Recenze Baby Control Digital Monitor dechu BC 210 se dvěma senzorovými podložkami

V balení naleznete 2 snímací podložky, 1 vyhodnocovací jednotku a 2 AA alkalické baterie. Podložky je možné použít rozděleně. Pokud je miminko malé a má třeba dvě postýlky, bude vám stačit do každé umístit jen jednu podložku, takže budete přemisťovat jen vyhodnocovací jednotku.

Parametry

Typdeskový
Počet desek v balení2
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníano
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
Velkou výhodou podložek je dobré snímání miminka, i když se otočí na bok. Podložku můžete umístit pod jakoukoliv matraci bez omezení materiálu, ze kterého je vyrobena. Výrobce uvádí, že vás nebude omezovat ani tloušťka matrace. Monitor dechu je vhodný pro miminka ve váhovém rozpětí od 2 kg do 20 kg. Prahovou detekci si můžete nastavit digitálně, podle typu prostředí, ve kterém miminko spinká. Pokud prahové vnímání snížíte, bude senzor velmi citlivý a může zachytávat i jiné signály, než dětské dýchání. Naopak, pokud bude prahové vnímání zesíleno, může monitor obtížně zaměřovat slabé dýchací pohyby. Po nastavení je vždy nutné provést testování. Jak nastavit prahovou úroveň detekce
 • Vypněte vyhodnocovací jednotku a počkejte 5 vteřin.
 • Poté stiskněte po dobu 20 vteřin tlačítko on/off, na displeji se zobrazí aktuálně nastavená hodnota (1-9) a písmena „P“-„L“. Počkejte, dokud se na displeji neobjeví písmena „L“-„E“ (level). Po zobrazení písmen, tlačítko on/off pusťte.
 • Na displeji se 3x za sebou objeví číslice od 1 do 9, jakmile se na displeji objeví vámi požadovaná úroveň, stiskněte tlačítko on/off. Tím nastavíte novou hodnotu.
Na monitoru si také můžete přehrát posledních 9 minut dechu miminka. Monitor má dvojitou bezpečnostní sirénu. Pokud se rozezní poplach, je možné ho vypnout pouze tlačítkem on/off, k vypnutí mu nebude stačit, že znovu zaznamená dýchání. Monitor prostě musíte vypnout a poté zapnout. Jak si přehrát dětský dech
 • Vypněte vyhodnocovací jednotku a počkejte 5 vteřin.
 • Poté stiskněte po dobu 10 vteřin tlačítko on/off, dokud se na obrazovce neobjeví písmena „P“-„L“ (play). Po zobrazení písmen, tlačítko on/off pusťte.
 • Na displeji uvidíte minuty 1P, 2P až 9 P. Jakmile uvidíte požadované minuty, které chcete zpětně přehrát, stiskněte tlačítko on/off.
 • Ukončení přehrávání provedete buď jedním stiskem tlačítka on/off – monitor se přepne do normálního režimu. Dvěma stisky monitor vypnete.
Uvedení monitoru do provozu není nijak složité, podle návodu jej zvládne každá maminka. Mějte na paměti, že pokud používáte 1 podložku, měla by být v postýlce položená nadlouho, pokud používáte dvě, měly by být uloženy příčně. Ovládání je díky možnosti nastavení různých funkcí trochu složitější, takže budete potřebovat návod, ale časem si úkony zapamatujete. Dost možná některé funkce ani používat nebudete. Ale v tom případě nám přijde zbytečné si za ně připlácet. Displej je opravdu hodně malý, což ovládání funkcí nijak neulehčuje. Zjistit cenu Další recenzované monitory dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran

Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6 Total Score
Baby Control Digital Monitor dechu BC 210 se dvěma senzorovými podložkami

Výhodou tohoto monitoru dechu je dobré snímání miminka i v případě, že se otočí na bok. Na vyhodnocovací jednotce si můžete nastavit citlivost senzorů a můžete si přehrát dýchání miminka během posledních 9 minut. Jednotka má velmi malý displej, což znesnadňuje ovládání.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo