Recenze inSPORTline Akamar

Šikovný a kompaktní běžecký pás, který má ale jednu zásadní „nevýhodu“. Je totiž doporučený pro sportovce s výškou do 170 cm. Ale na druhou stranu vám doma zabere jen velmi málo místa. Po sklopení běžecké plochy Akamar zabere na délku pouhých 109 cm, takže vás nebude otravovat ani v menší místnosti.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti1-16 km/h
Nosnost100 kg
Běžecká plocha114 x 44
Každý rekreační běžec určitě na tomto modelu ocení nebývale bohatou nabídku programů. Vedle 36 přednastavených je v řídicí jednotce místo na další 3 uživatelské programy a jeden zcela manuální. Netradiční je funkce Matrix, která sleduje statistiky v rámci 400metrových úseků (okruhů). Abyste to mohli na páse pořádně rozbalit, dokáže vyvinout rychlost až 16 km/h, ale nebojte, umí i jakoukoliv nižší až do 1 km/h. Při došlapech vám bude k dispozici běžecká plocha o délce 114 cm a šířce 44 cm, což je z našeho pohledu dostačující. Samozřejmostí je Silent blok odpružení, které tlumí nárazy při dopadech. A pokud chcete tento pás, měli byste vážit maximálně 100 kg. Akamar zvládne elektronicky naklonit běžeckou plochu do 12 různých poloh, takže jsme se při testování rozhodně nenudili během po rovince. Ovládání rychlosti a sklonu je navíc přímo v rukojetích, takže můžete měnit intenzitu stoupání a frekvenci kroků dle libosti přímo při běhu. Pokročilá řídicí jednotka je vybavena 5“ LCD displejem s podsvícením, takže klidně můžete běhat i za tmy. Během vašeho výkonu si na přehledném displeji přečtete rychlost, vzdálenost, čas a spálené kalorie. A pokud se sem tam chytnete držadel, přístroj vám změří i aktuální puls. Vedle displeje jsou umístěny dva držáky na nápoje, abyste se mohli během cvičení pohodlně občerstvit. Za nás je tento pás plnohodnotným reprezentantem střední třídy (zejména díky elektronickému ovládání náklonu). Jako jediný nedostatek pro nás zůstává poměrně přísné hledisko výšky a váhy uživatele a kratší běžecká plocha. Proto bychom tento pás doporučili zejména ženám, které jsou obvykle menší a lehčí než muži. Jinak proti Akamaru nemáme žádné výhrady. Zjistit cenu Zkuste náš přehled běžeckých pásů.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
inSPORTline Akamar

Pás je doporučený pouze pro běžce s výškou do 170 cm, což je velmi málo. Maximální váha běžce je do 100 kg. Přístroj je tedy vhodný především pro ženy. Pás má 36 přednastavených programů, 3 uživatelské programy a 1 zcela manuální. Běžecká plocha má délku 114 cm a šířku 44 cm. Ovládání náklonu je elektronické.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo