Recenze DOD LS470W+

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Tato autokamera spadá do kategorie nejdražších přístrojů, očekávali jsme od ní tedy určitý nadstandard, což se bohužel úplně nepotvrdilo. Ačkoli frekvence snímání je nadprůměrná – hodnota 60 fps rozhodně patří mezi vyšší hodnoty – a kvalitě i plynulosti záznamu nelze nic vytknout, trochu nás zklamala, co se doplňkových funkcí týče.

Parametry

Rozlišení videa1 920 x 1 080
Pozorovací úhel150°
Velikost displeje3″
Typ paměťové kartyMicro SDHC
Maximální kapacita paměťové karty32 GB
Menu v českém jazyceAno
Automatické zapnutíAno
G-senzorAno
GPS lokátorAno
Detekce rychlostních radarůNe
MikrofonAno
FotoaparátAno
Noční režimAno
Parkovací režimAno
LDWSNe
Magnetický držákNe
Přestože je tato kamera do auta vybavena všemi základními funkcemi i vestavěným GPS, fotoaparátem či parkovacím režimem, nesetkáme se zde již s funkcí LDWS (která mi až tolik nechybí) či detekcí rychlostních radarů (tu považuji za velice užitečnou), což by s ohledem k vysoké ceně mělo být již standardem. Tyto funkce nelze ani dodatečně doinstalovat, což je velká škoda. Uvítali bychom také vyšší maximální kapacitu paměťové karty, která činí standardních 32 GB. Nezanedbatelným pozitivem je však ideální pozorovací úhel 150°, který obsáhne také dění mimo vozovku, ale zároveň nedochází k efektu tzv. rybího oka. Může se také pochlubit velmi dobrou výdrží původní baterie, což se ukázalo být velmi slabou vlastností všech testovaných kamer. Široký rozsah světelné citlivosti zaručuje vynikající obraz i přechod mezi kontrasty. Malá velikost zase nenápadnost na předním skle. Obsažené funkce také běží bez problému, pokud si tedy vystačíte pouze s nimi, může pro vás tato kamera do auta představovat velmi dobrého pomocníka na silnicích, který vám zaručí vždy velmi kvalitní obraz. Ukázka videa: Zjistit cenu Zpět na přehled auto kamer.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

7 Total Score
DOD LS470W+

Kvalita a možnosti videa
7
Funkce
7
PLUSY
 • Kvalita záznamu
 • Ideální úhel kamery
 • Bateri
MÍNUSY
 • Chybí detekce rychlostních radarů
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Vaše hodnocení

   Covybrat.cz
   Logo