Recenze TEASI One 3

Teasi One 3 je GPS navigace určená zejména pro cyklistiku, můžete ji ale využít také na pěší túře, na běžeckých lyžích či na vodě.

Parametry

Úhlopříčka3,5 palce
Rozlišení480 x 800
Výdrž baterie720 minuty
Asistent jízdních pruhůano
3D zobrazeníne
POIano
Handsfreeano
Lifetimeano
Paměťová kartaano
Bluetoothano
USBano
OdolnostIPX 5
Rozměry111 x 64 x 21
Hmotnost139 g

Hodnocení

Tento model disponuje 3,5″ lesklým dotykovým displejem s velmi dobrým rozlišením (480 x 800 px). Bohužel za přímého slunečního světla se jeho viditelnost markantně zhoršuje a stává se nečitelným. Sluneční paprsky navíc způsobují nepříjemné odlesky. Ovládání přístroje je snadné a intuitivní. Na displeji najdete všechny důležité údaje, včetně hodnoty stoupání či klesání, rychlosti či zbývající vzdálenosti k cíli. Přístroj však nefunguje vždy spolehlivě. Stalo se nám, že několik minut načítal trasu z paměti, poté se zasekl a bylo nutné jej restartovat. Často také docházelo k navedení do nesmyslných ulic a odboček, které trasu zbytečně komplikovaly. Na tento přístroj se proto bohužel nemůžete vždy na 100 % spolehnout. Potěší bezplatná doživotní aktualizace více než 47 zemí včetně USA. Chválíme také Bluetooth, díky níž je možné přístroj spojit s hands free. Pomocí této technologie lze také připojit externí senzory pro měření rychlosti jízdy, kadence šlapání nebo srdečního tepu. Samozřejmostí je databáze bodů zájmu (POI) a upozornění na příliš ostré a potenciálně nebezpečné zatáčky. Video: Součástí balení je držák na řídítka, USB kabel a manuál. One 3 disponuje baterií o kapacitě 2 650 mAh, díky které přístroj vydrží přibližně 12 hodin v provozu. Dobíjení je možné po připojení k počítači, případně přímo ze zásuvky po dokoupení příslušného USB kabelu. Velmi potěšila nízká hmotnost zařízení. Model One 3 se sice tváří jako ideální společník na cyklo výlety, bohužel v praxi se příliš neosvědčil. Nejvíce potrápilo občasné zamrzání software a špatně viditelný displej. Pokud by nebyly přítomny tyto nedostatky, jednalo by se o vynikající zařízení za přijatelnou cenu.
 • široké využití (cyklo, túry, běžky, voda)
 • vysoké rozlišení
 • doživotní bezplatná aktualizace map
 • handsfree
 • nečitelný displej při přímém slunci
 • přístroj zamrzá
 • dobíjecí USB kabel do zásuvky není součástí balení
Zjistit cenu Zajímá vás jaká je nejlepší navigace do auta?
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

7.4 Total Score
TEASI One 3

Příjemná cyklo navigace, která lze použít i pro pěší turistiku. Díky vydařenému displeji je dost přehledná, ale pozor na čitelnost za jasného dne a občas nepříjemně zamrzá.

Mapové podklady
8
Ovládání
6
Navigace
8
Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Vaše hodnocení

   Covybrat.cz
   Logo