Recenze Sencor SCR 2100

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

I tento model patří do nejnižší cenové kategorie, v porovnání s Lamax Drive C3 má však o něco více nedostatků. Mezi pozitiva patří určitě vzhled. Tento velmi útlý model se může pochlubit skutečně stylovým designem a kovovým tělem. Tato kamera do auta díky svým skutečně mini rozměrům také nikde nepřekáží a lze ji bez problému upevnit zezadu na zpětné zrcátko (přívodní kabel je dostatečně dlouhý, a ve svém voze jej tedy vždy pohodlně natáhnete všude, kde je potřeba).

Parametry

Rozlišení videa1 920 x 1 080
Pozorovací úhel120°
Velikost displeje2,7″
Typ paměťové kartyMicro SD
Maximální kapacita paměťové karty32 GB
Menu v českém jazyceAno
Automatické zapnutíAno
G-senzorAno
GPS lokátorNe
Detekce rychlostních radarůNe
MikrofonAno
FotoaparátAno
Noční režimAno
Parkovací režimAno
LDWSNe
Magnetický držákNe
S přihlédnutím k nízké ceně přístroje disponuje také poměrně rozmanitým množstvím funkcí (parkovací režim, fotoaparát či noční režim). Velmi kladně hodnotíme také možnost zaostřit do nekonečna, díky čemuž přístroj neostří na kapky vody či nečistoty na skle (což často patří mezi nedostatky dražších kamer). Zmíněné funkce však způsobovaly problémy. Při nočním režimu docházelo k samovolnému vypínání kamery, což se dělo i při manuálním spuštění. A ani kvalita záznamu (především za zhoršených světelných podmínek) neodpovídala uvedené kvalitě Full HD (nečitelné SPZ, dopravní značky apod.). Přisvícení v nočním režimu hodnotíme jako nefunkční. Výrazným nedostatkem tohoto přístroje je také velmi nízká frekvence snímání (24 fps), obraz je kvůli tomu spíše než plynulý trhaný. S kamerou je sice možné pořídit také fotografie, ty jsou však velmi nekvalitní. Úhel záběru pouze 120° je také nedostatečný. Velmi negativně hodnotíme také skutečnost, že dochází k samovolné změně času či data, výsledný záznam tak obsahuje nepravdivé informace a může uživatele mást. Parkovací režim zase nedostatečně detekuje pohyb před vozidlem – při pohybu v zorném poli kamery se nezapíná. Také samotná instalace je obtížná podobně jako vyjmutí SD karty. Z výše uvedeného je patrné, že tento model vám rozhodně nedoporučujeme. I pokud nechcete investovat do autokamery příliš, na trhu najdete mnoho kvalitnějších přístrojů za podobnou cenu. Ukázka videa: Zjistit cenu Není to pro vás ta pravá? Zkuste si vybrat z dalších testů autokamer.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

4.8 Total Score
Sencor SCR 2100

Kvalita a možnosti videa
4
Funkce
6
PLUSY
 • Solidní výbava
MÍNUSY
 • Slabší kvalita záznamu
 • - malý úhel
 • - nic moc ostření
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Vaše hodnocení

   Covybrat.cz
   Logo