mléko v nádobě nebo sáčku můžete rozmrazit i pod tekoucí vodou. S rozmrazováním začněte pod vodou o málo chladnější než je vaše pokojová teplota. Poté teplotu postupně zvyšujte.

Rozmrazování pod z počátku chladnější vodou se doporučuje, protože se tak mléko rozpouští postupněji. Pokud byste nádobku vložili ihned pod horkou vodu, mohlo by dojít k tomu, že okraje sice budou rozpuštěné, ale uvnitř zůstanou nerozpuštěné hrudky. Navíc tímto nešetrným postupem můžete zničit drahocenné enzymy, jež mateřské mléko obsahuje.

Pokud chcete pod teplou vodou ohřát mléko, které jste nechali rozmrazovat v lednici, přeskočte část se studenou vodou a rovnou zvyšujte teplotu teplé vody. Teplá voda by měla mít takovou teplotu, při které se ještě neodpařuje.

Dostatečně rozmrazené mléko poznáte tak, že v něm neplavou kousky nerozpuštěného mléka.

Teplá vodní lázeň

Mléko můžete ohřát nebo rozpustit v hrnci s vodou. Mléko nikdy nerozmrazujte přímo v hrnci.

Do hrnce nalijte vodu a ohřívejte na střední ohřev. Jakmile se voda začne odpařovat, hrnec z plotny sundejte. Nenechte vodu dojít až k varu. Do horké vody vložte nádobku s mlékem a počkejte, dokud se nerozpustí. S nádobkou můžete ve vodě rovněž kroužit.

Po rozpuštění lahvičkou zatřeste, aby se teplota mléka vyrovnala. Tímto způsobem také zjistíte, zda v lahvičce nezůstaly nerozpuštěné kousky.

Jak vám tento test pomohl? Budeme rádi, když ho ohodnotíte hvězdičkami.

4.1/5 36 hodnocení

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo