Recenze inSPORTline Lavister

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Lavister je plnohodnotným reprezentantem střední kategorie běžeckých pásů. Ve srovnání se základními modely nabízí nadstandardní funkce, kterými obohacuje celkový zážitek z tréninku. My jsme s jeho použitím byli nadmíru spokojeni, a to i proto, že stojí jen kolem 12 000 korun, ale přesto strčí do kapsy většinu podstatně dražších modelů.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti1-14 km/h
Nosnost120 kg
Běžecká plocha130 x 41
Motorový pás se chlubí běžeckou plochou o rozměrech 130 x 41 cm. Takže splňuje požadavek na minimální bezpečnou šířku. Tu jsme během testování stanovili při běhání na 40 cm. Při chůzi si pravděpodobně vystačíte i s užším pásem. Pokud tedy nepotřebujete oporu nebo třeba nemáte problémy s rovnováhou. Motor Lavisteru o výkonu 1,5 HP dokáže pás rozpohybovat rychlostí 1–14 km/h. Tím pádem jej pohodlně využije celá rodina, včetně dětí. Ovládání je podle nás velmi jednoduché a zvládnou ho určitě i vzpomínané děti. Pás nabízí 12 přednastavených tréninkových programů, se kterými si dáte pořádně do těla, aniž byste se nudili stereotypní rychlostí. Pokud jde o sklon běžecké plochy, samozřejmě si můžete nastavit stoupání. Maximální sklon pásu jsou 2°, což je přibližně 3,5 % stoupání. Specialitou tohoto modelu je program Matrix, který počítá rychlost 400metrových okruhů, takže až v létě po zimním cvičení na pásu vyběhnete na ovál, nebudete překvapeni změnou úseků. Navíc Lavister oproti levnějším modelům dokáže měřit vedle standardních hodnot při tréninku také tělesný tuk. Montáž pásu zvládnete určitě sami za pomocí základní sady nářadí. A díky možnosti sklopit běžeckou plochu nahoru můžete pás rychle uklidit do kouta, aby po cvičení nezabíral zbytečně moc místa. Mírnou nevýhodou jsou podle naší zkušenosti krátká madla na přidržování. Ta jsou bohužel jen těsně u řídicí jednotky, takže pokud se při chůzi/běhu chcete přidržovat, musíte se pohybovat v těsné blízkosti předního kraje pásu. Kromě toho je pás při chodu velmi tichý, takže v domě mezi patry téměř není slyšet. Odpružené vložky tlumí nárazy kloubů, takže cvičíte zdravěji, než kdybyste běhali po asfaltové cestě. Na pravidelnou dávku běžeckých tréninků je Lavister jako dělaný. A my ho rádi doporučujeme. Zjistit cenu Nevybrali jste? Zkuste náš test běžeckých pásů.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
inSPORTline Lavister

Motorový běžecký pás je vhodný pro celou rodinu. Má minimální bezpečnou šířku běžecké plochy. Vybírat můžete z 12 přednastavených tréninkových programů. Maximální sklon běžeckého pásu jsou 2°. Kromě standardních hodnot měří i tělesný tuk. Nevýhodou jsou krátká madla na přidržování.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo