Recenze LG GBB39SWDZ

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Lednice LG GBB39SWDZ sice spadá do nejvíce frekventované finanční kategorie lednic, ale nenabízí některé funkce, které bychom v této kategorii očekávali. To, že nepatří mezi nejúspornější, není tak strašné. Tento výrobek se již doprodal, či doprodává. Aktuální hodnocené lednice najdete zde.

Parametry

Typkombinovaná
Provedeníbílé
Mrazící výkon8 kg/24 hodin
Akumulační doba18 hod.
Třída mrazení4*
Klimatická třídaT
Celkový objem318 l
Umístění mrazákudole
Hlučnost39 dB
Výška190,7 cm
Šířka59,5 cm
Hloubka64,3 cm
Oddělené regulaceano
Displejano
Energetická třídaA++
Přibližná spotřeba energie za rok242 kWh

Hodnocení

Její energetická skupina je A++ a roční spotřeba 242 kWh, to za rok dělá při finančních nákladech 4 Kč na 1 kWh 968 Kč. Při jejím objemu 318 l tato cena odpovídá. Trochu nás mrzí, že chladnička nemá speciální boxy na zeleninu a choulostivé potraviny, ve kterých by se dala nastavit vlhkost nebo teplota. Právě tyto parametry totiž velmi ovlivňují délku čerstvosti a celkovou kvalitu těchto potravin. V lednici najdete celkem tři police, z toho dvě jsou výškově nastavitelné a vyrobené z tvrzeného skla. Polic se nám v lednici zdá málo a rozhodně bychom ještě jednu uvítali. Celkově není uspořádání v chladicí části příliš ekonomické. Poličky ve dveřích jsou nesmyslně rozděleny na 6 menších, dole je klasicky jedna dlouhá. Součástí lednice není ani box na vejce. Jako plus jsme shledali možnost separátního nastavení teplot v mrazicí a chladicí části i možnost lednici připojit k Wi-Fi. Teplotu tak můžete ovládat třeba pomocí telefonu. Příjemná je také možnost nastavení prázdninového módu, pokud na delší dobu odjíždíte mimo domov. Stejně jako u praček tohoto výrobce, jsou i lednice vybaveny systémem Smart Diagnosis, kdy jen stačí zavolat na zákaznickou linku, nechat lednici přehrát kód a po telefonu se vám dostane rychlé analýzy problému a návrhu jejího řešení. To vše bez volání servisnímu technikovi. Mrazicí výkon lednice dokáže zpracovat jen 8 kg potravin za 24 hodin, což je poměrně málo. Za to akumulační doba dosahuje 18 hodin, což je opravdu velmi příjemné a hlavně praktické! Neprakticky se nám však jeví klimatická třída T, která lednici předurčuje k umístění do pokoje s teplotou pohybující se od 18 °C do 43 °C. 18 °C se nám zdá poněkud vysoká teplota, která v pokoji (obzvláště starého rodinného domu v zimě) nemusí být pravidlem.
 • přijatelná pořizovací cena
 • No Frost
 • vysoká akumulační doba
 • připojení na Wi-Fi
 • Smart Diagnosis
 • klimatická třída
 • nepraktické vnitřní uspořádání
 • vyšší spotřeba
 • teplotní a vlhkostní regulace boxů
Zjistit cenu Radši byste mini lednici?
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6.8 Total Score
LG GBB39SWDZ

Na svoji cenu velmi zajímavá lednice, kterou do některých rodinných domů nebo bytů ve starší zástavě diskvalifikuje její klimatická třída. Přes několik menších nedostatků disponuje zajímavými funkcemi, které jsou většinou zvykem u přístrojů výrazně dražších. Jestli chcete "chytrou lednici" a nemáte k dispozici 20 000 +, tak by to mohla být dobrá volba.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo