Recenze Bosch KGN39VL35

Lednice Bosch KGN39VL35 odpovídá požadavkům moderní doby. Design je proveden velmi minimalisticky v nerezu. Připravte se však, že na povrchu bude vidět každý otisk prstu. Tento výrobek se již doprodal, či doprodává. Aktuální hodnocené lednice najdete zde.

Parametry

Typkombinovaná
Provedenínerezové
Mrazící výkon14 kg/24 hodin
Akumulační doba16 hod.
Výkon mrazení4*
Klimatická třídaSN-T
Celkový objem368 l
Umístění mrazákudole
Hlučnost39 dB
Výška203 cm
Šířka60 cm
Hloubka60 cm
Oddělené regulaceano
Displejne
Energetická třídaA++
Spotřeba energie za rok273 kWh
Speciální funkceNo Frost, Vita Fresh, Superchlazení, MultiAirflow, Fresh Sense, AirFresh Filter, signál při nedovření dveří..
zpět nahoru ↑

Hodnocení

Na dvířkách nejsou úchytky, protože ty jsou přímo součástí dveří. Najdete je ve spodní straně horních i spodních dvířek. Toto provedení úchytek oceníte především v domácnosti, kde bojujete s každým kouskem místa a otevírání dvířek máte směrem ke stěně. Naší pozornosti neuniklo, že zavěšení dvířek může být v pravém i levém provedení, ovšem jejich výměna není úplně „easy“. Proto doporučujeme, pokud potřebujete pravé zavěšení (tak je lednice dodávána) vyměnit za levé, udělejte to ihned po doručení lednice, nejlépe se to totiž provádí, když leží na zemi. Chladnička má 4 nožky: dvě jsou šroubovací a nastavitelné, další dvě jsou ve formě koleček, což by vám mělo usnadnit manipulaci. Její váha činí 80 kg a to už při stěhování pocítíte. Bosch KGN39VL35 díky svému celkovému objemu 366 l bohatě vystačí pro celou rodinu (chladící část má 279 l a mrazící 89 l). Nabízí také celou řadu užitečných funkcí. V současné době patří mezi ty základní No Frost, takže se zbavíte otravného odmrazování. Voda stéká do nádobky, kde se sama odpařuje. Rozhodně by to nemělo být tak, že vodu budete muset sami vylévat. Pokud by k takové situaci došlo, obraťte se na servis. Další funkce umožňují udržet náchylnější potraviny jako maso a zeleninu déle čerstvé a systém AirFresh Filter neutralizuje pachy. Ve dvou zásuvkách VitaFresh si můžete nastavit individuální teplotu, jedna zásuvka umožňuje regulaci vlhkosti. Police jsou vyrobeny z tvrzeného skla a je možné je výškově nastavit. Celkově by však možnosti variabilního nastavení polic mohly být o něco lepší. Mezi doplňky lednice patří držák na lahve a vejce. Lednice z hlediska hlučnosti nepatří mezi nejhlučnější modely. S 39 dB se řadí k průměru. Ty nejhlučnější mají zhruba 42 dB, ty nejtišší naopak 36-38 dB. Vydává však prapodivné zvuky, na které je potřeba si zvyknout. Akumulační doba je úctyhodných 16 hodin, takže se nemusíte bát, že by se vám potraviny i při delším výpadku proudu rozmrazily. Z hlediska klimatické třídy bude spotřebič správně fungovat v místnostech s teplotním rozpětím od 10 °C do 43 °C. Spotřeba je 273 kWh za rok, což je při ceně 4 Kč za 1 kWh 1092 Kč. Nepatří tedy k nejúspornějším modelům, ale není ani přehnaným žroutem energie.
 • přijatelná cena
 • moderní provedení
 • integrované úchytky
 • separátní regulace teploty
 • akustický signál při nedovření
 • vyšší spotřeba
 • uspořádání polic by mohlo být variabilnější
 • nemá displej
Zjistit cenu Zpět na ostatní recenze lednic.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran

Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6.8 Total Score
Bosch KGN39VL35

Pěkná lednice vyšší střední třídy. Spotřeba nepatří mezi špičku a i k vnitřnímu uspořádání lze mít pár výtek. Pozitiva nicméně rozhodně převažují a nebál bych si ji koupit.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo