Recenze JUNKERS Ceraclass ZW 24-2 DH KEP

Jedná se o kotel, který je vhodný spíše do menších bytů, které mají třeba jen 3 odběrná místa (vanu, umyvadlo, dřez). Kotel nepatří k nejdražším, takže cena bude odpovídat kvalitě. Nicméně je to spolehlivý výrobek, který by měl řádku let posloužit.
Typplynový
Výkon23,6 kW
Materiálměď
Účinnost79,8 %
Instalacezávěsný
Výhodou je snadná obsluha díky přehlednému panelu s LCD displejem. Ten zobrazuje provozní stavy kotle (výstupní teplota vody) a případné poruchy či závady. Ty identifikuje pomocí servisních kódů, které následně stačí nahlásit servisákovi. Oprava bude o to jednodušší, protože odborník bude vědět, na co se připravit. Díky funkci QuickTab si můžete kotel na dálku přepnout do režimu přípravy užitkové vody. Jedná se o kombinovaný kotel, kterým můžete jak topit, tak ohřívat užitkovou vodu. Instalace není nijak složitá, ale rozhodně ji nechte odborníkovi. S kotlem se díky jeho komfortním rozměrům a nízké hmotnosti (hmotnost bez obalu 28 kg) dobře manipuluje. Kompletní elektronika a další potřebné části jsou umístěny pod předním krytem, který snadno sundáte povolením dvou šroubů. Není tedy potřeba snímat plášť kotle. Plamen se plynule moduluje na základě teploty otopné vody. V kotli najdete úsporné elektronické čerpadlo. Odtah spalin musí být napojený na komínovou cestu. Díky možnosti napojení kotle na solární panely Junkers je možné pro ohřev teplé vody využít sluneční energii. Záruční doba je poměrně krátká, a to jen 24 měsíců. Kotle Junkers v této cenové kategorii jsou u zákazníků poměrně oblíbené, a to zejména kvůli vzhledu, nízké ceně a dlouhé době životnosti. Ovšem najdou se i poruchové výjimky, což je však běžné i u kotlů jiných výrobců (obecně můžeme říct, že u každého produktu). Zjistit cenu
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8.7 Total Score

S tímto kombinovaným kotlem můžete topit i ohřívat vodu. Je však vhodný spíše do obydlí s méně odběrnými místy. Ideální jsou 3 (vana, umyvadlo, dřez). Z LCD displeje vyčtete nejdůležitější hodnoty i kódy poruch, které jednoduše nahlásíte do servisu. Funkce QuickTab vám umožní na dálku přepnout kotel do režimu přípravy teplé užitkové vody.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo