Recenze inSPORTline Gilavar

Až poběžíte na tomto páse, budou vám vlát vlasy. Nám vlály. Gilavar je totiž vybaven ventilátorem, díky kterému se nebudete přehřívat tak rychle. Dokonce ani při náročném tréninku. A kdybyste i tak přece jen začali padat únavou, můžete se přidržet měkčených madel, popřípadě zmáčknout velké bezpečnostní tlačítko, které pás okamžitě zastaví.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti1-22 km/h
Nosnost150 kg
Běžecká plocha140 x 53
Hlavní devízou tohoto modelu je silný motor, který to dokáže rozparádit až na 22 km/h. Ale nemusíte mít strach, že byste museli běžet jako o závod pokaždé, kdy na pás stoupnete. Samozřejmě si můžete zvolit i podstatně nižší rychlost, a to v rozmezí od 1 do vzpomínaných 22 km/h. Kromě rychlosti, to znamená frekvence kroků, můžete pohodlně nastavovat i sklon běžecké plochy. Tu dokáže přístroj naklonit až do 22% stoupání, při kterém se pořádně zapotíte. Velkou výhodou je podle nás HRC systém, který automaticky upravuje sklon plochy a rychlost v závislosti na aktuálním tepu. Můžete si totiž nastavit tepové rozmezí, ve kterém chcete cvičit, a Gilavar bude automaticky upravovat náročnost cvičení podle vašeho aktuálního pulsu. Ten měří pomocí hrudního pásu, který je součástí balení. Pokud budete cvičit ve správném tepovém rozmezí, budete se zlepšovat rychleji. Samozřejmostí je podsvícený LCD displej, na kterém si přehledně přečtete všechny důležité údaje přímo během cvičení. Dozvíte se, jak daleko už jste doběhli, jak dlouho vám to trvalo i jak moc při tom maká vaše srdce. Příjemným přídavkem v hodnotách je i měření BMI – tedy index určující jak moc je vaše váha adekvátní k výšce a věku. K řídicí jednotce můžete přes klasický 3,5mm jack konektor připojit sluchátka a poslouchat oblíbenou hudbu. Ta vás určitě motivuje k lepším výkonům. Pokud vám můžeme poradit, vyberte si rytmické skladby, které vám pomohou udržet tempo. Gilavar můžete po cvičení složit a díky kolečkům v přední spodní části přístroje také snadno přemístit třeba do rohu místnosti, kde vám nebude tolik překážet. Délku sklopením běžecké plochy zkrátíte o celých 83 cm. Nemusíte se bát, že by vás tento představitel nejvyšší třídy běžeckých pásů neunesl, protože zvládne v pohodě i 150kilového člověka. Navíc nabízí při běhu i dostatečný komfort, protože běžecká plocha má rozměry 140 x 53 cm. Tím pádem se budete moct plně věnovat cvičení a nebudete se muset bát špatného došlapu, který by mohl v nejhorším skončit pádem. Pás má jednak tichý chod BeltDrive, díky kterému při cvičení vás ani vaše okolí nebudou otravovat zvuky kroků, a jednak Shock absorbing systém, který podstatně změkčuje dopady při běhu. Tím máte zaručeno, že při tréninku nebudete nadměrně zatěžovat klouby. Z našeho pohledu je pás spolehlivý, pohodlně se ovládá a rozhodně má co nabídnout zejména pokročilým sportovním nadšencům. Vzhledem k vyšší pořizovací ceně doporučujeme příležitostným sportovcům spíš pásy střední cenové kategorie, ale pokud si vyberete tento model, určitě nešlápnete vedle – metaforicky ani doslova. Zjistit cenu Přehled dalších testovaných běžeckých pásů.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

10 Total Score
inSPORTline Gilavar

Pás je vybaven ventilátorem pro ještě komfortnější běh. Madla jsou měkčená. Sklon běžecké plochy je možné naklonit do 22% stoupání. HRC systém automaticky upravuje sklon plochy a rychlost v závislosti na aktuálním tepu. Přístroj dokáže měřit i vaše BMI. Pás má tichý chod, takže nebudete při cvičení rušit svoje okolí.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo