Recenze Acra GB4000A

Jeden z nejoblíbenějších pásů v této cenové kategorii si získal naši oblibu hlavně díky tomu, že je i přes nižší náklady motorový. Sice nevytáhne rychlost přes 15 km v hodině, ale pokud jste rekreační běžci, určitě vám rychlost bude stačit.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti0,8-14,8
Nosnost100 kg
Běžecká plocha115 x 42
Pás nás velmi mile potěšil už při sestavování. S trochou nadsázky bychom mohli říct, že sestavit tento přístroj je jednoduché jako facka. Při prvním vyzkoušení pásu jsme u všech testovaných modelů hodnotili šířku, abychom měli jistotu, že se na něm bude dobře cvičit. Acra se svými 42 cm umožňuje bezproblémový běh, aniž byste se museli soustředit jen na došlapování. Při došlapech navíc pás automaticky tlumí nárazy, protože je měkčený polyuretanem. Ani po hodinovém běhu nás nebolely kotníky, kyčle ani kolena. Měkčený povrch pásu také snižuje jeho hlučnost, takže pokud jste zvyklí běhat bez sluchátek v uších, nebude vás rušit hlasité vrčení doprovázené ránami při došlapech. Snímače tepové frekvence pás sice má, ale je to spíš orientační, protože tep měří pomocí uchopení madel. A nevíme jak vám, ale nám se s neustálým přidržováním madel běhá docela špatně. Takže tep si určitě změříte, ale doporučujeme si ho kontrolovat jen občas. Pokud vás zajímá nepřetržité sledování tepu, použijte jiný přístroj. Náklon běžecké plochy je samozřejmě manuální. To nás ale u modelu z této cenové kategorie nepřekvapuje. Naopak oceňujeme 3 stupně náklonu, přičemž v tom nejostřejším už jsme se zadýchali velmi rychle. Takže pokud se rozhodnete dát si pořádně do těla, zkuste tam „hodit trojku“. Patříte-li k příznivcům různých běžeckých programů, tak vás Acra potěší 24 různými programy, které můžete libovolně střídat. Během cvičení stroj samozřejmě počítá uběhnutou vzdálenost, měří čas, rychlost i spotřebu kalorií. Z hlediska bezpečnosti je přístroj vybaven rychlobrzdou, která se aktivuje okamžitě po vytažení bezpečnostního klíče. V testu se pás zastavil do pár vteřin, takže se nemusíte bát, že byste se po případném pádu ještě zranili kvůli doběhu motoru. Výrobce uvádí maximální doporučenou zátěž 100 kg. To je sice poměrně málo, ale vzhledem k tomu, že je přístroj určený pro lidi s výškou do 200 cm, měla by být nosnost dostatečná pro většinu zájemců. Příjemným zpestřením je možnost připojení MP3 a přehrávání ze dvou integrovaných reproduktorů. Zjistit cenu Běháte doma častěji a chcete lepší pás?
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6 Total Score
Acra GB4000A

Jedná se o motorový běžecký pás, a to i přes to, že spadá do nižší cenové kategorie. Je vhodný pro rekreační běžce. Hlučnost pásu je zmírněna změkčeným povrchem. Tep se měří pomocí uchopení madel. Náklon běžecké plochy je možný ve 3 stupních.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo