Recenze žehličky na vlasy Remington S 9500 Pearl

Pokud chcete dopřát vašim vlasům luxusní péči v podobě keramické žehličky s perlově třpytivými žehlicími destičkami, je pro vás Remington S 9500 Pearl ta pravá. Pozor, spoiler: tahle žehlička je naprosto dokonalá. Na první pohled vás rozhodně zaujme svým elegantním vzhledem. Nesmrtelná černobílá kombinace se zajímavými květy ve stejných barvách u rukojeti a lesklé destičky působí luxusním dojmem. Vaše srdce (respektive vlasy) si získá ale hlavně především díky řadě užitečných funkcí. Za tuto žehličku by se nemusela stydět ani většina kadeřnických profesionálů. Přes všechny svoje výhody navíc pořídíte žehličku za nízkou cenu. Co více si přát? Pojďte se přesvědčit o tom, že žehlička Remington S 9500 Pearl je must have v péči o vlasy.

Parametry

Materiál žehlicích plochkeramický
Péče o vlasykeramické ohřívací destičky
Automatické vypnutípo 60 minutách
Regulace teplotyano
Doba nahřátí10 sekund
Zobrazovací zařízeníLED displej
Zámek teplotního nastaveníano
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C150 - 235

Úprava vlasů

Ovládání žehličky Remington S 9500 Pearl je naprosto rychlé a jednoduché. Bude tedy vyhovovat dokonce i úplným začátečníkům. S dlouhými úzkými žehlicími destičkami, které jsou 110 mm dlouhé a jen 30 mm široké, se snadno manipuluje, a lépe tak dosáhnete precizních výsledků.

Teplota a typ vlasů

Po zapnutí žehličky si pomocí tlačítek s ikonkami plusu a mínusu na boku žehličky nejprve zvolíte požadovanou teplotu v rozmezí od 150 do 235 °C, která se zobrazí na modře podsvíceném digitálním LED displeji. O nahřátí vás bude informovat zvuková signalizace. Ideální teplotu si vybírejte vždy podle typu vašich vlasů. Pokud je máte jemné nebo poškozené, používejte nižší teplotu. Husté, zdravé a silné vlasy naopak potřebují teplotu vyšší. Výsledný účes bude na nich navíc lépe držet. V případě, že váháte jakou teplotu máte nastavit, začněte nejprve u nižší a v případě potřeby postupně teplotu přidávejte. Nebo zkuste zlatou střední cestu, která se pohybuje mezi 170 a 190 °C. Po zvolení požadované teploty můžete následně displej uzamknout, abyste se vyvarovali možných nežádoucích změn v teplotě během samotného stylingu.

Pokud zrovna spěcháte a nestíháte, ale přesto chcete vypadat skvěle, rozhodně využijete funkci Turbo Boost, pomocí které se automaticky nastaví nejvyšší teplota. S žehličkou Remington S 9500 Pearl nebudete muset čekat věčně, než se nahřeje, ale můžete se rovnou pustit do akce. Při zvolení této funkce se žehlička nahřeje za neuvěřitelných 10 sekund! Vaše vlasy tak budou dokonalé už za pár minut od jejího zapnutí.

S žehličkou můžete vlasy vyžehlit do hladka nebo si je navlnit. Rozdělte vlasy na prameny a bez zastavení je žehličkou přejeďte od kořínků po konečky. Povrch žehličky Remington S 9500 Pearl je až 8x hladší než povrch bežných keramických žehliček. Netahá vlasy, proto se žehlička nebude zasekávat a vy budete moci přejet po každém prameni vlasů jedním tahem.

Dávejte pozor na to, abyste se při práci s žehličkou nedotkli rozžhavených destiček. Mohli byste se o ně nepříjemně popálit. Špička žehličky zůstává však po celou dobu chladná.

Mějte na paměti, že jedině zdravé vlasy mohou vypadat krásně. I když je tato žehlička k vlasům šetrná, nepřejíždějte jeden pramen žehličkou více než dvakrát. Na styling ofiny nebo patky zvolte vždy nižší teplotu. Vyvarujte se taky příliš častému používání žehličky.

S těmito tipy a hlavně se žehličkou Remington S 9500 Pearl se budou vlasy lesknout jako vzácné perly. Kdykoliv ji použijete, budete mít pocit, jako byste právě opustili kadeřnický salon.

Speciální funkce žehlení

Přiznejte se, kolikrát se vám už stalo, že jste po odchodu z domu začali přemýšlet nad tím, jestli jste žehličku vypnuli nebo ne? A kolikrát jste se skutečně vrátili domů, abyste ve finále zjistili, že byla stejně vypnutá? V tomto případě oceníte funkcí automatického vypnutí žehličky, která se aktivuje po 60 minutách od jejího zapnutí. Remington S 9500 Pearl vám tak ušetří spoustu času a hlavně nervů.

Žehlička má 3 metrový kabel. Pro zajímavost: průměrná délka kabelů žehliček se pohybuje mezi 1,5 a 2 metry. Vzhledem k tomu, že je nadstandardně dlouhý, dávejte pozor na to, aby se vám při manipulaci nezauzloval. Na druhou stranu můžete žehličku zapojit do téměř jakékoliv zásuvky ve vašem pokoji a vy se nebudete vztekat, že nedosáhne tam, kde byste zrovna potřebovali. Kabel je navíc otočný, což oceníte zejména při natáčení vln, protože se nebude kabel namotávat na samotnou žehličku, ale bude se otáčet kolem své osy.

Při cestování určitě využijete kloub na rukojeti, který uzamkne destičky a žehlička se tak snadno vejde do luxusního ochranného pouzdra, které je odolné vůči vysokým teplotám. Toto pouzdro je součástí balení výrobku stejně jako žáruvzdorná podložka, na kterou si žehličku můžete položit po dokončení stylingu vašich vlasů. Žehličku můžete navíc zapojit do každé elektrické sítě.

Čištění a péče

Vylepšený povrch žehlících destiček Ultimate prý obsahuje 15x více keramiky oproti běžným keramickým žehličkám a je až o 85% odolnější vůči opotřebení a stylingovým přípravkům. Těžko říct zda je to pravda, osobně tipuje že spíše ne. Ačkoliv výrobce udává, že její životnost je až 5x delší v porovnání s běžnými keramickými žehličkami, je důležité se o žehličku pravidelně a vhodně starat. A to především pokud používáte různé stylingové přípravky a vlasovou kosmetiku na ochranu proti teplu.

Po vypnutí a dostatečném vychladnutí žehličky otřete žehlicí plošky jemným navlhčeným hadříkem. Nikdy je nedrhněte a nepoužívejte na ně brusné čisticí prostředky. Mohlo by dojít k poškrábání jejich keramického povrchu a snížení účinnosti žehličky.

Podle uživatelů může časem dojít k vyblednutí květinkového vzoru na horní části žehličky. Důvodem jsou vysoké teploty.

Zajímají vás další žehličky na vlasy? Inspirujte se zde.

Zjistit cenu

   

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

9 Total Score
Hodnocení Remington S 9500 Pearl

Značka Remington je zárukou kvality v péči o vlasy. Remington S 9500 Pearl patří mezi top žehličky. A pokud hledáte levnou žehličku, ale zároveň nechcete slevovat ze svých nároků, pořiďte si právě Remington S 9500 Pearl. Je zkrátka perlou mezi ostatními žehličkami z podobné cenové kategorie.

PLUSY
 • jednoduché ovládání
 • regulace teploty
 • nízká cena
 • funkce rychlého nahřátí
 • automatické vypnutí žehličky
 • lesk vlasů
 • luxusní vzhled
 • žáruvzdorné pouzdro a podložka v balení
MÍNUSY
 • až příliš dlouhý kabel
 • po čase bledne potisk
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo