Recenze Hisense Babysense II Monitor dechu

Balení monitoru dechu obsahuje 1 vyhodnocovací jednotku, 2 snímací podložky, propojovací kabel s dvojzástrčkovým vstupem a závěsný úchyt. Součástí balení bohužel nejsou baterie. Vyhodnocovací jednotka potřebuje 4 baterie 1,5 V velikosti AA.

Parametry

Typdeskový
Počet desek v balení2
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníne
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
Pokud doma máte novorozeně, bude vám pro monitorování dechu stačit používat jen jednu snímací podložku. Tu umístěte pod matraci, která by neměla být vyrobená z pevného materiálu, jako je například pěnový polystyren. Snímací podložka musí být v bezprostředním kontaktu s matrací, pokud tedy máte laťkový rošt, je dobré podložit snímací podložku pevnou deskou. V případě, že používáte jen jednu podložku, stačí kabel vedoucí z podložky napojit přímo do vyhodnocovací jednotky. Používání 2 podložek oceníte v případě, že miminko bude mít 2 postýlky nebo v momentě, kdy se dítě začne přetáčet a v postýlce cestovat. Pokryjete tak celou plochu postýlky. V případě 2 postýlek budete přenášet jen vyhodnocovací jednotku. Obě snímací podložky propojíte s vyhodnocovací jednotkou pomocí propojovacího kabelu s dvojzástrčkovým vstupem. Jednotku je možné pomocí háčku zavěsit nad postel. Ovšem kvůli absenci prodlužovacího kabelu, nemůžete jednotku umístit dál než na postýlku, což je trochu škoda. Výhodou však je, že tlačítko on/off je možné schovat pod integrovaný otočný kryt, takže kdyby si dítě s jednotkou chtělo hrát, nemusíte se bát, že by ji mohlo vypnout. Pro kontrolu stavu baterií je na ovládací jednotce světelný indikátor stavu baterie. Pokud se červeně rozsvítí, znamená to, že jsou baterie slabé a je potřeba je vyměnit. Pokud se k vizuálnímu signálu přidá ještě zvukový (klikání) je potřeba baterie vyměnit ihned. Životnost baterií je přibližně 6 měsíců. Senzor snímací podložky je velmi citlivý, takže jej může ovlivnit i ventilátor, vítr, klimatizace a podobně. Přesto, že jsou součástí balení 2 snímací podložky, není možné je využít pro dvojčata. Dvojčata musí mít vlastní podložku a vlastní vyhodnocovací jednotku. Ovládací jednotka není příliš vizuálně atraktivní, ale v tomto případě jde vzhled stranou, protože mnohem důležitější je funkčnost přístroje. Zjistit cenu Mrkněte na všechny popsané monitory dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

7 Total Score
Hisense Babysense II Monitor dechu

Dvě snímací jsou vhodné buď do dvou postýlek, pokud doma máte novorozeně. V tomto případě přenášíte jen vyhodnocovací jednotku. V jedné postýlce obě podložky využijete v momentě, kdy dítko povyroste a začne v ní cestovat. Praktický je integrovaný kryt na tlačítko on/off. Nepříliš líbivý je design, což je však až druhořadé. Důležitá je stoprocentní funkčnost přístroje.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo