Recenze žehličky na vlasy Remington PROluxe S9100

Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 slibuje vykouzlit účes na profesionální úrovni. Díky speciálním moderním technologiím dokáže i nepoddajné vlasy proměnit v krásně hladké. Jejich styling by vám měl, alespoň dle informací výrobce, vydržet celých 24 hodin. A reálné zkušenosti zákazníků to potvrzují. Pojďme se nyní podrobně podívat na jednotlivé funkce, výhody a případně i nevýhody tohoto produktu.

Parametry

Materiál žehlicích plochkeramika
Péče o vlasytechnologie OPTIheat
Automatické vypnutíano
Regulace teplotyano
Doba nahřátí15 sekund
Zobrazovací zařízenídisplej
Zámek teplotního nastaveníano
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C150–230

Jak se s ní upravují vlasy

 

Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 využívá inovativních technologií, díky kterým můžete vytvořit velmi pěkný účes – ať už jsou vaším cílem krásně hladké vlasy, nebo naopak bujné lokny. Dle spokojených uživatelek vydrží takto upravené vlasy opravdu celý den, tak jako to slibuje výrobce.

S žehličkou se přitom velmi dobře pracuje. Je lehká, takže se nemusíte bát, že by vás během úpravy vlasů rozbolely ruce. Manipulace je jednoduchá a při správném užívání produkt necuchá vlasy ani za ně netahá. Pokud jste ovšem začátečník a žádnou žehličku jste dosud nevyužívali, může se stát, že vám bude chvilku trvat, než si zažijete správný grif. V opačném případě hrozí, že bude přístroj trhat vlasy. Naučit se s ní pracovat je však snadné a určitě to rychle zvládnete.

Žehlička je vyrobená z keramiky a pěkně klouže po vlasech. Má zaoblené hrany, které umožňují vytváření hezkých loken. Po zapojení do zásuvky se zvládne nahřát za pouhých 15 vteřin, což je v porovnání s konkurencí skvělé. Jedná se ovšem o nahřátí na nižší teplotu. Pokud byste chtěli přístroj nahřát až ke dvěma stům stupňům a více, musíte počítat, že se tato doba přirozeně prodlouží, a to zhruba na půl minuty a víc. Pořád je to ale rychlovka a žádné velké zdržování vám tedy nehrozí.

Následně vám celá úprava vlasů pravděpodobně nezabere více než pár minut, takže ji můžete s klidem využívat, i pokud máte jinak nabitý diář.

Žehlička je vybavená dostatečně dlouho šňůrou, tudíž s ní můžete v pohodě pracovat, i když máte zásuvku dál od zrcadla. Kabel je navíc otočný, což znamená, že vám nebude při práci nijak zavazet a určitě se vám ani nezamotá.

Výhodou je i umístění tlačítek na boční straně přístroje. Nehrozí tedy jejich nechtěné přepínání během žehlení.

Po hodině nečinnosti se žehlička sama vypne. Nemusíte se proto bát bezpečnostních rizik v případě, že byste na ni náhodou zapomněli. Může se zdát že hodina je zbytečně mnoho (a já souhlasím), ale je to mezi žehličkami na vlasy standard. 

Přístroj se vyrábí v jemně růžové barvě a má velmi pěkný, elegantní design. Navíc k němu dostanete praktické pouzdro. To se výborně hodí především na cesty. Můžete v něm ale žehličku skladovat i doma. Nebude vám tak nikde zavazet a nemusíte se bát, že by při běžném provozu v koupelně došla k úhoně.

Plusem je také cena, která není nijak závratně vysoká – začíná zhruba na 1 200 Kč, což je vzhledem ke kvalitě výrobku velmi rozumná částka.

Teplota a typ vlasů

Co se týče nastavení teploty, je žehlička Remington PROluxe S9100 velmi variabilní. Volit totiž můžete hned z devíti teplotních stupňů, které se pohybují v rozmezí od 150 do 230 °C. Ideální je volit teplotu podle typu vašich vlasů. Tak se vyhnete jejich zbytečnému poškozování.

 • Pro jemné nebo jakkoli oslabené či poškozené vlasy je lepší pohybovat se na spodní hranici teplotní škály. Žehličku si ideálně nastavte na 150–170 stupňů.
 • Jestliže jsou vaše vlasy „normální“ a zdravé, můžete si dovolit zvýšit teplotu na 180–200 stupňů.
 • Pro silné, kudrnaté a velmi nepoddajné vlasy budete muset rozehřát přístroj na nevyšší teploty, tedy na 210–230 stupňů. Nutno dodat, že uživatelky s tímto typem vlasů si přístroj velmi chválí. I těžko tvarovatelné vlasy se dle jejich zkušeností dokáží proměnit v hladký a elegantní účes, který vydrží.

O stavu nahřátí vás bude informovat praktický displej. Zvolenou teplotu si můžete také uzamknout, takže tlačítka při provozu nejdou přepínat. Žehlička má zároveň paměťovou funkci. Přístroj bude tedy po opětovném zapnutí nastavený na stejnou teplotu, jakou jste používali naposledy, což příjemně šetří čas.

Speciální funkce žehlení

Žehlička disponuje několika inovativními funkcemi, které zajišťují jednak snadnou úpravu vlasů, jednak jejich ochranu před poškozením.

Technologie OPTIheat umožňuje vysílání tepla právě tam, kde je ho nejvíc potřeba. Přístroj tak bude více zahřívat hustší části vlasů, zejména u kořínků. Naopak konečky, které by snadno mohly podlehnout lámání, zahřeje méně. Výsledkem bude nejen účes, který déle vydrží, ale především zdravé vlasy, které úpravou nijak neutrpí. Podobně funguje většina žehliček na vlasy, jen každý výrobce používá jiné označení pro tuto „novou“ technologii.

Druhou speciální technologií je funkce Pro+. Ta zajišťuje automatické nastavení teploty na optimálních 185 stupňů. Jedná se o jemnější úpravu, která je pro zdraví vlasů určitě prospěšnější. S tímto nastavením se nemusíte bát používat žehličku častěji.

Žehličce bohužel chybí funkce ionizace, kterou některé přístroje z této cenové kategorie běžně disponují. Ionizace zabraňuje nechtěnému elektrizování vlasů, takže by ji ocenily především uživatelky s tímto problémem.

Máte zájem o jinou recenzovanou žehličku na vlasy?

Zjistit cenu
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

9 Total Score
Remington PROluxe S9100

Žehlička Remington PROluxe S9100 se osvědčila pro úpravu všech typů vlasů. Účes, který s její pomocí vytvoříte, nejen pěkně vypadá, ale i dlouho vydrží. Práce s žehličkou je snadná a nezabere ani příliš mnoho času. Cena je, vzhledem k nabízeným funkcím, přívětivá. Zákaznice si ji vesměs pochvalují a je poměrně těžké najít nějakou nevýhodu. Pokud tedy hledáte spolehlivého pomocníka, který vám nahradí nejednu návštěvu kadeřnického salonu, nebudete nejspíš zklamáni.

PLUSY
 • Zajistí hladký účes, který vydrží až 24 hodin a zároveň chrání vlasy před poškozením
 • S žehličkou se snadno pracuje – je lehká a snadno se ovládá
 • Cena je v porovnání s konkurencí příznivá
MÍNUSY
 • Začátečníci mohou mít problém se správnou manipulací a žehlička pak tahá vlasy
 • Chybí ionizační funkce
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo