Recenze inSPORTline Neblin

Tento pás ocení zejména starší lidé nebo lidé po úrazu, kteří se snaží rehabilitací co nejrychleji vrátit do formy. Pořizovací cena kolem 10 000 korun je podle našeho mínění přiměřená. Pás je motorový, ale jeho rychlostní rozmezí je jen od 0,3 do 6 km/h. Z toho je zřejmé, že je určený výhradně pro chůzi.

Parametry

Typmotorový
Nastavení rychlosti0,3-6
Nosnost130 kg
Běžecká plocha122 x 40
S nosností 130 kg bez problému udrží i robustnější osoby. Šířka plochy pro došlap je 40 cm. To by na běh mohlo být málo, ale při chůzi je to prostor víc než štědrý. Ani při maximální rychlosti pásu jsme neměli pocit, že by byla podložka příliš úzká a nemuseli jsme se soustředit na přesné došlapy. Nejvíc nás na Neblinu zaujaly bezpečnostní prvky. Pás má netradičně řešená madla. Nejen že jsou po celé délce obou stran pásu, aby cvičící neztratil rovnováhu, ale tento model má dokonce i příčné madlo u ovládacího panelu. Takže i při horší rovnováze (nebo když se vám zatočí hlava) nespadnete. Pokud začínáte s chozením po úraze, doporučujeme využívat maximální množství bezpečnostních prvků, takže v tomto případě i volitelný bezpečnostní popruh, který vás v případě pádu zachytí. Nemusíte se bát, že by vás pás pochroumal, kdybyste přece jen spadli. Má totiž velké bezpečnostní tlačítko, po jehož stlačení se ihned zastaví. Na přehledném LCD displeji jsme si během chůze (pomalé i svižné) snadno mohli přečíst aktuální data o cvičení. Monitoring nabízí čas, vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. Ovládání pásu je velmi intuitivní, takže ho po rychlé instruktáži určitě hravě zvládnou i vaši prarodiče. Pro delší cvičení oceníte držáky na dvě lahve, které jsou umístěny po stranách ovládacího panelu. Takže během rehabilitace nebo cvičení nebudete muset chodit nikam pro občerstvení. Pás má vespod přední strany praktická kolečka, díky kterým ho můžete poměrně snadno přesouvat po místnosti. Ale na druhou stranu je škoda, že mu chybí lepší madla vyhrazena čistě pro přemisťování. Trošku škoda je, že jakmile se zastavíte, monitoring pásu se automaticky vynuluje. Takže vás doma sice může cvičit víc, ale ve výsledku si budete muset údaje někam zapisovat, protože ovládací počítač si nedokáže výkony pamatovat a rozlišovat jednotlivé uživatele. Pokud plánujete pás používat pro občasné chození, máte doma senilního člověka nebo potřebujete pomoct k pohybu někomu s postižením popřípadě po úraze, je tento chodicí pás dobrá volba. Zjistit cenu Chcete raději klasický běhací pás?
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
inSPORTline Neblin

Vhodný zejména pro starší lidi nebo osoby po úrazu. Pás je motorový a jeho rozmezí je jen od 0,3 do 6 km/h. Je tedy vhodný převážně pro chůzi. Pás má dobře řešené bezpečnostní prvky, takže se nemusíte obávat pádu. Součástí jsou držáky na dvě lahve. Pás má sice vespod kolečka na přemisťování, ale chybí mu speciální madla, která by sloužila k přestěhování přístroje.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo