Recenze Protherm Panther 25 KOV v.19

Jedná se o kombinovaný kotel, kterým může jak vytápět místnosti, tak ohřívat teplovou vodu. Tento kotel je průtokový a má deskový výměník. Teplota má možnost ekvitermní regulace. Digitální ovládání je díky LCD panelu velmi příjemné.
Typplynový
Výkon24,6 kW
Materiálocel
Účinnost91,8 %
Instalacezávěsný
Kotel se napojuje na komín, má plynulou modulaci výkonu a automatické zapalování. Oběhové čerpadlo je řízeno elektronicky. Součástí je vestavěný třícestný ventil. Kotel je úsporný a tichý. Jeho zapojení je jednoduché a ovládání je uživatelsky v pohodě. Plusové body můžeme přičíst také za přijatelnou pořizovací cenu. Kotle této značky není možné připojit na otevřený systém teplé vody. Pokud by přeci jen došlo k takovémuto připojení, kotel by byl v poruše kvůli nízkému tlaku v systému. Kotli chybí zdrsnění závitu, které je potřeba pro připojení teplovodního okruhu. Co se týče uchycení kotle, je zde malá variabilnost. Škoda, že modelu chybí stavitelné opěrky, které by vyrovnávaly nerovnosti stěny. Před samotnou montáží kotle dobře propláchněte topný systém. Tato značka kotle má hustou servisní síť a dobrou technickou podporu, což jsou velmi důležité faktory při výběru kotle. Zjistit cenu
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8.5 Total Score
Protherm Panther 25 KOV v.19

Velkou výhodou kotle je poměrně nízká pořizovací cena. Teplota má možnost ekvitermní regulace a ovládání kotle je díky LCD panelu velmi příjemné. Kotel je průtokový a má deskový výměník. Model nelze připojit na otevřený systém teplé vody, kotel by hlásil poruchu z důvodu nízkého tlaku v systému.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo