Recenze Beko CSA270K30XPN

Kombinovaná lednice Beko CSA270K30XPN by mohla zaujmout ty, kteří potřebují slušný objem, ale zároveň nemají, co se týče šířky, mnoho místa. Lednice má pouze 54 cm na šířku, ale i tak nabídne velmi slušných 175 objemových litrů lednice a dalších 87 l u mrazáku.

Parametry

Typkombinovaná
Provedenísamostatně stojící
Mrazící výkon4 kg/24 hodin
Akumulační doba16 hod.
Výkon mrazení-
Klimatická třídaSN-ST
Celkový objem262 l
Umístění mrazákudole
Hlučnost38 dB
Výška170 cm
Šířka54 cm
Hloubka57,4 cm
Oddělené regulaceano
Displejne
Energetická třídaA+
Spotřeba energie za rok256 kWh
Speciální funkceNoFrost, LED osvětlení

Lednice v praxi

Lednice Beko CSA270K30XPN je poměrně vysoká – někde se objem musí nabrat – nicméně 170 cm by ještě nemusel být takový problém. Na trhu jsou i vyšší lednice. Jedná se o tzv. volně stojící model, takže ji v interiéru můžete umístit přesně tak, jak potřebujete. V tomto ohledu je velkým plusem modelu i to, že panty dvířek je možné umístit napravo i nalevo, lednička Beko  se tak interiéru poměrně dobře přizpůsobí. Spodní část patří mrazáku, horní lednici, což je fakt, který rozhodně kvitujeme. Není tak nutné se ohýbat pokaždé, když potřebujete vytáhnout zeleninu ze spodních šuplíků.

Co do hlučnosti patří kombinovaná chladnička Beko k těm tišším, 36 dB nebude za běžného provozu domácnosti prakticky postřehnutelné. Výrobce zařazuje lednici do energetické třídy A+. To už je dnes spíše standard, dovedeme si představit, že by v tomto ohledu mohla být lednice i lepší. Nicméně, opět se nejedná o nic tragického, a pokud vám primárně jde o prostorové nároky lednice, budete určitě spokojení. Lednice příliš neoslňuje svým mrazícím výkonem – 4 kg za 24 hodin skutečně není mnoho.

Velkou radost nám ale tento model lednice udělal hlavně praktickými drobnostmi. Ti, kteří holdují půlnočním svačinkám určitě nadchne LED osvětlení interiéru – kýženou pochoutku tak najdete velice rychle, aniž byste si museli v kuchyni rozsvěcet. Hodí se i funkce NoFrost, která brání vytváření námrazy na stěnách, ušetříte tak čas s otravným odmrazováním.

Samotný vnitřní prostor lednice s objemem 175 l nabídne dostatek místa pro uložení všeho potřebného pro nakrmení menší rodiny. Interiér lednice je rozdělen čtyřmi policemi, spodní část patří šuplíku na zeleninu, škoda jen, že je pouze jeden. Dva, byť úzké, by se do lednice vešly a přinesly by lepší možnosti v organizaci jejího obsahu. Na čtyři části jsou rozdělená i dvířka, přičemž ta spodní je určena pro ukládání vyšších věcí, např. lahví nebo krabic s mlékem, ta horní naopak patří vajíčkům, máslu, mazacím sýrům a podobným prostorově méně náročným věcem. Mrazák má 87 l a připravena jsou tři poměrně objemná plastová šuplata. To považujeme za dostatečně praktické i přehledné.

Lednice nabídne střídmý, kovový vzhled, který je i velmi jednoduchý na údržbu. V interiéru navíc nevypadá vůbec špatně. Celkově se jedná o cenově velice přijatelnou střední třídu, která vám rozhodně neudělá přehnaně velkou díru do rodinného rozpočtu. Jak jsme psali výše, ideální bude pro menší rodiny a do interiérů, v kterých už nezbývá mnoho místa.

Zjistit cenu

Chcete větší lednici? Podívejte se na další recenze zde.

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6 Total Score
Beko CSA270K30XPN

Beko CSA270K30XPN je volně stojící spotřebič s poměrně slušným objemem, což je dáno její 170cm výškou. Potěšující je úzká šířka jen 54 cm a nízká hlučnost. Naopak zarmoutí energetická třída pouze A+, k dostání jsou totiž již úspornější modely. Nízký je i mrazicí výkon, který zvládne za 24 hodin zamrazit pouze 4 kg potravin, což není mnoho.

PLUSY
 • úzké provedení
 • lednice + mrazák
 • slušný objem a dostatek místa
 • LED osvětlení interiéru
 • no frost
 • cena
MÍNUSY
 • jenom jeden šuplík na zeleninu
 • jenom energetická třída A+
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo