Recenze Acer H277HU

Pokud trávíte denně hodiny před obrazovkou monitoru, jistě víte, jak je důležité zvolit ten správný, který by šetřil oči, ale také poskytl slušný zobrazovací výkon. Přidejte si k tomu ještě nejrychlejší USB typu C a Acer H277HU se ihned dostane do vašeho užšího výběru. Ale dost spekulací, podívejte se sami, jak jej hodnotí zahraniční weby.

Parametry

Rozlišení obrazovky2 560 x 1 440
Velikost obrazovky27 palců
Odezva4 ms
Spotřeba34 W
Hmotnost4,1 kg
VstupyUSB-C, HDMI, DVI, DisplayPort
3D obrazne
Vertikální pozorovací úhel178°
Horizontální pozorovací úhel178°

Recenze na pcmag.com

(pcmag.com)
 • Nejnovější a nejrychlejší USB-C
 • Pokročilé nastavení barev
 • Stylový design
 • Pouze nakláněcí stojan (nejde upravit výška)
 • Mírně zkreslená červená barva
Největším lákadlem monitoru Acer H277HU je bezpochyby nejnovější USB 3.1 (typ C). Tento port vám nabídne využít přenosovou rychlost až 10 Gbps. Pokud se zastavíme u osazení porty, tak nechybí HDMI a DisplayPort a kromě již zmíněného USB –C, se na zadní straně monitoru nachází i dva USB 3.1 porty, které jsou vybaveny konektory USB typu A, jenž je zpětně kompatibilní s USB 3.0 a USB 2.0. Monitor exceluje v zobrazení světel a stínů. Barvy působí velice bohatě a pozorovací úhly jsou široké bez znatelného barevného posunu. Jediným nedostatkem, který objevili, bylo zobrazení červené. To nebylo úplně přesné, ale můžete vždy použít pokročilá nastavení, kterých je zde velké množství a barevný výstup si doladit podle své libosti. Velkým plusem je také funkce Blue Light, která umožňuje filtrovat emise modrého světla, které způsobuje únavu očí. S odevzou 4 ms se daří minimalizovat pohybové neostrosti (motion blur), ale občas si jich stejně povšimnete. Input lag (rozdíl mezi časem kdy stisknete tlačítko na klávesnici/ovladači a tím kdy se tato akce projeví na monitoru) naměřili 10 ms. Spotřeba je rozumná, 34 W v základním režimu a 26 W v ECO módu. Závěrem lze říct, že se jedná o výborný monitor. Vynikající kvalita obrazu a to i z ostrých úhlů, USB-C port a spotřeba, která vás nezruinuje.

Recenze na slashgear.com

(slashgear.com)
 • Design
 • Rozlišení displeje
 • Chybí konektor pro sluchátka
 • Konektory na zadní straně
Za adekvátní cenu dostanete 27“ monitor s WQHD rozlišením 2560×1440. Disponuje také 3W stereo reproduktory, které v nouzi postačí, ale nijak nepřekvapí chybějící basy. Provedení monitoru je velmi minimalistické, ale povedené. Zlatavý rámeček je magnetizován, takže na něj můžete prakticky přichytávat kancelářské sponky. Na první pohled připomíná produkt od společnosti Apple, ale bílá znatelně plastová záda, vám dají najevo, že zdání klame. Rámeček je na boku tak tenký jak to jen jde, Acer tímto láká k nákupu dvou obrazovek a jejich současnému používání. Všechny konektory jsou na zadní straně monitoru, takže jejich každodenní zapojování (pokud si nosíte notebook z práce) může být frustrující. Ještě o něco nepříjemnější je, že nemůže na stojanu nastavovat výšku monitoru. Dál už displej zaslouží samou chválu. ISP displej je ostrý a přesný, nezadá si v kvalitě obrazu ani s monitory, které jsou výrazně dražší. Na druhou stranu, pokud pro vás není USB-C důležitým faktorem, lze sehnat monitor s podobnými vlastnostmi i levněji.

Recenze na techaeris.com

(techaeris.com)
 • Kvalita obrazu
 • Precizní zpracování
 • Stojan neumožňuje nastavit výšku monitoru
 • Cena by mohla být o fous nižší
Monitor je jedna z na prvních pohled nejvíce patrných součástí počítače a proto není dobrý nápad na něm šetřit. Tenhle kvalitní kousek od Aceru je velký (27 palců, tj. skoro 70 cm), pro případ nouze má zabudované reproduktory a kromě vydařeného designu má i dobrý obraz. Na první pohled zaujme tenkostí svého těla, které je vyrobeno z kombinace hliníku a plastu. Díky tomu působí poměrně luxusním dojmem. Za pomoci stojanu je možné měnit úhel naklonění, ale bohužel už ne jeho výšku. Pokud budete chtít mít monitor výše, budete muset stojan vypodložit a to už nemusí vypadat moc hezky. Rozlišení 2 560 x 1 440 a precizní obraz zaručí příjemnou práci i sledování filmů. Nemůže se rovnat profesionálním displejům pro grafické specialisty, ale pro běžné uživatele je skvělý. Najít nejlepší nabídku Acer H277HU
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo