Jak vybrat žehličku na vlasy

Aktualizováno v lednu 2020

Žehlička na vlasy je úžasným nástrojem, se kterým můžete snadno vykouzlit nový účes. Na co se při výběru žehličky na vlasy zaměřit? Důležité je vybrat vhodnou žehličku s ohledem na typ vašich vlasů. Kromě toho se zaměřte zejména na velikost žehlicích ploch a materiál, ze kterého jsou vyrobeny.

Test žehliček na vlasy 2020

Do našeho testu žehliček na vlasy jsme zahrnuli především výrobky ze střední a levné cenové kategorie, které jsou u uživatelů nejoblíbenější. Pozornost jsme věnovali především manipulaci, ale také funkcím a celkové péči o vlasy. Samozřejmě nemůže chybět zhodnocení rychlosti nahřátí.

Remington S8500

Materiál žehlicích plochkeramika
Péče o vlasydestičky napuštěny arganovým olejem
Automatické vypnutíano
Regulace teplotyano
Doba nahřátí15 sekund
Zobrazovací zařízenídisplej
Zámek teplotního nastaveníano
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C150-230

Vítěz našeho testu žehliček na vlasy. Co nás k tomu vedlo? Doba nahřátí je na keramické destičky doslova blesková, za 15 sekund můžete žehličku použít. Během 30 sekund se dokáže zahřát až na 230°C. Nastavenou teplotu si navíc můžete uzamknout, takže během manipulace nedojde k její nechtěné úpravě.

Destičky, které jsou 11 cm dlouhé a asi 3 cm široké, si dokážou poradit s kudrnatými i rovnými vlasy. S touto žehličkou vlasy i navlníte. Plovoucí plochy žehlicích ploch zajistí rovnoměrné vedení tepla kolem vlasů.

Vlasy vydrží po vyžehlení rovné celý den a ani jemný déšť je nevrátil do původního tvaru. Dejte si ale pozor, pokud máte mastnější vlasy. Destičky jsou totiž napuštěny arganovým olejem a mastné vlasy vypadají po použití ještě mastnější. Jinak se velmi snadno ovládá, je lehká do ruky a kabel je dostatečně dlouhý.

Bonusem na závěr je regulace teploty, to že se žehlička po jedné hodině sama vypne, pokud na ni zapomenete a hezký sametový obal. Všechny dámy jistě potěší, že takto bohatě vybavenou žehličku pořídí již za pár set korun.

Zjistit cenu

Rowenta SF3122

Materiál žehlicích plochturmalín
Péče o vlasykeratin, redukuje statickou elektřinu
Automatické vypnutíne
Regulace teplotyano
Doba nahřátí60 sekund
Zobrazovací zařízenídioda
Zámek teplotního nastaveníne
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C130-230

Nahřátí trvalo v průměru za cca 60 sekund, což výrobek řadí spíše k pomaleji se nahřívajícím žehličkám. Její výhodou je nízká hmotnost, takže se snadno se drží v ruce a otočný kabel, který usnadňuje manipulaci. Velikost žehlicích ploch je 9 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Výrobce uvádí, že žehlička není přizpůsobena pro tvorbu vln, nicméně ramena jsou poměrně úzká, takže si troufáme tvrdit, že na jemnějších vlasech lehkého zvlnění dosáhnete. Díky plovoucím destičkám se teplota rovnoměrně rozptyluje, takže se nemusíte obávat spálených vlasů.

Žehlička má poměrně kompaktní rozměry, takže se snadno vejde do tašky a můžete s ní bez problémů cestovat. Teplota nabízí široké nastavení od 130 do 230 °C. Regulace probíhá pomocí otočného kolečka a o nahřátí vás informuje dioda. V cenové relaci pohybující se kolem 500 Kč je způsob ovládání teploty i jejího zobrazování odpovídající ceně.

Pokud máte kudrnatější vlasy a husté vlasy, bude jejich úprava trvat poněkud déle než u vlasů jemných nebo normálních. Nicméně upravené vlasy vydrží i několik dní. Turmalínový povrch redukuje tvorbu statické energie a navíc je napuštěný ochrannými látkami, které vlasy vyživují.

Výsledek ale vydržel skoro celý den, až během pozdějšího odpoledne se vlasy začínaly zase kroutit. Rozhodně nejde o špatný výrobek, ale na první místo prostě kousek chybí.

Zjistit cenu

Remington Sleek & Curl S 6500

Materiál žehlicích plochkeramika
Péče o vlasyžádná
Automatické vypnutíano
Regulace teplotyano
Doba nahřátí15 sekund
Zobrazovací zařízenídisplej
Zámek teplotního nastaveníano
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C150-230

I tento produkt od značky Remington se na provozní teplotu dokáže dostat velmi rychle. Naměřili jsme v průměru okolo 17 sekund. Regulace teploty je snadná a přehledná díky podsvícenému LCD displeji. Teplotní rozsah je 150-230 °C. Po nahřátí můžete využít funkci zámku, takže během úpravy vlasů nedojde k jejímu přenastavení. Funkce Turbo Boost dokáže žehličku rychle rozpálit na nejvyšší teplotu.

Nepříjemné je, že se trochu nahřívala i rukojeť. Neznamená to, že by žehlička pálila, ale delší dobu není úplně příjemné ji držet. Destičky žehličky také ne úplně dobře doléhají, takže žehlení může i kudlit.

Keramický povrch destiček (11 x 3 cm) dosahuje teploty až 230°C, vlasy narovná poměrně rychle a díky zaoblenému tvaru dokáže snadno vytvarovat krásné lokny, které jsou vedeny v praktických drážkách. Kromě dlouhých i nepoddajných vlasů se výrobek hodí i na úpravu kratších střihů. Manipulaci se žehličkou ulehčuje otočný kabel a produkt se díky nízké váze dobře drží v ruce.

Praktické a teplovzdorné pouzdro potěší pro uskladnění žehličky a vypnutí po hodině nečinnosti je dobrou bezpečnostní pojistkou.

Zjistit cenu

AEG GB 5687

Materiál žehlicích plochturmalín
Péče o vlasyionizace
Automatické vypnutíano
Regulace teplotyano
Doba nahřátí600 sekund
Zobrazovací zařízenídisplej
Zámek teplotního nastaveníne
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C80-190

Kartáč v sobě kombinuje fén, žehličku i hřeben, takže pomocí jednoho výrobku docílíte účesu, ke kterému byste jinak potřebovali výrobky minimálně 3. Vlasy vyžehlí, vysuší a ještě rozčeše.

Povrch kartáče je z turmalínu a štětiny z keramiky. Turmalínový povrch zamezuje tvorbě statické elektřiny, takže vlasy po ukončení úpravy neelektrizují. Kartáč má funkci ionizátoru, takže jsou vlasy zvlhčovány a na pohled vypadají zdravěji.

Regulace teploty se provádí pomocí displeje vždy po 5 °C od 80 do 190 °C. Kartáč je tedy vhodný spíše pro jemné vlasy. Na vlasech hrubých a kudrnatých příliš uspokojivých výsledků nedosáhnete. Plusem je, že se dá teplota regulovat po 5 °C, takže můžete zvolit teplotu poměrně přesně. Je škoda, že se však teplota nedá uzamknout. Potěšujícím faktem je automatické vypnutí.

Velkým nedostatkem je opravdu dlouhá doba nahřívání. Ta se pohybuje mezi 5 až 10 minutami, což je opravdu hodně! Pořizovací cena není nijak závratná, ale můžete za nic získat žehličky, které se alespoň kratší dobu nahřívají.

Zjistit cenu

Babyliss ST292

Materiál žehlicích plochtitan a keramika
Péče o vlasynapařování, ionizace
Automatické vypnutíano
Regulace teplotyano
Doba nahřátí120 sekund
Zobrazovací zařízenížádné
Zámek teplotního nastaveníne
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C170-230

Ionizační žehlička s keramicko-titanovým povrchem destiček, která navíc disponuje funkcí napařování, nás v porovnání s cenou poměrně zklamala. Přesto, že nabízí napařování, ionizaci i výsuvný kartáč pro pročesání vlasů, chybí jí jakýkoliv zobrazovací prvek teploty a doba nahřívání je vskutku dlouhá!

Plocha žehlicích destiček je 3 x 11 cm, maximální teplota klasicky 230°C, necelých 700 g těžké tělo a automatické vypnutí v nečinnosti. Teplotní rozsah je od 170 do 230 °C, což používání výrobku předurčuje zejména majitelkám hrubších, silnějších a nepoddajných vlasů. Kvůli absenci nižší teplot její používání nedoporučujeme osobám s jemnými vlasy. Velmi nepraktické je také to, že přístroj nemá žádný indikátor teploty (ani diodu ani displej). Teplotu tedy musíte odhadnout. A jak to provedete, rukou? Vážně tento výrobek stojí za to, abyste za něj utratili tisíce? Podle nás ne!

S napařováním mohou být občas problémy. Čas od času se stane, že voda vytéká nebo se nepřeměňuje na páru. Nicméně je to závada, která je hodná reklamace.

Kamenem úrazu je také délka nahřívání, která se pohybuje někde mezi 2-3 minutami, což je opravdu šílená doba. Nežehlí špatně, vlasy jsou rovné a nekrapatí se. Kvůli obdélníkovému tvaru se nehodí pro tvorbu loken a vln.  Závěrem můžeme jen říct, že za výrazně nižší cenu vyberete jiné žehličky, které žehlí minimálně stejně dobře a možná ještě lépe.

Zjistit cenu zpět nahoru ↑

Rozmyslete si před nákupem

Než se pustíte do nakupování, ujasněte si několik aspektů, které budou mít na výběr výrobku zásadní vliv.

 • Jakou kvalitu vaše vlasy mají? Silnější vlasy toho snesou více než ty jemné.
 • Chcete si vlasy jen žehlit nebo i vlnit? Pokud se přikláníte ke druhé variantě, sáhněte po žehličce na lokny a vlny.
 • Potřebujete vlasy vyžehlit a zároveň jim dodat objem? Rozhodněte se pro žehlicí kartáč.
zpět nahoru ↑

Materiál žehlicích ploch

Povrch žehlicích ploch je jedním z nejdůležitějších aspektů, na které byste při pořizování měli brát zřetel. Každý typ materiálu je vhodný pro jiný typ vlasů. Nesprávně zvolené destičky mohou být pro vaše vlasy velkou přítěží a v krajních případech je mohou i zničit.

Kov

Kov je pro úpravu vlasů nejméně vhodný materiál. Zahřívá se nerovnoměrně, takže může vaše vlasy snadno spálit. Vyhnout byste se měli také levným žehličkám na vlasy, které mají kovové plochy potažené keramickou vrstvou. Ta se po čase může poškodit, což znamená, že plocha nebude dokonale hladká a vlasy se tak budou zbytečně ničit.

Teflon

Teflon patří mezi materiály, které jsou k vlasům šetrné, protože je chrání před přílišným teplem. Tento materiál také zabraňuje připalování stylingových přípravků na žehlicích plochách.

Keramika

Je klasickým a často používaným materiálem, který dobře a rovnoměrně drží teplo, což znamená, že žádná část destiček není studená. Oproti kovu se zahřívá rovnoměrně a rychle, takže i úprava účesu vám bude trvat kratší dobu. Keramická žehlička na vlasy je vhodná pro všechny typy vlasů a nehrozí jejich poškození. Nejvhodnější jsou ale pro jemné nebo tenké vlasy, protože keramické žehličky jsou velmi šetrné.

Titan

Titan se hodně rychle nahřívá, a proto by si lidé s jemnými nebo tenkými vlasy měli dávat pozor, aby nedošlo k jejich poškození. Titanové žehličky na vlasy jsou určeny primárně pro husté a hrubé vlasy. Díky iontové technologii odstraňují z vlasů statickou energii a vlasy tak vypadají pružné, lesklé a snadno se upravují. Titanové destičky jsou také velmi trvanlivé, měly by ze všech typů vydržet nejdéle.

Turmalín

Turmalín se většinou používá v kombinaci s dalším materiálem. Jeho předností je zmírňování elektrizování a dodávání lesku. Vlasy jsou po žehlení hladké a lesklé.

Keramika-turmalín

Turmalín je minerál, který se přidává do keramických destiček a díky tomu snižuje teplotu žehličky. Z toho plyne, že je také vhodnější pro lidi s extra jemnými nebo tenkými vlasy.

Titan-keramika

Přináší možnost širšího rozpětí teploty. Díky tomu je univerzálně použitelná pro všechny typy vlasového porostu. Drobnou nevýhodou je kapku vyšší cena, která je daní za univerzálnost.

Setkat se můžete také s materiály, jež jsou napuštěny oleji, které se při žehlení do vlasů uvolňují. Vaše hřívat tak bude vypadat zdravěji a leskleji.

zpět nahoru ↑

Velikost ramen a ploch pro žehlení

Širší ramena (široký styler)

Jsou vhodné pro rovnání vlasů, využijete je zejména pro husté, dlouhé a kudrnaté vlasy. Ty dokážete narovnat i s užšími žehličkami, ale bude vám to trvat delší dobu a bude to pracnější. Nevýhodou žehliček s užšími rameny je obtížnější manipulace, což je také důvod, proč nejsou vhodné na vlnění vlasů.

Užší ramena (úzký styler)

Jde o ideální žehličky na lokny. Díky loknám můžete získat na pohled krásné a objemné vlasy. Jak na to? Vlasy musí být suché, mokré se vám nezvlní vůbec a vlhké pouze trochu. Šířka je pouhých 2,5 cm a tento typ žehliček je vhodný pro všechny typy vlasů.

Náš tip: Pokud nejste majitelkou příliš hustých a nepoddajných vlasů, zvolte raději žehličku s úzkými stylery. Vlasy s ní nejen dobře vyžehlíte, ale také navlníte. Nebudete si tedy muset pořizovat kulmu, další spotřebič navíc.

zpět nahoru ↑

Teplota a její regulace

Ty nejlepší žehličky na vlasy se nahřejí do třiceti sekund, existují i pomalejší typy, které se na správnou teplotu dostávají i několik minut. Doporučujeme vybrat si model, který má indikační diodu, která začne blikat po dosažení požadované teploty. Odpadá tak manuální a nepřesné testování, zda už je žehlička dostatečně nahřátá. Většina z testovaných žehliček na vlasy měla teplotu rovnoměrně rozloženou po celé ploše destiček. Jejich teplota se může pohybovat mezi 100 – 200 stupni Celsia.

Vyšších teplot dosahují zejména žehličky s titanovými destičkami. Keramické destičky se naopak pohybují ve spodní hranici tohoto rozmezí. Rozpětí teplot u běžných žehliček se většinou pohybuje od 100 do 230 °C. Některé žehličky na vlasy produkují infračervené teplo, které je k vašim vlasům šetrnější než klasické teplo.

Vyberte si takovou žehličku, u níž máte možnost teploty regulovat. Výrobkům s jednou přednastavenou teplotou se raději vyhněte. V případě, že jsou vaše vlasy jemné, barvené nebo nepříliš kvalitní, oceníte, pokud si budete moct teplotu upravit na míru vašim vlasům. Tedy žehlit spíše na nižší teploty.

Kvalita vlasů a doporučená teplota žehlení

Kvalita vlasůTeplota žehlení ve °C
Jemné vlasy100-160
Normální vlasy160-190
Silné a husté vlasy190 a více

Víte, že: Obecně nižší teploty najdete u keramických žehliček, vyšší zase u těch z titanu. K sehnání jsou i inteligentní žehličky, které teplotu samy regulují na základně typu vašich vlasů.

Důležitým údajem pro vás bude i to, za jak dlouhou dobu bude žehlička připravená k použití. U méně výkonných výrobků může nahřátí trvat i několik minut. Výkonnější jsou připraveny k použití za pár vteřin.

Uživatelská přívětivost

Od své žehličky na vlasy nečekáte jen to, že s ní dosáhnete dokonalého účesu, ale chcete s ní pracovat snadno a příjemně. To znamená intuitivní ovládání, nízkou hmotnost a dobře padnoucí tvar do ruky.

Délka kabelu

Práci se žehličkou vám zpříjemní dostatečně dlouhý elektrický kabel. Vzdálenost zásuvky od zrcadla je v každé koupelně jiná, proto je vhodné této vzdálenosti přizpůsobit také délku kabelu. Rozměr můžete odhadnout například podle kabelu vašeho fénu. Ideálně by se délka měla pohybovat kolem 2 metrů.

Ionizace

Žehličky opatřené funkcí ionizace vytvářejí záporně nabité ionty, které se při žehlení přenášejí do vlasů a neutralizují kladně nabité ionty obsažené ve vlasech. Díky tomu jsou vlasy lesklejší, je jim dodávaná vlhkost a neutralizuje se statická elektřina.

Automatické vypnutí

Automatické vypnutí je výborná funkce pro všechny, kteří mají problém s vypínáním čehokoliv. Také lidé pochybující o tom, zda žehličku vypnuli, si mohou ušetřit stres a hororové scénáře. Pokud žehličku zapomenete vypnout, vypne se po čase sama.

Displej nebo orientační dioda

Displej vám ukazuje na kolik stupňů, je žehlička nastavená a signalizovat může i nahřívání. Další funkce, které se mohou zobrazovat, se liší podle výrobce.

Místo displeje může být výrobek vybaven jen diodou, která při nahřívání bliká a při dosažení požadované teploty nepřerušovaně svítí.

Otočný kabel

Pokud se chystáte si vlasy také vlnit, jistě oceníte otočný kabel, který se přizpůsobí každé pozici žehličky. Kabel se nebude kroutit ani zamotávat, takže se vám s výrobkem bude lépe pracovat.

Uzamčení nastavené teploty

Díky tomuto tlačítku nedojde k nechtěnému přenastavení teploty během žehlení.

Vnější záhřevné destičky

Můžete se setkat i se žehličkami, které mají záhřevné destičky i na vnější straně přístroje. Slouží pro snadné vytvoření loken. Vnější záhřevné destičky je možné v případě potřeby zapnout.

Plovoucí destičky

Umožňují rovnoměrné vedení tepla, takže se nemusíte obávat, že by některé část vlasů zůstala nevyžehlená a jiná byla spálená.

Některé levnější přístroje mají tu nepříjemnou vlastnost, že dochází nejen k nahřívání destiček, ale dochází ke zvýšení teploty i u těla přístroje. To dělá používání přístroje po nějaké době nepříjemné a koupi takového přístroje nemůžeme doporučit.

Poškození vlasů

Žehlením se vlasy vysušují a doporučujeme využívat ochranné prostředky, jako jsou spreje chránící před vysokou teplotou. Ty by se měly aplikovat těsně před žehlením vlasů. Pochopitelně platí, že čím vyšší teplotě jsou vlasy vystaveny, tím je riziko poškození větší.

Po žehlení je dobré destičky žehličky očistit suchým hadříkem, protože ochranný prostředek na vlasy může poškodit žehlicí plochy, pokud byste je nesetřeli z jejich povrchu.

zpět nahoru ↑

Typy žehliček

Žehličky na mokré vlasy

U běžných žehliček je často varování, že se nemohou používat na mokré vlasy. Mokré vlasy žehlička rychle ničí a vlasy krepovatí. Existují ale speciální žehličky na mokré vlasy. Většinou jdou takové žehličky poznat již z jejich názvu (např. wet to straight). Pro koho jsou vhodné? Jejich použití je doporučené pro hodně husté a kudrnaté vlasy, které takto vydrží déle rovné.

možné používat i na mokré vlasy

pro husté vlasy

menší nabídka

Klasické žehličky

Klasické žehličky se obvykle hodí jak na žehlení, tak na vlnění vlasů. Jsou dostupné v různých velikostech a šířkách, bohatá je také nabídka povrchů žehlicích ploch a také funkcí. Kromě toho si můžete vybírat z široké nabídky barevného a designového zpracování. Klasické žehličky jsou k dostání v cenovém rozpětí několika tisíc korun.

 • žehlí i natáčí
 • široká škála výběru
 • některé žehličky nemusí mít regulaci teploty
 • nemusejí být vhodné na úpravu nepoddajných a kudrnatých vlasů

Parní žehličky na vlasy

Parní žehlička je jasnou volbou pro všechny majitelky silných a kudrnatých vlasů. Pára minimalizuje teplotní šok a také urychluje proces žehlení. Mimochodem právě tyto žehličky jsou k vlasům nejšetrnější, protože je téměř vůbec neničí. Vhodné je při žehlení párou používat přípravky s Pro-keratinem, které se díky páře dostanou hluboko do vlasového vlákna. Vlasy budou lesklé a kvalitní.

 • kudrnaté a husté vlasy
 • vlasy nepoškozuje
 • rychlá úprava účesu
 • nehodí se pro jemné vlasy
 • vyšší pořizovací cena

Ionizační žehličky na vlasy

Ionizační žehličky podporují kvalitu vlasů. Záporné ionty vytvořené přístrojem neutralizují kladné ionty poškozující vlasy. Díky tomu dochází k jejich zvlhčování, omezení lámavosti a zvyšování lesku. Kvalitu vlasů po žehlení poznáte na první pohled. Jsou zdravější, krásnější a lesklejší.

 • vzhled vlasů po žehlení
 • šetrný způsob žehlení
 • zvlhčování
 • eliminace statické elektřiny
 • vyšší pořizovací cena

Mini žehličky na vlasy

Jedná se o cestovní provedení. Díky malým rozměrům se pohodlně vejde do cestovního zavazadla nebo kabelky. Přesto, že je cestovní žehlička na vlasy menší než klasická, máte na výběr z různých materiálů žehlicích ploch i funkcí.

 • kompaktní provedení
 • slušná výbava
 • pouze pro občasné použití
 • menší žehlicí plocha
 • menší výběr

Žehličky na vlasy pro profesionály

Na rozdíl od standardních žehliček vynikají žehličky pro profesionály delší životností, speciálními funkcemi, delším kabelem a také možností pracovat i několik hodin v kuse. Samozřejmostí jsou lepší výrobní materiály. K sehnání jsou v iontovém, parním i klasickém provedení.

 • dlouhá životnost
 • dlouhá provozní doba
 • speciální funkce
 • kvalitnější výrobní materiály
 • vyšší pořizovací cena

Žehličky na vlny

Jedná se o speciální žehličky s úzkými rameny, díky kterým je manipulace s výrobkem jednodušší. Ramena jsou navíc zakulacena, aby po nich vlasy lépe klouzaly. Tento typ žehliček je vhodný zejména pro slabší a normální vlasy.

 • vhodné pro žehlení i loknování
 • speciální zaoblená ramena
 • přirozený tvar loken
 • nevhodné pro husté a nepoddajné vlasy

Žehlicí kartáče

Žehlicí kartáče během žehlení vlasům dodávají navíc objem. Jedná se o kombinaci kartáče a žehličky. Výsledný účes je hebký, rovný a navíc objemný. Tento typ výrobku je vhodný jak pro jemné, tak pro silné a nepoddajné vlasy. Úprava vlasů je rychlá, šetrná a bez statické elektřiny.

objem

pro husté i jemné vlasy

šetrná úprava

výběr materiálů i funkcí

není možné pomocí nich vytvořit vlny

zpět nahoru ↑

Ceny žehliček na vlasy

Žehličky můžete sehnat v několika cenových kategoriích, které zároveň odpovídají také vybavenosti a kvalitě přístroje.

Levné žehličky na vlasy do 1 000 Kč

Kategorie, která zahrnuje širokou nabídku výrobků. Zpravidla se zde setkáte s keramickými žehlicími plochami, ale výjimkou nejsou ani turmalínové či kombinované plochy. Pouze výjimečně se narazíte na funkci ionizace nebo automatické vypnutí. Modely v této cenové kategorii mohou být vybaveny regulátorem teploty, jiné mají teplotu předem definovanou. Doba nahřátí se pohybuje kolem 30 vteřin.

Žehličky na vlasy ve střední cenové kategorii od 1 000 do 3 000 Kč

Vyšší pořizovací cena odpovídá lepšímu vybavení žehličky. Při výběru tedy najdete parní funkci, ionizaci i automatické vypnutí nebo antistatickou úpravu. Regulace teploty je možná již od 60 °C. Výrobky jsou opatřeny displejem nebo kontrolkami signalizujícími proces nahřívání.

Profesionální žehličky na vlasy od 3 000 Kč

Profesionální výrobky disponují mnoha funkcemi, které jsou často pro běžnou uživatelku zbytečné. Nicméně zde najdete parní funkci nebo destičky napuštěné ošetřujícími přípravky. Povrchy žehliček jsou z různých materiálů, ale většinou jde o materiály kombinované nebo titanové. Žehličky jsou velmi lehké a při parní funkci umožňují regulaci páry.

Jak vám tento test pomohl? Budeme rádi, když ho ohodnotíte hvězdičkami.

4.2/5 47 hodnocení

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Napište svou recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.