Recenze Angelcare Monitor dechu a chůvička s kamerou AC1100 3v1

Tento monitor dechu obsahuje kromě snímacích desek také video chůvičku. Jeho pořízení je poměrně nákladné, ale ceně odpovídá také počet funkcí a nastavení.

Parametry

Typdeskový s chůvičkou
Počet desek v balení2
Zdravotní certifikacene
Baterie v baleníano
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu80 dB
U monitoru dechu můžete nastavovat hladinu citlivosti, dejte si pozor, aby poblíž snímacích desek nebyl ventilátor nebo klimatizace, protože tyto vibrace by mohl monitor snímat a neodhalil by, že miminko přestalo dýchat. Kromě hladiny citlivosti můžete dech kontrolovat nejen pomocí světelné diody, ale můžete si nastavit také funkci Tic, která na pohyby upozorňuje tikáním podobným tomu na hodinách. Na vyhodnocovací jednotce můžete zapnout noční osvětlení, které svítí příjemnou tlumenou tyrkysovou barvou, takže miminko neruší. Jednotka obsahuje také kameru, která miminko snímá. Obraz můžete sledovat díky infračerveným diodám i v noci. V noci je obraz černobílý. Co se týče obrazu během dne, tak ten je barevný a řekli bychom spíše průměrný, možná až podprůměrný. Jediná možnost je dát kameru blíže k miminku, ale to by mu mohla zavazet. Pokud je kamera daleko, vidíte z miminka jen obrysy. Díky monitoru na rodičovské jednotce si obraz můžete zoomovat. Monitor je v podstatě LCD displej, na kterém je možné kompletní nastavení chůvičky a některých parametrů vyhodnocovací jednotky. Třeba noční světlo pomocí rodičovské jednotky nezapnete, ale můžete pomocí ní nastavit citlivost snímacích desek. Chůvička je obousměrná, takže nejen, že děťátko slyšíte, ale můžete na něj i mluvit. Dotykový displej já málo citlivý, takže je potřeba na něj občas přitlačit, což ovládání příliš neusnadňuje, ale spíš komplikuje. Jako zásadní nedostatek hodnotíme to, že na rodičovské jednotce není upozornění na zvuk pomocí světelných LED diod. Trochu nešikovná je instalace vyhodnocovací jednotky jako kamery. Nemá totiž pohyblivou kameru, takže jednotku musíte správně natočit celou. Buď ji můžete připevnit na stativ, který však doma každý nemá, nebo si zkrátka pomoci sami a něčím jednotku vypodložit. Toto řešení se nám zdá však příliš krkolomné. Další možností je vysunovací šroub ze spodní strany vyhodnocovací jednotky. Výhodou je, že máte možnost vypnout monitorování dechu a přístroje používat pouze jako chůvičku, která přenáší zvuky a obraz. Chůvička má dosah kolem 200 m a samozřejmostí je upozornění na pohyb mimo dosah. V porovnání s klasickou chůvičkou se nám zdá, že je tato málo citlivá na zvuk a dost dobře „nepobere“ poplakávání novorozenců. V balené najdete kromě vyhodnocovací jednotky, 2 snímacích desek a rodičovské jednotky také nabíjecí stanici se síťovými adaptéry, klip k rodičovské jednotce, baterie pro přijímač. Zjistit cenu Nelíbí? Zkuste další monitory dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6 Total Score
Angelcare Monitor dechu a chůvička s kamerou AC1100 3v1

Monitor dechu obsahuje kromě snímacích desek také video chůvičku. Nabízí možnost nočního osvětlení a také monitorování v noci. Kamera a výsledný obraz však není příliš kvalitní. Výhodou je, že přístroje můžete použít separátně, tedy třeba jen jako chůvičku bez monitoru dechu.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi  |  Hodnocení lidí

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

1 komentář
 1. Pro syna jsme vybírali monitor dechu podle spokojenosti ostatních i podle recenzí obchodu, kde model prodávají a mají možnost srovnat reklamace a ohlasy od lidí atd. Požadovali jsme spolehlivost, bezporuchovost a taky zdravotní šetrnost záření. Dále také vysílání zpět k miminku. A to vše Angelcare splnil dokonale, takže spokojenost, Angelcare máme už u druhého mimča a vždy bez problému. Používáme s matrací bambus/molitan10cm. Snad jen dosah videa by mohl být aspon k sousedům, to by bylo fajn. Mínusy vidím v tom, že nejde připojit na internet. Výhody jsou třeba: fungování na baterky i do zásuvka – dva adaptery pro obě jednotky jsou v balení včetně dobíjecích baterek, takže jde hned po rozbalení používat. Obraz je ostrý a bez rušení. Za mne Doporučuji. Hana. HK

  Přidejte váš dotaz nebo recenzi

  Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

  Covybrat.cz
  Logo