Recenze Angelcare Monitor dechu a pohybu AC300

Monitor dechu je designově zpracovaný, tedy alespoň vyhodnocovací jednotka, která má design postavičky anděla. V balení najdete 1 vyhodnocovací jednotku a 2 snímací desky. Tenký elektrický kabel má praktický 3,5mm Jack, který nelze rozšlápnout, což hodnotíme velmi prakticky. Pokud nevíte, co si pod pojmem 3,5 mm Jack představit, tak je to stejný Jack, který se používá třeba u sluchátek typu pecky.

Parametry

Typdeskový
Počet desek v balení2
Zdravotní certifikacene
Baterie v baleníne
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
Monitor dechu se od ostatních liší především tím, že dech signalizuje nejen blikající dioda, ale také máte možnost si na jednotce nastavit funkci „Tic“, což je akustické zprostředkování dýchání. Tato funkce může být užitečná pro nevidomé nebo slabozraké. Ocení ji ovšem i maminky, které třeba v noci procitnou ze spánku. Nemusí otvírat oči, stačí se jen zaměřit na zvuk. Spojovací kabel je poměrně dost dlouhý, protože vyhodnocovací jednotka nemá háček, za který by se mohla zavěsit na postýlku, takže je potřeba ji položit někam kolem, ideálně na přebalovací pult. Výrobce s tímto pravděpodobně počítal, takže by vám délka kabelu měla umožnit variabilnost umístění. Ze zadní strany vyhodnocovací jednotky si můžete nastavit citlivost snímání pohybu/dechu, což se ovšem příliš nedoporučuje, protože už z výroby je výrobek optimálně nastavený. Ovládání i zapojení je jednoduché. Vyhodnocovací jednotka má dvě křidélka. Posunovacím pohybem (nahoru X dolů) přístroj zapínáte a vypínáte, nebo si nastavujete funkci Tic. Vyhodnocovací jednotka funguje na 2 alkalické baterie AA 1,5 V/LR6, jejich životnost by měla být 3-5 měsíců, ale vše záleží na kvalitě baterií. Baterie bohužel nejsou součástí balení, takže je potřeba je separátně dokoupit. Indikátor baterie v případě potřeby výměny upozorní rychlým tikáním. Výrobce uvádí, že používání monitoru dechu není omezeno váhou dítěte ani velikostí postýlky. Od výrobce se také můžete dozvědět, že monitor dechu je možný zkombinovat s dětskou chůvičkou, kterou máte doma. Plusové body přičítáme za 5letou záruku na výrobek, protože ta je v porovnání s konkurencí opravdu dlouhá. U konkurenčních výrobků se nejčastěji setkáte se zárukou na 24 měsíců. Zjistit cenu Přejít na seznam monitorů dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6 Total Score
Angelcare Monitor dechu a pohybu AC300

Designově zpracovaný monitor dechu, na který výrobce poskytuje 5letou záruku. Kabel má 3,5mm Jack, takže se jen tak nestane, že byste ho mohli rozšlápnout. Jednotka bohužel nemá klip nebo háček na pověšení na postýlku. O dechu informuje také zvukovou cestou.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo