Recenze Black & Decker BDCHD18K1B2

Další zástupce akumulátorových domácích vrtaček, tentokrát od výrobce Black & Decker. Zaujme svojí velmi nízkou hmotností a velkou kapacitou baterie. Bohužel ostatní parametry již tak zajímavé nejsou. Kroutící moment patří k těm spíše nižším a z toho plyne i omezení pro maximální průměr vrtání. U betonu a oceli je to 10 mm a u dřeva 25 mm. Lze regulovat rychlost otáček a to ve dvou stupních, vrtačka je s příklepem pro vrtání do zdiva a pochopitelně má i zpětný chod pro vytahování šroubů.

Dostanete ji v docela bytelném pracovním kufříku. Rukojeť má jemně vroubkovanou strukturu díky které pevně drží v ruce i když ji máte zpocenou. A úchop přitom není vůbec nepříjemný. Vím, že to není u přístroje tohoto typu důležité, ale líbí se mi jeho vzhled. Kombi černé a lehce oranžované vypadá výtečně.

Parametry

Typ baterieLi-Ion
Napětí baterie18 V
Doba nabíjení60 minuty
Kapacita baterie2 Ah
Náhradní baterieano
Hmotnost1,3 kg
Max. průměr vrtání do dřeva25 mm
Max. průměr vrtání do oceli10 mm
Upínací rozsah sklíčidla1 - 10
Kroutící moment40 Nm
Nastavení otáčekano
Příklepano
Zpětný chodano
zpět nahoru ↑

Vrtání

Další zástupce akumulátorových domácích vrtaček, tentokrát od výrobce Black & Decker. Zaujme svojí velmi nízkou hmotností a velkou kapacitou baterie. Bohužel ostatní parametry již tak zajímavé nejsou. Kroutící moment patří k těm spíše nižším a z toho plyne i omezení pro maximální průměr vrtání. U betonu a oceli je to 10 mm a u dřeva 25 mm. Další vybavení je podle očekávání.

Lze regulovat rychlost otáček a to ve dvou stupních, vrtačka je s příklepem pro vrtání do zdiva a pochopitelně má i zpětný chod pro vytahování šroubů. Dostanete ji v docela bytelném pracovním kufříku. Rukojeť má jemně vroubkovanou strukturu díky které pevně drží v ruce i když ji máte zpocenou. A úchop přitom není vůbec nepříjemný. Vím, že to není u přístroje tohoto typu důležité, ale líbí se mi jeho vzhled. Kombi černé a lehce oranžované vypadá výtečně.

Zjistit cenu

Nelíbí se? Zkuste další recenzované aku vrtačky.

9 Celkové Hodnocení
Black & Decker BDCHD18K1B2

Výborný pomocník, který si s přehledem poradí s každým kutilským požadavkem. Ověřený výrobce, kvalitní zpracování.

Výkon
9
Výbava
9
Přidejte svou zkušenost s produktem

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

      Napište svou recenzi

      Vaše celkové hodnocení