Recenze Jablotron Monitor dechu Nanny BM 02

Instalace i zapojení monitoru je velmi snadné. Se vším vám pomůže jednoduchý návod v češtině. V balení najdete 1 snímací podložku, která se umisťuje pod matraci, 1 vyhodnocovací jednotku, baterie, prodlužovací kabel a spojovací zásuvku. Velkou výhodou je prodlužovací kabel, který měří 5 metrů, takže je možné mít vyhodnocovací jednotku v jiné místnosti, než ve které miminko spinká.

Parametry

Typdeskový
Počet desek v balení1
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníano
Prodlužovací kabelano
Hlasitost alarmu80 dB
Baterie vydrží velmi dlouho, jejich stav můžete kontrolovat pomocí indikátoru stavu baterie, který vás včas upozornění na jejich výměnu. Vyhodnocovací jednotku můžete připevnit k postýlce, díky látkovému očku, které je na zadní straně jednotky. V tomto okamžiku nezapomeňte kabel vedoucí ze snímací podložky několikrát obtočit kolem šprlení postýlky, aby se do něj miminko nezamotalo. V balení najdete také plastový držák na stěnu. Pokud doma máte dvě postýlky, nebo budete s miminkem často jezdit třeba k babičce, můžete si dokoupit další snímací podložku a přenášet jen vyhodnocovací jednotku. Tento monitor dechu je navíc certifikovaný zdravotnický prostředek, který používají i poskytovatelé zdravotní péče. Podložka musí být umístěna na rovné a tvrdé ploše s potiskem směřujícím nahoru (tak, abyste ho viděli). Podložka se nesmí prohýbat, aby nedošlo k jejímu poškození. Za podkladovou desku můžete použít překližku nebo sololit, neměla by však zakrývat celou plochu postýlky kvůli cirkulaci vzduchu. Střed snímací podložky se umisťuje tam, kde bude mít dítě hrudník. Matrace by neměla být vyrobená z tvrdých materiálů, jak je například polystyren atd., protože ty zachytávají rušivé vibrace pohybem okolního vzduchu. Do vyhodnocovací jednotky používejte jen tužkové alkalické baterie typu AA LR6, které by měly vydržet zhruba 6 měsíců. Nikdy nepoužívejte nabíjecí baterky. Po vložení baterií a zapnutí jednotky krátce probliknou všechny tři diody, ozve se pípnutí. Použití tohoto monitoru je vhodné pro děti od 2 kg do 15 kg. Na výrobek je spolehnutí, a navíc je vyrobený v Česku z kvalitních materiálů. Alarm je dostatečně hlasitý, projde i několika stěnami. Při spuštění jednotky uslyšíte zvukovou signalizaci, která však není hlučná, takže miminko neprobudí. Snímač v podložce je velmi citlivý a může reagovat i na dech jiného člověka již od 50 cm, je tedy dobré si dát pozor, aby podložka nesnímala kromě dechu vašeho miminka žádný jiný dech, vibrace nebo otřesy. Zjistit cenu Zajímá vás jaké jsou nejlepší monitory dechu?
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
Jablotron Monitor dechu Nanny BM 02

Kvalitní český výrobek, který má navíc 5metrový prodlužovací kabel, takže můžete mít vyhodnocovací jednotku mimo dětský pokojíček a nemusíte se bát, že byste alarm neslyšeli. Monitor je vhodný pro děti ve váhovém rozpětí od 2 kg do 15 kg. Snímací senzor je velmi citlivý, takže může snímat i dech člověka, který je 50 cm vzdálený.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo