Jak vybrat nejlepší žehlicí prkno + Recenze

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Žehlicí prkno je vynikajícím a nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Kvalitní prkna přitom dokáží žehlení až neuvěřitelně usnadnit a zaručí také to, že vás z této pro mnohé nepříjemné domácí činnosti nebudou bolet záda ani krční páteř. Výběr správného žehlicího prkna byste proto nikdy neměli podceňovat a nejspíš budete překvapeni, kolik důležitých parametrů je potřeba při něm zohlednit. Vše potřebné jsme pro vás sepsali v následujícím článku.

Test žehlicích prken 2023

Testování jsme podrobili celkem pět výrobků. Zajímala nás zejména kvalita provedení, jednoduchost manipulace (především složení a rozložení), pohodlí při žehlení (maximální výška, rozměry žehlicí plochy, materiál potahu) a příslušenství.

Žehlicí prkno a schůdky 2v1 Jata 848 S

Šířka žehlicí plochy34 cm
Délka žehlicí plochy107 cm
Výškově nastavitelnéne
Maximální výška86 cm
Mechanismus rozkládání/skládáníruční
Materiál potahu100% bavlna
Odkládací plochaano
Vodící anténane
Integrovaná elektrická zásuvkane
Dětská pojistkane
Hmotnost2 kg

Jata 848 S je žehlicí prkno se schůdky, které můžete využít jak při žehlení, tak i jiných domácích pracích (např. utírání prachu ve výškách). Kvalita provedení je dostatečná. Chválíme zejména vynikající stabilitu a pevnost všech dílů (zejména kovové konstrukce). Nosnost štaflí 270 kg proto skutečně není přehnaná. Výhodou je také poměrně nízká tloušťka po složení, a to pouze 7 cm. Tento model proto snadno uložíte téměř kamkoli. Co se doplňků týče, počítat můžete pouze s klasickou odkládací plochou na žehličku. Samozřejmostí je perforovaná konstrukce žehlicí plochy, zajišťující lepší odvod páry.

Potah je bavlněný s 5 mm tlustým filcem. Svojí funkčností Jata 848 S ale bohužel nijak nevybočuje z průměru. Počítat musíte s menší žehlicí plochou, a tedy i častějším posouváním rozměrnějšího prádla. Naprosto zásadní nevýhodou je ale nemožnost prkno výškově nastavit. Musíte se tak spokojit s pevně danou výškou, která činí 84 cm. Toto prkno proto není vhodné pro vysoké osoby (pouze pokud by při žehlení seděly). Jako schůdky ovšem tento model funguje perfektně. Žehlicí prkno je vyklápěcí a stačí je pouze překlopit na stranu, čímž vytvoříte nižší schůdky. Nemusíte tedy provádět žádný další úkon. Tento model bychom proto doporučili zejména všem uživatelům, kteří touží po stabilním žehlicím prkně a schůdcích v jednom za poměrně přijatelnou cenu. Nevhodné je ovšem pro vyšší osoby.

 • funkce 2v1
 • vynikající stabilita
 • pevná konstrukce
 • vyšší pořizovací cena
 • nelze nastavit výšku
 • menší žehlicí plocha
 • slabá výbava
Zjistit cenu

Leifheit 72588 AirBoard Premium M Plus NF

Šířka žehlicí plochy38 cm
Délka žehlicí plochy120 cm
Výškově nastavitelnéano
Maximální výška95 cm
Mechanismus rozkládání/skládáníautomatický
Materiál potahubavlna/titan
Odkládací plochaano
Vodící anténaano
Integrovaná elektrická zásuvkaano
Dětská pojistkane
Hmotnost4,6 kg

Žehlicí prkno 72588 AirBoard Premium M Plus NF oblíbené německé značky Leifheit patří mezi uživatelsky nejoblíbenější modely na trhu. Není divu, jelikož se může pochlubit velmi dobrým poměrem ceny, kvality a vybavenosti. Kvalita zpracování i stabilita konstrukce jsou na vysoké úrovni. Pokud se vyskytnou nerovnosti podlahy, stačí na prkno pouze seshora zatlačit a automaticky se vyrovná. Samozřejmostí je také možnost úpravy výšky podle vašich preferencí v rozmezí od 75 cm do 98 cm. Skládání, rozkládání i nastavení výšky je přitom rychlé a pohodlné díky automatickému mechanismu – stačí pouze stisknout páčku na spodní straně prkna.

Co se žehlení týče, počítat můžete s žehlicí plochou o rozměrech 120 cm na 38 cm, což je pro běžné žehlení dostačující. Velkou výhodou je vodící anténa, díky níž vám při práci nebude překážet elektrická šňůra žehličky. Potěšila také integrovaná elektrická zásuvka, jejíž přívodní elektrický kabel by však mohl být pro ještě větší mobilitu o něco delší. Povlak žehlicí plochy s obsahem teflonu by měl podle výrobce odrážet teplo a páru, a usnadnit tak žehlení až o 33 %. Bohužel při žehlení jsme výraznější úsporu času nezaznamenali a prádlo bylo ve většině případů nutné obracet. Přesto můžeme tento model vřele doporučit. V dané cenové kategorii se jedná o jedno z nejlepších žehlicích prken a jde zároveň také o vítěze našeho testování.

 • vynikající poměr cena/kvalita
 • komfortní žehlení
 • libovolně nastavitelná výška
 • automatický mechanismus rozkládání/skládání
 • integrovaná zásuvka
 • vodící anténa
 • kratší kabel integrované zásuvky
Zjistit cenu

IB 3001 Braun

Šířka žehlicí plochy40 cm
Délka žehlicí plochy122 cm
Výškově nastavitelnéano
Maximální výška96 cm
Mechanismus rozkládání/skládáníautomatický
Materiál potahu100% bavlna
Odkládací plochaano
Vodící anténane
Integrovaná elektrická zásuvkane
Dětská pojistkane
Hmotnost7,3 kg

IB 3001 Braun je větší žehlicí prkno bez příslušenství. Najdete u něj pouze poměrně velkou odkládací plochu na žehličku. Kvalita zpracování je na vynikající úrovni. Bytelná konstrukce je stabilní, při žehlení se nepohybuje a můžete se o ni klidně opřít. Skvělá stabilita je dána také vyšší hmotností tohoto modelu, která činí 7,3 kg. Pochvalu zaslouží také elegantní design. Jedná se o prkno vybavené páčkou s automatickým mechanismem s omezením. Po stlačení páčky tedy můžete výšku nastavit celkem v sedmi různých úrovních, a to v rozmezí od 77,5 – 96 cm. Hodí se proto jak pro nižší, tak i vyšší osoby. Žehlení na IB 3001 Braun je pohodlné a rychlé. Potah ze 100% bavlny skvěle drží na svém místě a perforovaná žehlicí plocha se postará o odvod přebytečné páry. Žehlicí plocha je navíc dostatečně velká (122 x 40 cm) i na větší kusy prádla (např. ložního). Pokud proto sháníte kvalitní, jednoduché a zároveň hezky vypadající žehlicí prkno, můžeme vám tento model doporučit.

 • komfortní žehlení
 • velká žehlicí plocha
 • vynikající stabilita
 • elegantní design
 • vyšší pořizovací cena
 • vysoká hmotnost
Zjistit cenu

Vileda Total Reflect Plus 130×44 cm

Šířka žehlicí plochy44 cm
Délka žehlicí plochy130 cm
Výškově nastavitelnéano
Maximální výška97 cm
Mechanismus rozkládání/skládáníautomatický
Materiál potahubavlna/metalická vrstva
Odkládací plochaano
Vodící anténaano
Integrovaná elektrická zásuvkaano
Dětská pojistkaano
Hmotnost6,7 kg

Vileda Total Reflect Plus 130×44 cm je velké žehlicí prkno, které disponuje integrovanou elektrickou zásuvkou i vodící anténou. Žehlení s ním je tak snadné a pohodlné. Konstrukce je kvalitní, pevná a dostatečně stabilní, i když se o prkno opřete. Hmotnost je vyšší – 6,7 kg. Mechanismus určený pro rozkládání, skládání a nastavení výšky je automatický. Stačí proto stisknout páčku a nastavit si výšku dle vlastních preferencí, a to v rozmezí 74–97 cm. Tento model proto mohou bez problémů používat jak nižší, tak vysocí lidé. Kromě integrované elektrické zásuvky (délka kabelu je 180 cm) a vodící antény je žehlicí prkno Total Reflect Plus vybaveno také dětskou pojistkou, speciálním potahem a velkou odkládací plochou nejen pro napařovací žehličky, ale i pro parní generátory.

Bavlněný potah navíc obsahuje speciální metalickou vrstvu, která odráží až 100 % tepla a páry zpět, díky čemuž by mělo docházet ke zefektivnění žehlení. Pochvalu rozhodně zaslouží velká žehlicí plocha (130×40 cm), díky níž při žehlení větších kusů nemusíte prádlo neustále posouvat. Praktická se ukázala být je také vodící anténa, která zaručí, že se vám nebude pod žehličkou i rukama plést přívodní šňůra od žehličky. Díky speciální metalické vrstvě je žehlení skutečně o něco rychlejší a některé prádlo není při žehlení potřeba otáčet. Total Reflect Plus rozhodně patří mezi kvalitní modely, počítat však musíte s vyšší pořizovací cenou.

 • extra velká žehlicí plocha
 • komfortní žehlení
 • libovolně nastavitelná výška
 • automatický mechanismus rozkládání/skládání
 • integrovaná zásuvka
 • vodící anténa
 • vysoká pořizovací cena
 • vyšší hmotnost
Zjistit cenu

Lamart LT8002 120X38 PRESENT

Typ
Příkon
Parní výkon
Parní ráz
Materiál žehlicí plochy
Objem nádržky na vodu
Délka kabelu
Hmotnost
Proti vytékání vody
Lze použít vodu z kohoutku
Automatické vypnutí
Samočištění
Tlak

Začneme pozitivními postřehy, které jsme na tomto prknu našli.  Žehlicí prkno Lamart má nastavitelnou výšku žehlící plochy až do výšky 92 cm, proto je vhodné i pro vyšší osoby. Šířka žehlící plochy 38 cm je dostatečná i pro žehlení rozměrnějšího textilu. Čeho si na tomto žehlicím prkně ceníme, je to, že disponuje bohatou výbavou. Najdete tu vodící anténu, takže si můžete šňůru od žehličky lehce zavěsit a nikde vám nepřekáží.  Hodit se vám bude i integrovaná zásuvka. Skládání prkna je jednoduché, je opatřeno transportním zámkem a tím vám ulehčí manipulaci s prknem a nestane se vám, to, že se v polovině přenosu rozevře.

Rozměr složeného prkna je 149 x 38 x 6 cm. Žehlící plocha dobře odvádí nadbytečnou páru. Prkno má také praktickou odkládací plochu na prádlo. Jsou ale věci, které se nám na tomto výrobku nelíbí. Velmi důležitým parametrem při výběru je stabilita prkna a ta je bohužel dost špatná. I na rovné podlaze se prkno kýve a při žehlení se trochu prohýbá. Stojan na odložení žehličky by mohl být větší a ani kvalita spodní mřížky nás neoslnila. Potah prkna je bavlněný, teflon by zajistil účinnější vyžehlení. Molitan pod potahem se po čase začne shrnovat. Pravda je, že cena tohoto prkna není až zas tak vysoká, myslíme si ale, že za tuto cenu najdete na trhu kvalitnější výrobky. Pokud ale potřebujete prkno s takovou výbavou a nevadí vám uvedené nedostatky výrobku, jistě na prknu oceníte i jeho dobré stránky.

 • bohatá výbava – anténa, integrovaná zásuvka apod.
 • lze nastavit výšku
 • nižší pořizovací cena
 • špatná stabilita
 • slabá konstrukce
 • menší odkládací plocha na žehličku
Zjistit cenu

Důležité parametry

Při výběru patří mezi nejdůležitější prametry:

 • možnosti a rozsah výškového nastavení,
 • velikost žehlicí plochy,
 • mechanismus rozkládání a skládání,
 • stabilita a konstrukce.

Možnosti a rozsah výškového nastavení

Rozsah a možnost žehlicí prkno výškově nastavit je naprosto zásadním požadavkem při výběru tohoto domácího pomocníka. Pokud totiž pracujete s příliš nízkou pracovní plochou, hrbíte se, a velmi rychle se tak dostavuje bolest zad a krční páteře. Zbytečně vysoko nastavené prkno zase vede k horší ovladatelnosti žehličky a větší námaze rukou. Vždy proto vybírejte pouze modely s nastavitelnou výškou. Naštěstí většina produktů na trhu umožňuje výškové nastavení. Pozor proto dávejte především na rozmezí – obvykle 70 až 100 cm. Problém mohou mít hlavně vyšší osoby, protože některá prkna je možné nastavit pouze do určité maximální výšky, která však nemusí být dostatečná. Jak poznat ideální výšku žehlicího prkna, která bude vyhovovat právě vám? Snadno. Řiďte se pocitem pohodlí. Pokud se nehrbíte a výška pracovní plochy negativně neovlivňuje pohyblivost vašich rukou, jde o vhodnou výšku. Pro zjištění vyhovující výšky žehlicího prkna doporučujeme odzkoušet „žehlení“ např. na starém stole, skříňce apod. Obecně lze také doporučit, aby prkno končilo ve výši vašeho pupku. Pokud přitom u žehlení také rádi sedíte, zaměřte se i na nastavení v nejnižších hodnotách. Ani při sezení byste se přitom neměli hrbit.

 

Velikost žehlicí plochy

Rozměry žehlicí desky ovlivňují to, jak pohodlně a rychle půjde samotné žehlení. V tomto ohledu dozajista platí – čím větší, tím lepší. Pokud proto žehlíte často i větší kusy oděvů a lůžkovin, rozhodně sáhněte po prkně s širší a delší žehlicí plochou, která vám umožní snadné žehlení, rozkládání a rovnání textilií, aniž byste museli neustále odkládat žehličku a prádlo posouvat. Velká prkna se vyplatí i přesto, že jsou neskladná a hůře se s nimi manipuluje.

Mechanismus rozkládání a skládání

Se skladností souvisí také způsob rozkládání a skládání. Aby prkna v bytě nepřekážela a bylo je možné lehce odklidit, doporučujeme se zaměřit také na způsob, jakým je lze složit. Tyto mechanismy zároveň slouží k nastavení výšky. V současnosti se na trhu nachází modely, které lze složit a rozložit pomocí třech základních mechanismů:

 • ruční,
 • automatické,
 • automatické s omezením.

Ruční rozkládání a skládání

Nejlevnějším a nejčastějším způsobem, jak žehlicí prkno rozložit a složit, je pomocí ručního mechanismu. V podstatě desku pouze zacvaknete do zubového držáku stojanu. Počet zubů v tomto případě znamená také počet výškových poloh. Tento způsob ale rozhodně nepatří mezi nejpohodlnější. Hrozí také, že se např. při naklonění žehlicí deska sama vyhákne a prkno se rozloží.

Automatické rozkládání a skládání

Modely s tímto mechanismem jsou vybaveny aretační páčkou, po jejímž stisknutí lze prkno rozložit, složit nebo plynule nastavit do libovolné výšky (limitováno je pouze maximální výškou). Jedná se o nejpohodlnější, nejlepší a nejoblíbenější řešení. Ideální je také pro všechny, kteří rádi žehlí v sedě.

Automatické rozkládání a skládání s omezením

Jedná se o automatický mechanismus, který také disponuje aretační páčkou. Na rozdíl od automatického řešení jej lze zaaretovat pouze do předem daných poloh (v podstatě jde tedy o sloučení ručního a automatického mechanismu). Tento způsob však nemusí vyhovovat každému.

Stabilita a konstrukce

Mezi další zásadní vlastnosti nejlepších žehlicích prken patří vynikající stabilita. Levná a méně kvalitní prkna se při žehlení mohou kymácet nebo posouvat po podlaze, což práci rozhodně neusnadní. Při výběru proto dbejte na to, aby byla konstrukce dostatečně pevná a stabilní. Některé nejlepší modely dokonce disponují funkcí automatického přizpůsobení nerovnostem podlahy. Bohužel většinu modelů nelze odzkoušet, proto vám doporučujeme před nákupem nejdříve věnovat čas uživatelským recenzím a spotřebitelským testům žehlicích prken.

Doplňky a příslušenství

Práci vám výrazně usnadní také vhodně zvolené příslušenství k žehlicím prknům, které bývá v mnoha případech součástí balení konkrétního modelu. Mezi nejpraktičtější doplňky patří především:

 • nástrčné koncovky,
 • odkládací plocha na žehličku,
 • integrovaná elektrická zásuvka,
 • rukávník na žehlení,
 • vodící anténa,
 • dětská pojistka,
 • schůdky,
 • židle
 • a další příslušenství.

Nástrčné koncovky

Koncovky na nohy žehlicího prkna zvýší stabilitu, zamezí nežádoucímu pohybu a zároveň se postarají o to, aby nedošlo k poškrábání podlahy. Na plavoucí podlahy, parkety, PVC nebo dlaždice vybírejte vždy kvalitní protiskluzové pryžové koncovky. Koncovky z hladkého plastu se mohou smekat.

Odkládací plocha na žehličku

Odkládací plochu, na kterou můžete odložit žehličku, najdete u většiny moderních modelů. Tento doplněk na žehlicím prkně oceníte zejména v případě, že vlastníte těžší napařovací žehličku nebo parní generátor. Odkládací plocha může být buď pevně zabudovaná v konstrukci prkna nebo může jít o plochu vysouvací. Pevně zabudovaná odkládací plocha je obvykle lepší, jelikož výsuvná plocha bývá často nestabilní a hůře se s ní manipuluje. Při výběru si dávejte pozor také na velikost odkládací plochy, její tvar a umístění. Pokud navíc patříte mezi leváky, vždy si zkontrolujte, zda je možné vaši žehličku na odkládací plochu pohodlně uložit. Bohužel občas se může stát také to, že odkládací plocha není vhodná pro napařovací žehličku, jelikož ji při odložení drží v pohotovostní poloze, kdy z ní neustále vychází pára.

Integrovaná elektrická zásuvka

U mnoha moderních prken najdete také zabudovanou elektrickou zásuvku. Díky ní můžete žehlit i tam, kde jste dříve potřebovali prodlužovací elektrický kabel. Kromě vysoké mobility umožňuje integrovaná elektrická zásuvka také pohodlnější ovládání žehličky.

Rukávník na žehlení

Součástí některých žehlicích prken je také tzv. rukávník. Již podle názvu lze uhodnout, že tento doplněk slouží pro snazší žehlení rukávů. Rukáv stačí na rukávník nasunout a postupně přežehlit, aniž by vznikly nevzhledné puky. Tento doplněk je možné dokoupit také zvlášť. Kromě rukávníku se můžete setkat také se speciálními plochami na žehlení oblasti ramen u košil a dalších problematických míst.

Vodící anténa

Některé modely jsou vybaveny také tzv. vodící anténou, což je v podstatě držák na šňůru žehličky. Tato anténa se obvykle nachází u odkládací plochy na žehličku a lze ji podle potřeby vysunout a připevnit na ni elektrický kabel. Díky tomu vám šňůra od žehličky nebude zavazet při žehlení.

Dětská pojistka

Dětská pojistka brání jak samovolnému složení žehlicího prkna (např. pokud by došlo k nechtěnému zavadění o páčku), tak i zvědavým dětským prstíkům.

Schůdky

Schůdky na žehlicím prkně se hodí zejména pro osoby žijící v menších bytech. Prkno tak plní dvě funkce – slouží k žehlení a zároveň je lze v případě potřeby použít také jako nižší schůdky (s výškou okolo 70–100 cm). Typická bývá robustní konstrukce, a tedy i vyšší hmotnost.

Židle

Mnozí vědí, jak je dlouhodobá práce ve stoje únavná. Naštěstí se můžete do žehlení vrhnout také vsedě. Na trhu existuje poměrně široký výběr židlí s regulací výšky, které jsou ideálním doplňkem k žehlicím prknům. Kromě žehlení je navíc můžete využít například také při vaření a dalších domácích pracích.

Další příslušenství

Mezi další praktické příslušenství žehlicích prken patří například košíky a věšáky na vyžehlené prádlo. Kromě toho je většina moderních modelů také speciálně uzpůsobena pro lepší odvod páry. U levnějších prken se setkáme s perforací, u dražších pak spíše se speciálními systémy pro odsávání páry, vysušování vlhkosti apod.

Jak vybrat potah na žehlicí prkno

Povlak na žehlicí prkno je při žehlení skoro stejně důležitý jako samotná konstrukce a další vlastnosti. Materiál, ze kterého je potah ušitý, totiž rozhoduje o tom, jestli žehlení bude, nebo nebude komfortní. Doporučujeme proto vždy nejdříve upřednostnit funkčnost materiálu, a až poté se zajímat o design. Nekvalitní potahy obvykle rychle nasáknou vodu z napařovacích žehliček a začnou se krčit, čímž výrazně ztěžují žehlení. Nejčastěji se setkáte s bavlněnými potahy s molitanovou spodní vrstvou. Potahy s molitanem patří mezi nejběžnější typ, na trhu jsou však k dostání také speciální teflonové povlaky na žehlicí prkna.

Teflon v potahu zajištuje absolutní nepřilnavost, a tedy i snazší žehlení. Vždy je dobré dbát na to, aby byl potah snímatelný a pratelný. Tyto potahy totiž obvykle umožňují praní na šetrný program v pračce. Pokud je možné je prát, velice pravděpodobně je můžete dát i do sušičky. V případě speciálních materiálů je lepší tento fakt ověřit v návodu, či u výrobce. A pokud byste nebyli s originálním potahem na vašem žehlicím prkně spokojeni, rozhodně není problém sehnat náhradní povlak (výběr je skutečně široký), dejte si přitom ale pozor, ať koupíte správnou velikost (nejběžnější jsou rozměry 120 x 38 cm, 130 x 48 cm, 130×50 cm, 140×45 cm).

Cenové relace

Rozpětí pořizovacích cen, v němž se žehlicí prkna pohybují, není příliš široké. Doporučení je přitom jednoduché: Pokud žehlíte často, vyhněte se nejlevnějším modelům a porozhlédněte se v cenové kategorii zhruba od 1 200 Kč do 3 000 Kč, v případě, že si potrpíte na nejvyšší kvalitu a nejrůznější doplňkové příslušenství, doporučujeme investovat od 3 000 Kč výše.

Nejlevnější žehlicí prkna

Nejlevnější modely pořídíte již zhruba okolo 500 Kč. Jedná se o ty nejjednodušší typy s klasickým molitanovým povlakem. Jejich nešvarem jsou obvykle menší rozměry a horší stabilita. Tato žehlicí prkna proto můžeme doporučit pouze pro občasné žehlení malých objemů prádla.

Kvalitní žehlicí prkna

Do této skupiny lze zařadit všechna prkna, jež lze pořídit přibližně od 1 200 Kč do 3 000 Kč. Výběr je skutečně široký a najít zde můžete i modely s integrovanou elektrickou zásuvkou. V této kategorii si vybere většina běžných uživatelů.

Top žehlicí prkna

Od 3 000 Kč najdete nej žehlicí prkna, která jsou často určena pro parní generátory. Tyto modely lze považovat za poloprofesionální a využijí je všichni, kteří žehlí často velké objemy prádla nebo si chtějí maximálně usnadnit práci.

Tipy na závěr

 1. Žehlicí prkno by mělo být vždy perforované, aby pára dobře odcházela a nesrážela se. Některé dražší modely jsou pak přímo vybaveny speciálními odvodovými drážkami.
 2. Pokud bydlíte v bytě a šetříte místem, doporučujeme vám pořídit si držák na žehlicí prkno, díky němuž je můžete jednoduše zavěsit na zeď.
 3. Většina konstrukcí žehlicích prken je vyrobena ze slitin hliníku nebo jiného kovu, narazit můžete ale například také na dřevěné konstrukce, které na první pohled zaujmou svým jedinečným vzhledem.
 4. Jestliže sháníte levné, ale kvalitní žehlicí prkno, doporučujeme vám se porozhlédnout po bazarech nebo akcích.

Jak vám tento test pomohl? Budeme rádi, když ho ohodnotíte hvězdičkami.

4.5/5 64 hodnocení

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo