Recenze Remington S7710

Už máte dost své staré žehličky na vlasy nebo jste se zkrátka rozhodli, že si zkusíte upravovat vlasy pomocí tohoto pomocníka a padl vám do oka model Remington S7710? My se vám pokusíme tuto žehličku co nejlépe představit a upozornit na její dobré či špatné stránky. Již v úvodu je ale třeba říct, že špatné se hledají dost těžko. Je cenově přijatelná, dobře se s ní pracuje, vyniká trojitou ionizací na ochranu vlasů, takže jsou vlasy po použití krásně lesklé, má keramické žehlící plochy potažené turmalínem, automatické vypnutí, dostatečný a nastavitelný teplotní rozsah, a tak bychom mohli pokračovat. Pokud vás zajímá, co dalšího umí a na co si případně dát pozor, čtěte dál.

Parametry

Materiál žehlicích plochkeramické, potažené turmalínem
Péče o vlasyionizace
Automatické vypnutíano
Regulace teplotyano
Doba nahřátí35 sekund
Zobrazovací zařízenídisplej
Zámek teplotního nastaveníano
Otočný kabelano
Teplotní rozsah v °C150 - 230

Jak se s ní upravují vlasy?

Chápeme, že vyznat se v takovém množství typů žehliček na vlasy není vůbec jednoduché. Proto je zásadní si říct, co od žehličky očekáváte a hlavně, jaký typ vlasů máte. S žehličkou Remington S7710 máte tu výhodu, že ji mohou používat jak ti, co se narodili s bujnou kudrnatou hřívou, tak zejména i ti, co mají vlasy jemné a více náchylné na poškození. Žehlička disponuje trojitou ionizační technologií, a tak chrání jemné vlasy a účinně bojuje se statickou elektřinou.

Zdokonalená keramika s turmalínem vám při stylingu zajistí to, že vlasy budou pěkně klouzat a nestane se vám, že by potom byly krepaté. Tato kombinace snižuje teplotu žehličky a je vhodná zvlášť pro uživatele s jemnými a tenkými vlasy. Speciálně navržený generátor iontů uvolňuje miliony iontů, které všechny vlasy obalí, vlasy pak jsou opravdu pěkné. Pokud máte vlasy hodně suché, můžete zvolit podobný model od stejného výrobce, a to Remington S8500, destičky této žehličky jsou napuštěny arganovým olejem, a to vlasům pomůže. Pokud se vám vlasy naopak více mastí, je třeba se tomu typu vyhnout.

Zvolit si můžete z devíti možností nastavení teploty, vždy po 10°C, a to od 150 °C do 230 °C, pro jemné a normální vlasy zvolte samozřejmě nižší teplotu, od 150 °C do maximálně 190 °C a pro silné a husté vlasy se hodí teplota od 190 °C výše. Pokud se vám nedaří s těmito teplotami vlasy narovnat či navlnit, přidejte na teplotě, ale pamatujte na to, že teplota od 220 °C bude i silné vlasy při častém použití poškozovat. Důležité je zvolit také vhodný ochranný přípravek před žehlením vlasů. Ramena žehličky jsou úzká, proto se s nimi budou velmi dobře dělat vlny. Destičky jsou dlouhé 110 mm a na dotek hladké. S tímto přístrojem se pracuje dobře, protože skvěle padne do ruky. Napájecí kabel je dostatečně dlouhý, 190 cm, je otočný, což oceníte zvlášť, když si vlasy bude vlnit. Pokud ráno spěcháte, je pro vás každá minuta důležitá. Proto je velkým plusem této žehličky její funkce Turbo Boost, to je rychlé nastavení teploty, žehlička je nahřátá už za 15 sekund, a to je velmi krátká doba. Pro srovnání, na trhu najdete žehličky, které se nahřejí i až za 2-3 minuty. Na to, že je připravena na použití vás upozorní pípnutím. Hodí se i funkce paměti teploty. Pro ty, co často zapomínají vypínat elektrické spotřebiče, máme dobrou zprávu, žehlička disponuje automatickým bezpečnostním vypnutím.

Ovládání je snadné. Na boční straně přístroje najdete tři tlačítka. Tlačítko zapnutí a vypnutí se nachází mírně stranou od dalších dvou, pomocí kterých přidáváte nebo ubíráte teplotu. Plusem výrobku je také to, že si pamatuje poslední použitou teplotu a nemusíte ji tak stále dokola nastavovat. Zamknutí tlačítek při provozu se také hodí.

Výrobce Remington patří mezi spolehlivé výrobce. Na trhu figuruje už od roku 1937 a se svojí specializací na holení a úpravu vlasů se můžete spolehnout na to, že tyto jejich výrobky patří mezi ty kvalitní.

Design výrobku je jednoduchý, žehlička je vyrobena z černého plastu, horní část má fialovou, lehce třpytivou barvu. Patří k ní i žáruvzdorné pouzdro, takže si žehličku můžete brát s sebou na cesty a pokud vám po úpravě vlasů zůstane žehlička ještě teplá, nemusíte mít žádné obavy ji rychle sbalit. Navíc se hodí do každé elektrické sítě.

Nezapomínejte na to, že i o žehličku se musíte starat, pokud ji používáte často, mrkněte občas na to, zda nepotřebuje vyčistit od nečistot a přípravků.

Rady

Žehlička se může stát vaším skvělým pomocníkem při stylingu vlasů, jen se držte těchto základních pravidel:

 • vlasy žehlete zásadně dobře vysušené,
 • použijte ochranný přípravek,
 • vlasy dobře před úpravou rozčešte,
 • berte vždy tenké pramínky, jen tak docílíte dobrého výsledku,
 • nikdy nežehlete vlasy, na kterých jsou zbytky tužidla, laku, gelu apod., tyto přípravky se teplem rozpustí a nalepí na vlasy, které mohou poškodit,
 • teplotu přizpůsobte vašemu typu vlasů.

Chcete si udělat kompletní přehled o žehličkách na vlasy?

Zjistit cenu
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
Remington S7710

Přestože tato žehlička patří spíše mezi levnější modely, u kterých jen výjimečně narazíte na funkci ionizace nebo automatického vypnutí, tomuto modelu tyto funkce nechybí. Myslíme si, že pokud si ji zakoupíte, budete spokojeni. V podstatě jsme na ní žádné chyby nenašli. Líbí se nám extra rychlé nahřátí, trojitá ionizace na ochranu vlasů, navíc se s ní velmi dobře pracuje a s úzkými destičkami vlasy krásně navlníte. Vlasy jsou po úpravě tímto výrobkem pěkně lesklé a zdravé. Samozřejmě musíte dodržovat správné použití, žehlit suché vlasy a nenechávat vlasy v žehličce příliš dlouhou dobu. Jen je třeba zdůraznit, že nejnižší nastavitelná teplota je 150 °C, proto zvažte, zda vám to bude vyhovovat a nepotřebujete žehličku s nižší teplotou.

PLUSY
 • rychlé nastavení teploty
 • dlouhé, úzké destičky
 • funkce paměti teploty
 • otočný kabel
 • trojitá ionizační technologie
 • generátor iontů
MÍNUSY
 • nejnižší teplota až od 150°C
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo