Recenze Baby Control Digital monitor dechu BC 230i pro dvojčata

Tento monitor dechu je určený pro dvojčátka. Jeho koupě se nám zdá velmi výhodná, protože nemusíte pořizovat monitor dechu dvakrát a můžeme i říct, že ušetříte. Ne o moc, ale o něco určitě ano.

Parametry

Typdeskový
Počet desek v balení4
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníano
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
V balení najdete 4 kusy snímacích podložek a 1 vyhodnocovací jednotku. Při instalaci mějte na paměti, že postýlky by od sebe měly být vzdálené nejméně 40 cm. A určitě nikdy nedávejte obě děti do jedné postýlky. Po připojení snímací desek k vyhodnocovací jednotce a uvedení přístroje do chodu, se na malém displeji začnou zobrazovat čísla o 1 do 9. Pokud se zobrazí 0, znamená to žádný pohyb a spustí se alarm. Do vyhodnocovací jednotky přichází nejdříve signály od dítěte ležícího vlevo, pak od dítěte ležícího vpravo. Pokud je dýchání v pořádku LED diody problikávají zeleně, pokud dojde k zástavě, začnou blikat červeně. Obecně se nám zdá, že vyhodnocovací jednotka je příliš malá na to, že zobrazuje informace od obou dětí. Už jen to, že si musíte pamatovat, ze které strany přichází signál, kterého dítěte jako první, musí být v krizové situaci poměrně náročné. Nelíbí se nám také dva barevné signály v jedné LED diodě. Co však shledáváme velmi praktické je možnost dočasně, nebo nastálo přerušit režim dvojčat, takže monitor funguje jen pro jedno dítě. Pravděpodobně se stane, že sourozenci nebudou spát ve stejnou dobu, takže je praktické, že si můžete zvolit režim jednoho dítěte. Trvalé přepnutí
 • Ve vypnutém stavu stiskněte tlačítko on/off po dobu 30 vteřin. Jakmile se na displeji objeví písmena S – E tlačítko pusťte.
 • Na displeji se začnou střídavě zobrazovat číslice 1 a 2.
 • Pokud chcete monitorovat jen jedno dítě, stiskněte tlačítko on/off, jakmile se na displeji objeví 1.
Přechodný režim Pokud se stane, že jedno miminko bude chtít vstávat dříve než to druhé, můžete monitor přepnout na přechodnou dobu do stavu 1 dítěte.
 • Krátce stiskněte tlačítko on/off, tak dojde k dočasnému přepnutí.
 • Kontrolka, která odpovídá straně dítěte, které jste vytáhli z postýlky, bude červeně blikat, tím vás upozorňuje na to, abyste po uložení miminka nezapomněli senzor znovu zapnout do režimu dvojčat.
 • Znovu zapnutí režimu dvojčat provedete tak, že krátce stisknete tlačítko on/off.
Líbí se nám možnost, že monitor dechu nemusíte používat jen pro dvojčata. Je tu možnost používání monitoru jen pro jedno dítě, a v případě, že se vám v krátké době po narození 1. dítěte narodí druhé, můžete monitor začít využívat tak, jako pro dvojčata. Dostatečně velké jsou i snímací podložky, které dech miminka dobře snímají i z boku, tedy v momentě, kdy se dítko odvalí od středu ke kraji, pokud to není úplně mimo podložku. Zjistit cenu Další oblíbené monitory dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

7 Total Score
Baby Control Digital monitor dechu BC 230i pro dvojčata

Velkou výhodou monitoru je možnost použití i jen pro jedno dítě, pokud je druhé vzhůru. Také je možné ho uplatnit v případě mladšího a staršího sourozence. Příliš se nám však nezamlouvá ovládání a nastavení kvůli malému displeji, který není příliš přehledný.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo