Recenze Hisense Babysense Bundle + chůvička Babysense SC-210

Tento monitor dechu se od ostatních liší především vzhledem snímacích podložek a také možností nastavení citlivosti. Celkově je designové zpracování velmi moderní, ale spíše než o vzhled, jde o funkčnost výrobku. V balení najdete 2 snímací podložky, 1 vyhodnocovací jednotku, držák jednotky a háček, dále dětskou chůvičku (mateřskou a dětskou jednotku).

Parametry

Typdeskový s chůvičkou
Počet desek v balení2
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníne
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
Snímací podložky mají průměr 21,6 cm, což se nám zdá v porovnání s klasickými obdélníkovými deskami poměrně málo. Asi by nezaškodilo, kdyby byl průměr větší. Snímací podložky je možné používat každou zvlášť. Jednu tedy můžete mít v dětské postýlce v ložnici a jednu v obýváku, přenášet budete jen vyhodnocovací jednotku. Použití obou snímacích desek využijete i v okamžiku, kdy dítko povyroste a začne po postýlce cestovat. Pokryjete jimi větší část postýlky. Snímací desky mají také možnost nastavení citlivosti snímání v rozsahu do 1 do 3. Ale doporučuje se nastavení citlivosti 3. Instalace je snadná, pokud nemáte pevné dno, je potřeba, abyste pod snímací desku umístili pevný podklad, to zajistí, aby byla deska v dobrém kontaktu s matrací. Kabely vedoucí z desky protáhněte skrz držák jednotky a připojte je do dvou krajních zdířek na vyhodnocovací jednotce. Držák by měl být zasunutý mezi šprlením pod matraci. Pokud provedení postýlky neumožňuje použít tento typ držáku, můžete použít háček, který je součástí balení. Pro zapnutí a vypnutí přístroje se používá stříbrný čtvereček v horní části ovládací jednotky. Označení zapnutí/vypnutí, indikátor baterie a alarm jsou vyznačeny ikonami kolem tlačítka. Pokud dítě dýchá normálně, svítí dioda modře, pokud je problém, rozbliká se červené světlo. Na tento způsob označení si zvyknete, ale nám se subjektivně jeví jako přehlednější 3 diody, pro 3 indikace. Výměna baterií je poněkud otravná, protože pro otevření krytu potřebujete plochý šroubovák. Kryt sice není jištěn šroubkem, ale pro otevření je potřeba vsunout do příslušeného prostoru plochý šroubovák, kterým kryt „vypáčíte“. Chůvička Babysense SC-210 je obousměrné dorozumívací zařízení, což znamená, že vaše dítko nejen uslyšíte, ale budete na něj moc také mluvit. Na rodičovské jednotce můžete ovládat hlasitost, nastavit si čas a datum, kontrolovat indikátor stavu baterie – chůva vás upozorní na nízký stav, můžete pomocí ní sledovat aktuální teplotu v dětském pokojíčku. Umožňuje také funkci časovače, který využijete v momentě, kdy vaše dítko pravidelně krmíte. Z rodičovské jednotky můžete ovládat i přehrávání ukolébavek na dětské jednotce. Dětská jednotka disponuje funkcí nočního osvětlení a pageru, který vám umožní najít rodičovskou jednotku, pokud nevíte, kam jste ji odložili. Rodičovskou i dětskou jednotku je možné nabíjet pomocí nabíjecích kabelů, ale fungují také na baterie. Chůvička využívá technologii DECT, takže se nemusíte bát, že by byl signál rušen jinými bezdrátovými přístroji. Dětská jednotka má velmi citlivé zapínání, takže se může stát, že pokud ji budete někam přenášet v tašce, že se zapne. Nevýhodou je velká pořizovací cena, která však zahrnuje dva přístroje, a pokud byste kupovali každý zvlášť, zřejmě by částka po sečtení odpovídala této. Tento monitor dechu je možné pořídit i ve variantě bez chůvičky. Najdete ho pod názvem Hisense Monitor dechu Babysense V. Zjistit cenu Podívejte se na hodnocení ostatních monitorů dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

7 Total Score
Hisense Babysense Bundle + chůvička Babysense SC-210

Monitor dechu se od ostatních liší především designovým zpracováním. U kulatých snímacích desek bychom ocenili větší průměr. Jejich výhodou je možnost nastavení citlivosti, takže je můžete přizpůsobit prostředí, ve kterém miminko spí. Zásobník na baterie se složitě otvírá. Součástí balení je elektronická chůvička s oboustrannou komunikací.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo