Recenze MASTER F-04

Tento běžecký pás oceníte zejména v malých prostorech. Běžecká plocha se dá sklopit do vertikální polohy, takže pás snadno schováte do rohu místnosti nebo třeba za skříň. Docela nás zaskočila také nízká pořizovací cena, protože konkurenční přístroje základní kategorie jsou o tisíc i více korun dražší.

Parametry

Typbezmotorový
Nastavení rychlostinemá
Nosnost100 kg
Běžecká plocha103 x 33
Samozřejmě, že s tak nízkou cenou není pás vybaven motorovým pohonem, ale to vzhledem k nákladům na pořízení nepovažujeme za zásadní nedostatek. MASTER F-04 sice neumí pás rozběhnout na požadovanou rychlost, ale i tak si na něm zacvičíte do sytosti. Oproti motorovým běžeckým pásům totiž bezmotorové pásy znesnadňují běh nastavitelným magnetickým odporem. Master vám nabídne 8 různých stupňů magnetického odporu, které jsou podle našeho hodnocení správně odstupňované. Na plný odpor si pořádně máknete a i při středním odporu se dost zapotíte. Zejména pokud poběžíte delší dobu. Mírnou nevýhodou je úzká plocha běžecké plochy. Pouhých 33 cm si vyžaduje soustředění při došlapech. Z našeho pohledu se dá na užší plochu zvyknout. Ale pokud jste urostlejší, pravděpodobně se vám bude na tomto pásu cvičit hůře, a tak raději zvolte model s širší plochou. Master navíc unese jen 100kg člověka, takže pokud jste dvoumetrový rambo, stejně byste měli zvolit bytelnější pás. Pro občasné běhání průměrného člověka ale tento přístroj poslouží důstojně. LCD panel s integrovaným počítačem mezi madly pásu dokáže měřit rychlost, vzdálenost, čas i spálené kalorie. Pás snadno přesunete, protože má praktická kolečka. A po složení, které je jednoduché a v ničem nedrhne, přístroj nepřekáží. Výhodou oproti motorovým běžeckým pásům je úspora energie. Jak jsme již zmínili v článku výše, bezmotorové pásy fungují na lidský pohon (to znamená náš běh). Počítač, který řídí nastavení pásu a měří základní hodnoty výkonu, potřebuje k výkonu dvě tužkové baterie. Máme-li shrnout vlastnosti pásu Master F-04, je vhodný pro občasné cvičení pro lidi průměrné a menší postavy, ale s tím, že se musíte při výkonu soustředit na došlapy. Poměr ceny a výkonu pásu je podle nás přijatelný. Zjistit cenu Chcete raději kvalitnější výrobek?
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran

Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

4 Total Score
MASTER F-04

Běžecký pás je vhodný do menších prostor, protože je možné ho složit, takže v pokoji nepřekáží. Nabízí 8 různých stupňů magnetických odporů. Běžecká plocha je úzká, má jen 33 cm, takže si musíte při běhu pozor. Navíc unese jen 100 kg člověka. Dokáže změřit rychlost, čas, vzdálenost a spálené kalorie.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo