Recenze Smarton SM150 dětská digitální chůvička

Dětská chůvička patří do kategorie levnějších produktů, čemuž také odpovídá její vybavení a hodnocení. Výrobce, že dosah venku i uvnitř je 300 metrů. Ovšem po vyzkoušení s tímto údajem nemůžeme souhlasit, protože signál se ztrácí už po pár metrech se standardními překážkami, jako je zeď v domě či bytě. S žádnými velkými vzdálenostmi tedy spíše nepočítejte.

Parametry

Dosah venku300 m
Dosah vevnitřneuvedeno
Upozornění mimo dosahano
Typ vysílánídigitální
Videone
Počet kanálůneuvedeno
Noční světlone
Způsob nabíjeníkombinované
Technologie DECTne
Úsporný režimne
Obousměrný přenosano
Upozornění na zvukano
Některé kusy mohou mít problém s úrovní hlasitosti, kterou přenášejí. Některé přenáší zvuk bez problémů, jiné brečící miminko zkrátka nezaznamenají. Nejsou tedy vhodné pro tiché děti. Výhodou této chůvičky je možnost obě dvě jednotky napájet ze sítě i tužkovými bateriemi. Je kompatibilní s typem baterií AAA (jedná se o malé tužkové baterie). Každá jednotka potřebuje 3 kusy baterií. Co se týče indikace oznámení o stavu baterie, mohla by být více vizuálně jasnější. Chůvička – rodičovská jednotka – disponuje sponou na opasek, takže ji můžete mít neustále při sobě. Výrobek má oboustrannou komunikaci, takže na miminko můžete mluvit. Jako nevýhodou vidíme velkou podobnost mezi těmito dvěma kusy. Odlišení mezi rodičovskou a dětskou jednotkou sice je, ale ne nijak markantní. Protože chůvička nemá žádné funkce navíc, kromě standardního upozornění (vizuální i zvukové) na ztrátu signálu a docházející baterie, je její ovládání poměrně snadné, a tak nemusíte dlouze studovat manuál. Pokud manuál k chůvičce náhodou neobdržíte, budete ho jen těžko hledat na internetu. Výrobce uvádí, že spojení mezi vámi a vaším miminkem bude soukromé, ovšem toto tvrzení je velmi diskutabilní, protože vysílání probíhá na frekvenci 2,4 GHz, která je nejběžnější, takže může dojít k rušení jinými zařízeními. Pokud byste si chtěli být jistí, že vaše komunikace bude opravdu soukromá, musela by chůvička disponovat funkcí DECT, která probíhá na frekvenci 1,9 GHz. Jedná se tedy o šifrovaný přenos, a tak se nemusíte bát rušení jinými zařízeními. Zjistit cenu Zkuste nezávislého průvodce výběrem.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

5 Total Score
Smarton SM150 dětská digitální chůvička

Průměrná chůvička pro velmi nenáročné uživatele. Její zpracování je poměrně laciné. Přenášený zvuk je zkreslený. Nevýhoda je velká podobnost obou jednotek. Každá z jednotek potřebuje 3 baterie. Je možné je dobíjet i ze sítě.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo