Recenze Lamax Drive C3

Přestože tato kamera do auta patří mezi nejlevnější testované, dopadla v našem hodnocení poměrně dobře. Mezi její nejvýraznější klady patří především poměr ceny a kvality a poměrně velké množství doplňkových funkcí, jakými jsou například automatické zapnutí, parkovací režim či noční režim, který využívá LED přisvícení. Standardem je G-senzor a nahrávání ve smyčce (při zaplnění kapacity začne přemazávat nejstarší záznam).

Parametry

Rozlišení videa1 920 x 1 080
Pozorovací úhel140°
Velikost displeje2,4″
Typ paměťové kartyMicro SDHC
Maximální kapacita paměťové karty32 GB
Menu v českém jazyceAno
Automatické zapnutíAno
G-senzorAno
GPS lokátorNe
Detekce rychlostních radarůNe
MikrofonAno
FotoaparátAno
Noční režimAno
Parkovací režimAno
LDWSNe
Magnetický držákNe

Ocenili jsme také výrazně jednoduchou manipulaci, přehledný displej a menu v českém jazyce. Mezi další pozitiva se jednoznačně řadí držák, který díky přísavce ke sklu velmi dobře přilne a také fakt, že vše, co potřebujete, najdete v balení (není tedy třeba nic dokupovat). Díky svým skutečně miniaturním rozměrům také na čelním skle nepřekáží.

Překvapivě lze s touto kamerou pořídit také malé množství fotografií, jejich kvalita však není příliš vysoká. Nevýhodou je také velmi nízká kapacita původní baterie. Výrobcem slibovaných několik hodiny výdrže se týká pouze parkovacího módu.

Ačkoli se jedná o nejlevnější kameru do auta s Full HD rozlišením, při horších světelných podmínkách obraz není vždy dobře čitelný a jeho kvalita je bohužel poměrně nízká (například špatná čitelnost SPZ).

Pokud jste však spíše příležitostný a méně náročný řidič a nejezdíte často v noci, nemusí vám tato skutečnost vadit. V takovém případě je lepší mít ve vozidle alespoň nějakou kameru než žádnou. Pokud však jezdíte autem téměř denně, rozhodně vám doporučujeme investovat do dražšího modelu.

Ukázka videa:

Zjistit cenu

Další recenze kamer do auta najdete zde.

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran

Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

5.4 Total Score
Lamax Drive C3

Kvalita a možnosti videa
5
Funkce
6
PLUSY
 • Pevný držák
 • Příznivá cena
MÍNUSY
 • Slabší obraz
 • Průměrná výbava
Přidejte svou recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Napište svou recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]

   Vaše hodnocení

   Covybrat.cz