Recenze Snuza Smart monitor pohybu PICO

Tento typ dětského monitoru dechu je mobilní. Samozřejmě můžeme přenášet i deskové monitory, ale časté přenášení jim nesvědčení. Typ monitoru na plenu je k tomu však přizpůsobený, nemá žádné kabely, takže manipulace je velmi snadná a pohodlná.

Parametry

Typmonitor dechu na plenku
Počet desek v balení-
Zdravotní certifikaceano
Baterie v baleníano
Prodlužovací kabelne
Hlasitost alarmu85 dB
Pomocí klipu se přicvakne na plenu, velmi důležité je, aby byl ve správné poloze. U dětí, které spí na zádíčkách, by měl být umístěný u pupíku. U dětí, které spí na bříšku, by měl být připnutý zboku. Je důležité, aby měl přístroj kontakt s tělem, ale zase by neměl miminko tlačit. O tomto monitoru můžeme říct, že patří mezi smart technologie. Na internetu si totiž můžete stáhnout mobilní aplikaci a přes Bluetooth spojení  vaše telefonu a monitoru budete mít o miminku přehled, ať jste kdekoliv. Pokud monitor během 15 vteřin nezaznamená dechovou činnost, vyšle vibrace, které by měly miminko k nádechu přimět. Pokud se tak nestane, začne za dalších 5 vteřin vysílat hlasitý alarm. Díky čidlům na přístroji, můžete kontrolovat jeho teplotu těla, kvalitu spánku i polohou miminka. Baterie nejsou potřeba, protože monitor se nabíjí v nabíjecí stanici přes USB kabel. Stav baterie hlídá indikátor, který v momentě okamžité výměny baterií, vydá zvuk, kromě toho že kontrolka svítí červeně. Stav baterie označují barvy: zelená – baterie je plně nabitá, žlutá – baterie je slabá, ale pár hodin ještě vydrží, červená – baterie je velmi slabá a měli byste ji nabít, červená+zvukový signál – ihned nabijte baterii. Indikátor pohybu (ikona plící) dokáže barevně odlišit sílu břišního pohybu: zelená – silný břišní pohyb, žlutá-slabý břišní pohyb, červená – velmi slabý břišní pohyb. Kromě zástavy dechu vás monitor upozorní také na volný pád nebo otevření klipu. Velkým plusem tohoto monitoru jsou malé rozměry a pohodlné přenášení. Zjistit cenu Chcete vidět další? Test monitorů dechu.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
Snuza Smart monitor pohybu PICO

Tento monitor dechu můžeme označit jako smart věcičku, protože je možné ho pomoci aplikace spárovat s vaším mobilním telefonem. Monitor dechu hlídá nejen dech, ale také teplotu miminka i polohu, ve které spí. Přístroj nepotřebuje baterky, jeho dobíjení se provádí pomocí USB kabelu. Velkou výhodou je bezproblémová mobilnost přístroje.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo