Recenze inSPORTline inCondi T400i

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

První plnohodnotný běžecký pás, který jsme mohli vyzkoušet, nás zaujal možností maximálního sklonu běžecké plochy až o 22 %. To je dvojnásobek maximální hodnoty, kterou zvládají pásy střední cenové kategorie. Plocha na běh o rozměrech 138 x 52 cm nám i při extrémním náklonu vystačila na pohodlné došlapy, i když musíme dodat, že jsme se při běhu velmi rychle zadýchali.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti1-22 km/h
Nosnost150 kg
Běžecká plocha138 x 52
Motor o výkonu 3,5 HP rozpohybuje pás v rozmezí 1–22 km/h. A pokud si rychlost pustíte naplno, budete mít opravdu co dělat, abyste udrželi tempo i pár minut. My jsme vydrželi jen minutu a půl a měli jsme dost. To je ale samozřejmě velká výhoda pro náročné sportovce, kteří mohou dát tělu zabrat naplno. T400i unese i 150kg člověka, takže si na něm bez problému zacvičí ženy i muži. Ani vysocí pánové s velkými chodidly díky štědré šířce běžecké plochy (52 cm) nebudou mít problém s pohodlným došlapováním. To platí jak pro výklus, tak pro rychlý běh. Speciální aplikace iRunning+ po propojení s tabletem nebo iPadem umožňuje virtuální běh ve vybraných světových metropolích nebo třeba v Alpách. Takže už vás rozhodně nic nezastaví před běháním v Central parku. I když jen virtuálně. Řídicí jednotka přístroje během cvičení měří jak základní hodnoty (čas, rychlost a vzdálenost), tak i pokročilejší údaje, které ocení zejména profesionální sportovci (tepovou frekvenci, kalorie a BMI). Dokonce si můžete nastavit vlastní tepovou frekvenci, při které vás počítač pásu upozorní na její překročení. To využijete hlavně při specifickém cvičení, kdy si chcete udržet úzké rozmezí tepové frekvence. Při cvičení jsme si mohli vybrat z 99 programů a i když jsme je nestihli vyzkoušet všechny, všech cca 10 testovaných bylo nápaditých a bavily nás. 12 programů si můžete poskládat, jak se vám zrovna hodí a jeden manuální program je ze 100 % na vaší fantazii. T400i má vynikající tlumení dopadu při cvičení, které navíc díky protihlukovému systému velmi snižuje hlasitost. Hlasité dusání od tohoto pásu rozhodně nečekejte. Běžeckou plochu můžete samozřejmě po cvičení rychle sklopit a tím ušetřit 82 cm v délce přístroje. Nás tento model zaujal. I když je pořizovací cena přes 30 000 Kč, rozhodně profi sportovcům pomůže udržet se v kondici i během nepříznivého počasí nebo během zimy. Pro občasné sportovce ale považujeme tento pás za příliš drahý a i svými nadstandardními funkcemi by spíš znesnadňoval ovládání příležitostným uživatelům. Zjistit cenu Další nejlepší běžecké pásy.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

10 Total Score
inSPORTline inCondi T400i

Běžeckou plochu je možné naklonit až o 22 %. Plocha na běh má 138 x 52 cm. Je vhodný pro běžce do 150 kg. Můžete si nastavit virtuální běh ve světových metropolích nebo v Alpách. Je možné si nastavit vlastní tepovou frekvenci. Vybírat si můžete z 99 přednastavených programů.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi  |  Hodnocení lidí

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

2 Comments
Všechny Nejpřínosnější Nejlepší hodnocení Nejhorší hodnocení Přidejte váš dotaz nebo recenzi
 1. Dobrý den,

  doporučuji kontaktovat přímo info linku od výrobce: +420 556 300 970

 2. S pasem jsem byla spokojna az do teď, kdy jsem se snazila aplikovat HRC program cviceni,podle uzivatelskeho manualu, proste to nejde!! Muzete mi nekdo poradit jak na to 😊

  Přidejte váš dotaz nebo recenzi

  Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

  Covybrat.cz
  Logo