Recenze Snuza Smart monitor pohybu PICO

Tento typ dětského monitoru dechu je mobilní. Samozřejmě můžeme přenášet i deskové monitory, ale časté přenášení jim nesvědčení. Typ monitoru na plenu je k tomu však přizpůsobený, nemá žádné kabely, takže manipulace je velmi snadná a pohodlná.

Parametry

Typmonitor dechu na plenku
Počet desek v balení-
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníano
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
Pomocí klipu se přicvakne na plenu, velmi důležité je, aby byl ve správné poloze. U dětí, které spí na zádíčkách, by měl být umístěný u pupíku. U dětí, které spí na bříšku, by měl být připnutý zboku. Je důležité, aby měl přístroj kontakt s tělem, ale zase by neměl miminko tlačit. O tomto monitoru můžeme říct, že patří mezi smart technologie. Na internetu si totiž můžete stáhnout mobilní aplikaci a přes Bluetooth spojení  vaše telefonu a monitoru budete mít o miminku přehled, ať jste kdekoliv. Pokud monitor během 15 vteřin nezaznamená dechovou činnost, vyšle vibrace, které by měly miminko k nádechu přimět. Pokud se tak nestane, začne za dalších 5 vteřin vysílat hlasitý alarm. Díky čidlům na přístroji, můžete kontrolovat jeho teplotu těla, kvalitu spánku i polohou miminka. Baterie nejsou potřeba, protože monitor se nabíjí v nabíjecí stanici přes USB kabel. Stav baterie hlídá indikátor, který v momentě okamžité výměny baterií, vydá zvuk, kromě toho že kontrolka svítí červeně. Stav baterie označují barvy: zelená – baterie je plně nabitá, žlutá – baterie je slabá, ale pár hodin ještě vydrží, červená – baterie je velmi slabá a měli byste ji nabít, červená+zvukový signál – ihned nabijte baterii. Indikátor pohybu (ikona plící) dokáže barevně odlišit sílu břišního pohybu: zelená – silný břišní pohyb, žlutá-slabý břišní pohyb, červená – velmi slabý břišní pohyb. Kromě zástavy dechu vás monitor upozorní také na volný pád nebo otevření klipu. Velkým plusem tohoto monitoru jsou malé rozměry a pohodlné přenášení. Zjistit cenu Chcete vidět další? Test monitorů dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran

Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
Snuza Smart monitor pohybu PICO

Tento monitor dechu můžeme označit jako smart věcičku, protože je možné ho pomoci aplikace spárovat s vaším mobilním telefonem. Monitor dechu hlídá nejen dech, ale také teplotu miminka i polohu, ve které spí. Přístroj nepotřebuje baterky, jeho dobíjení se provádí pomocí USB kabelu. Velkou výhodou je bezproblémová mobilnost přístroje.

Přidejte svou recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Napište svou recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na [email protected]

   Covybrat.cz
   Logo