Recenze inSPORTline Excel Run

Běžecký pás Excel Run je svým způsobem unikátní. Vedle klasického běhu a chůze nabízí i možnost „severské chůze“, která vedle nohou zapojuje také další partie svalů. Zejména jde o svaly v rukou a zádech. V základu se severská chůze podobá nordic walkingu. Pás má totiž kromě madel i speciální páky.

Parametry

Typbezmotorový
Nastavení rychlostinemá
Nosnost100 kg
Běžecká plocha110 x 35
Při testování jsme zjistili, že rozhýbat tento bezmotorový pás v režimu severské chůze je docela fuška. Zároveň ale oceňujeme komplexnější cvičení, které většina konkurenčních modelů, dokonce ani těch dražších, nenabízí. Severská chůze pohybem připomíná běh na lyžích klasickým způsobem. Takže vedle kardio cvičení nacvičíte také koordinaci celého těla. Stejně jako chůze a běh je i severská chůze přirozený pohyb, takže svaly při tréninku nenamáháte v nevhodném úhlu. Pás Excel Run má vedle speciálního typu cvičení také další výhody. Zaujme zejména pořizovací cenou, která se pohybuje těsně pod 6 000 Kč. To z tohoto modelu dělá ideálního kandidáta pro všestranné rekreační sportovce, kteří nechtějí ve špatném počasí pobíhat po venku. Příjemně nás překvapilo měření hodnot během cvičení. Přístroj měří puls samozřejmě jen při držení madel, to ale u modelů z této cenové kategorie není překvapením. Dále nabízí standardní škálu údajů (čas, rychlost, aktuální vzdálenost i celkovou vzdálenost). Pás Excel Run můžete po cvičení složit, aby nezabíral tolik místa. Přesouvat jej můžete také snadno, protože má praktická kolečka. Skládání pásu je jednoduché a rychlé. Takže i když zazvoní nečekaná návštěva, můžete raz dva udělat v pokoji plnohodnotný prostor. Nosnost pásu je sice jen 100 kg, ale vzhledem k tomu, že severská chůze díky madlům se samostatným nastavením zátěže zvýší efektivitu tréninku až o 40 %, moc 100kg osob přístroj asi dlouho používat nebude. Pokud hledáte pás, který vám doma nebude překážet a v případě občasného cvičení vám nabídne víc než jen prosté běhání a chůzi, můžeme Excel Run díky jeho levné ceně doporučit. Zjistit cenu Raději něco profesionálnějšího?
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

5 Total Score
inSPORTline Excel Run

Kromě klasického běhu můžete na tomto pásu provozovat i tzv. severskou chůzi. Výhodou je komplexnější cvičení. Pás má praktická kolečka, takže není těžké jej přesunovat a také ho lze jednoduše a snadno složit. Nosnost pásu je pouze 100 kg.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo