Recenze inSPORTline inCondi T6000i

Svatý grál mezi profesionálními běžeckými pásy. To je ocenění, které si od nás po zásluze odnáší T6000i. Je to plnohodnotný běžecký pás, který nabízí všechny pokročilé funkce nejvyšší cenové kategorie, a navíc přidává pohodlné ovládání, komfortní běžeckou plochu i tematická prostředí.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti1-22 km/h
Nosnost160 kg
Běžecká plocha163 x 55
Bezmála dvousetkilový přístroj hravě unese i 160kilogramového sportovce a s motorem o výkonu 4 HP dokáže v mžiku rozpohybovat pás do rychlosti až 22 km/h. Proto je pás vhodný pro všechny stupně cvičení. Jak pro úplné začátečníky, kteří ještě často střídají chůzi s během, tak pro ostřílené běžce, kteří už za sebou mají nějaký ten půlmaratón, nebo dokonce maratón. Samozřejmou výbavou T6000i je také naklápěcí běžecká plocha. Tu je možné naklonit až o 6,2° a i když jsou na trhu k mání i modely, které dokážou plochu naklopit víc, podle našeho testování maximální sklon T6000i bohatě stačí na pořádnou tréninkovou nálož. Plocha pro běhání má luxusní rozměry 163 x 55 cm. Díky tomu se můžete spolehnout na pohodlné a ničím nerušené běhání, i když se vůbec nebudete soustředit na došlapy. Shock absorbing systém navíc při dopadech na pás výrazně tlumí nárazy, takže vás po cvičení nebudou bolet klouby. Velkou výhodou tohoto běžeckého pásu je rovněž možnost zapauzovat cvičení. Tím pádem nezačínáte od nuly, když byste si třeba jen potřebovali odběhnout na pár vteřin mimo pás. Navíc k řídicí jednotce můžete přes Bluetooth připojit tablet nebo iPad a sledovat svůj tréninkový progres v aplikaci FitShow. T6000i je z podstaty určený spíš pro profesionální použití, takže nepředpokládáme, že byste si ho plánovali pořídit domů. Nám se ale tolik zalíbil, že kdyby nestál kolem 55 000 Kč, asi bychom taky neodolali. Trochu horší je to s rozměry. I když je pás samozřejmě sklápěcí, v normálním stavu zabere na délku přes dva metry, takže do malého pokoje se opravdu nehodí. Leda že byste byli zapřisáhlí sportovní nadšenci, kteří oželí některý kus nábytku ve prospěch trochy luxusu při cvičení. T6000i je podle nás ideál, ke kterému by se měli funkcemi, komfortem při cvičení, ale i kvalitou použitých materiálů přiblížit ideálně všechny pásy. Ale protože stojíme nohama pevně na zemi, pro rekreační běžce a chodce doporučujeme sáhnout po levnější variantě. Zjistit cenu Další recenzované běžecké pásy najdete zde.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

10 Total Score
inSPORTline inCondi T6000i

Běžecký pás vhodný i pro 160 kg těžkého běžce dokáže vyvinout rychlost až 22 km/h. Běžecká plocha má velmi komfortní rozměry 163 x 55 cm. K přístroji je možné připojit tablete nebo iPad a kontrolovat si tréninkový progres ve speciální aplikaci. Kvůli větším rozměrům se nehodí do malých prostor.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo