Recenze Snuza Go Mobilní monitor dechu a pohybu

Vekou výhodou monitoru je jeho mobilnost. Snadno se přenáší kamkoliv a nemusíte se bát, že by se poškodil. Funguje na klip, takže se snadno připne k plence miminka. Musíte však dát dobrý pozor, aby byl senzor v kontaktu s dětským bříškem, ale zároveň by miminko neměl nikde tlačit. Materiál, ze kterého je detektor vyroben je měkký a příjemný na omak.

Parametry

Typmonitor dechu na plenku
Počet desek v balení-
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníano
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
Monitor funguje na baterii. Její stav ohlašuje indikátor 3 barvami: zelené – baterie je v pořádku, oranžová – baterie je téměř vybitá – vyměňte ji, červená – baterie je vybitá, monitor nebude pracovat. Světelnou indikaci má také indikátor pohybu. Tuto funkci si můžete zapnout nebo vypnout podle vlastních preferencí. Navolit si můžete také dobu, po které chcete, aby se začal monitor vibrovat, pokud nezaznamená u dítěte pohyby/dech. Zvolit si můžete z časových intervalů 15, 18, 20 sekund. Samozřejmě po vibracích se rozezní hlasitý alarm. Monitor také nabízí možnost nastavení slyšitelného tikání, které odpovídá pohybům bříška/nádechům. Velkou výhodou monitoru jsou jeho kompaktní rozměry a snadné ovládání. Pro nastavení různých funkcí však budete potřebovat manuál. Pozitivně hodnotíme také to, že monitor můžete používat v kočárku, kolébce, dětské postýlce a podobně. Nesmí se však používat v případě jakýchkoliv pohybů (třeba cestování). Nevýhoda monitoru spočívá v tom, že jakmile se miminko začne přetáčet, bude mu monitor překážet. Ideální tedy je jeho používání spíše u novorozenců a malých dětí, které v postýlce spíše leží, než objevují svět. S klipem na plenku se hůř manipuluje, protože nejde celý odklopit a přicvaknout. Na plenku je ho nutné nasadit podobně, jako když si dáváte vlásenku do vlasů. Zjistit cenu Přehled všech hodnocených monitorů dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6 Total Score
Snuza Go Mobilní monitor dechu a pohybu

Výhodou monitoru dechu jsou jeho kompaktní rozměry, díky kterým se snadno přenáší. Na to, že je monitor takto malý, nabízí poměrně zajímavé funkce nastavení (například zvukové oznámení každého nádechu). Je však vhodný spíše pro děti, které spí na zádičkách. Dětem, které se už přetáčí by mohl překážet. Připnutí k plence není tak komfortní, jako u modelů vyšší třídy této značky.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo