Recenz inSPORTline inCondi T50i

Tento běžecký pás bychom rádi označili za zlatého medailistu střední cenové kategorie. Protože cenově (i když tak tak) patří ještě do střední třídy pásů, ale některými funkcemi už pokukuje do kategorie pásů profesionálních.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti1-20 km/h
Nosnost140 kg
Běžecká plocha140 x 51
T50i ke cvičení nabízí běžeckou plochu o rozměrech 140 x 51 cm, takže i při rychlém běhu budete mít dostatek místa na pohodlný došlap obou nohou. Výkonný motor o výkonu 2,5 HP dokáže pás rozjet až na 20 km/h, takže dá pořádně do těla i ostříleným sportovcům. Ti příležitostní se však bát nemusí, protože motor zvládne i rychlost podstatně nižší, nejpomaleji 1 km/h. Masivní konstrukci přístroje odráží vyšší hmotnost, která je u tohoto modelu 75 kg. Kvalitní materiály dávají T50i vyšší nosnost, takže se můžete do tréninku pořádně opřít, i když vážíte 140 kg. A ať už chcete při tréninku „vypustit duši“, nebo jen protáhnout unavené nohy, určitě si vyberete některý z 29 nabízených programů. Kdyby náhodou ne, samozřejmě si pás můžete nastavit dle své potřeby. Skutečnou třešničkou na dortu ve střední cenové kategorii je elektronické nastavování sklonu běžecké podložky. Tu můžete snadno nastavit až do sklonu 6,5°, což už je tedy podle našeho soudu slušný krpál. Celý stroj řídí moderní počítač s podsvíceným LCD displejem, který se bude rád kamarádit i s vaším tabletem nebo iPadem, a to jednoduše přes Bluetooth. V aplikaci FitShow pak můžete sledovat, jak je váš trénink úspěšný. Řídicí jednotka vám bude během cvičení přehledně zobrazovat data o vašem tepu, počty kroků, vzdálenost, kalorie, čas cvičení, průměrnou rychlost i průměrné tempo. Zkrátka vše potřebné, co budete při běhu nebo chůzi potřebovat. Měření tepu je díky hrudnímu pásu stálé během celého cvičení. T50i je samozřejmě skládací, takže ho po tréninku můžete uklidit na místo, aby vám v pokoji nezabíral místo, když ho nepoužíváte. Díky kvalitním reproduktorům a vstupu na 3,5mm jack konektor, popřípadě USB, můžete poslouchat během cvičení i mimo něj oblíbenou hudbu. Kvalita zvuku je na přístroj určený ke kardio cvičení velmi ucházející. U tohoto krále střední třídy nás zamrzelo snad jen rychlé smazání údajů o cvičení, které je ale bohužel u běžeckých pásů standardem. Trochu nás také udivilo, že během tréninku nelze cvičení jen zapauzovat. Pás se vždy vypnul a začal počítat údaje od nuly. Jinak nemá chybu. Zjistit cenu Moc profi? Psali jsme i o levnějších běžeckých pásech.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

9 Total Score
inSPORTline inCondi T50i

Pás má dostatečně širokou plochu pro došlap a motor ho dokáže rozjet až na 20 km/h, takže je vhodný i pro náročnější sportovce. Nabízí 29 přednastavených programů, ale můžete si ho nastavit i podle vlastních preferencí. Běžeckou podložku je možné nastavit do sklonu 6,5°. Ke stroji je možné připojit tablet nebo iPad. Během tréninku není možné cvičení zapauzovat.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo