Recenze dronu Skywalker Mini

Pokud si chcete užít zábavu a nejste nároční uživatelé, můžete sáhnout po dronu Skywalker Mini, který je určený pro akrobatické létání, ale je možné s ním také šplhat po stěnách, jezdit po zemi a skákat po schodech. Poškození se nemusíte bát, protože přístroj je vybavený ochrannou klecí. Hodí se především pro létání v interiéru, protože nezvládá ani slabší poryvy větru. Přečtěte si, co všechno dron dokáže a s čím už se nepopere!

Parametry

Jak to vidíme my

Skywalker Mini je jediným testovaným modelem, který se z konstrukčního hlediska řadí mezi tzv. drony v kleci. Tělo přístroje se nachází uvnitř pevné ochranné klece, díky níž se dron stává téměř nerozbitným. Ta je s ním napevno spojená, a tak ho chrání všude, kam se s ním pohnete. Jedná se o poměrně levný přístroj bez kamery, primárně určený pro akrobatické létání. Čtyři vrtule zajišťují poměrně dobrou stabilitu, ale zachovávají zároveň mrštnost, která je umocněna také výrazně nízkou hmotností tohoto stroje. Sehnat jej lze v oranžovém či zeleném barevném provedení. Opět jde o RTF kvadrokoptéru, která má v základní výbavě vše potřebné – ovladač, akumulátor, nabíječku, sadu čtyř kusů náhradních vrtulí a manuál. Potřeba je tedy dokoupit pouze čtyři AA baterie do ovladače. Doba nutná k nabití akumulátoru trvá přibližně jednu hodinu. Skywalker Mini je velmi jednoduchý na ovládání. Pomocí snadného přepínání na ovladači s ním lze létat, jezdit po zemi, šplhat po stěnách či stropu nebo skákat po schodech. Zvládá také flip a je opatřen funkcí automatického letu v kruhu. Stabilita při všech těchto režimech je zajištěna čtyřosým gyroskopem. V provozu však vydrží maximálně 5 minut. Díky své mrštnosti a velmi vysoké odolnosti vůči nárazům je ideální především do interiérů, a to i bytů skutečně malých rozměrů, kde by větší typy dronů bylo velmi těžké uřídit. Zjistili jsme však, že klec, která chrání tělo přístroje, je velmi pružná, což je sice pozitivum z hlediska nerozbitnosti, pokud však silněji narazíte například do zdi, dron odskočí a na několik sekund se stává neovladatelným. Vlivem silnějšího nárazu také občas docházelo k uvolňování baterie a chvilkové změně těžiště. Pro outdoorové létání doporučujeme pouze bezvětří, jelikož stroj nezvládá i slabší poryvy větru a stává se hůře ovladatelným. Ačkoli od tohoto modelu nelze očekávat vysoké výkony, celkově můžeme říci, že se jedná o povedený model, s nímž lze, především díky možnosti přepínání mezi módy létání a šplhání, zažít spoustu zábavy. Vzhledem k tomu, že mezi jeho hlavní pozitiva patří nízká cena, mrštnost a odolnost, lze jej doporučit i menším dětem jako vynikající hračku, případně také hravým dospělým, kteří se s drony teprve seznamují. Chcete vybavenější dron? Zkuste to tady.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

4.4 Total Score
Skywalker Mini

Dron má pevnou ochrannou klec, díky které se stává prakticky nerozbitelným. Je mrštný a jednoduchý na ovládání. Nezvládá i menší poryvy větru a chybí mu kamera

PLUSY
 • akrobatické létání
 • nízká cena
 • ochrana klecí
MÍNUSY
 • neodolnost vůči slabším poryvům větru
 • nemá kameru
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo