Recenze Lamax Drive C3

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Přestože tato kamera do auta patří mezi nejlevnější testované, dopadla v našem hodnocení poměrně dobře. Mezi její nejvýraznější klady patří především poměr ceny a kvality a poměrně velké množství doplňkových funkcí, jakými jsou například automatické zapnutí, parkovací režim či noční režim, který využívá LED přisvícení. Standardem je G-senzor a nahrávání ve smyčce (při zaplnění kapacity začne přemazávat nejstarší záznam).

Parametry

Rozlišení videa1 920 x 1 080
Pozorovací úhel140°
Velikost displeje2,4″
Typ paměťové kartyMicro SDHC
Maximální kapacita paměťové karty32 GB
Menu v českém jazyceAno
Automatické zapnutíAno
G-senzorAno
GPS lokátorNe
Detekce rychlostních radarůNe
MikrofonAno
FotoaparátAno
Noční režimAno
Parkovací režimAno
LDWSNe
Magnetický držákNe
Ocenili jsme také výrazně jednoduchou manipulaci, přehledný displej a menu v českém jazyce. Mezi další pozitiva se jednoznačně řadí držák, který díky přísavce ke sklu velmi dobře přilne a také fakt, že vše, co potřebujete, najdete v balení (není tedy třeba nic dokupovat). Díky svým skutečně miniaturním rozměrům také na čelním skle nepřekáží. Překvapivě lze s touto kamerou pořídit také malé množství fotografií, jejich kvalita však není příliš vysoká. Nevýhodou je také velmi nízká kapacita původní baterie. Výrobcem slibovaných několik hodiny výdrže se týká pouze parkovacího módu. Ačkoli se jedná o nejlevnější kameru do auta s Full HD rozlišením, při horších světelných podmínkách obraz není vždy dobře čitelný a jeho kvalita je bohužel poměrně nízká (například špatná čitelnost SPZ). Pokud jste však spíše příležitostný a méně náročný řidič a nejezdíte často v noci, nemusí vám tato skutečnost vadit. V takovém případě je lepší mít ve vozidle alespoň nějakou kameru než žádnou. Pokud však jezdíte autem téměř denně, rozhodně vám doporučujeme investovat do dražšího modelu. Ukázka videa: Zjistit cenu Další recenze kamer do auta najdete zde.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

5.4 Total Score
Lamax Drive C3

5.4Hodnocení Covybrat.cz:
Kvalita a možnosti videa
5
Funkce
6
4.5Hodnocení od lidí:
Kvalita a možnosti videa
4
Funkce
5
PLUSY
 • Pevný držák
 • Příznivá cena
MÍNUSY
 • Slabší obraz
 • Průměrná výbava
Přidejte váš dotaz nebo recenzi  |  Hodnocení lidí

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

2 Comments
Všechny Nejpřínosnější Nejlepší hodnocení Nejhorší hodnocení Přidejte váš dotaz nebo recenzi
 1. 2.25
  Kvalita a možnosti videa
  40
  Funkce
  50

  Koupil jsem si do auta kameru Lamax C3. Používám denně cca 3,5 roku. přes den kvalita videa dostačující, za šera a v noci nic moc, když budete potřebovat RZ, asi ji nezískáte z videa. Baterka začala zlobit už dřív než po dvou letech a teď (po 3,5) je totálně na nic. při zapnutí se do 10 vteřin kamera vypne s hláškou „slabá baterie“. Auto používám denně, takže si myslím, že se dobíjí při provozu dostatečně. Parkovací mód nezapínám, protože by to baterka ani nedala. Asi bych si již tuto kameru nekoupil. Video je sice malinko lepší než u těch do 1000,-Kč ale baterka katastrofa.

  + PLUSY: není drahá a použitelné video.
  - MÍNUSY: Baterie. při špatných světelných podmínkách nic moc.
  Přínosné(0) K ničemu(0)You have already voted this

  Přidejte váš dotaz nebo recenzi

  Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

  Vaše hodnocení

  Covybrat.cz
  Logo