Recenze toustovače Domo DO 9123

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Miluje vaše rodina tousty? Nebo už vám váš současný toustovač nebo sendvičovač nestačí? Podívejte  se s námi na recenzi rodinného toustovače Domo Do 9123. Už při pohledu na krabici je vám jasné, že tohle žádný prcek není. Po vybalení z krabice se vám to potvrdí, tenhle přístroj je docela velký. Je zhruba 40 cm dlouhý, 30 cm široký a skoro 15 cm vysoký. Na to je při jeho koupi nutné myslet. Jestliže ho budete mít stále na lince, zabere docela dost místa a i když ho schováte do skříňky, nějaký prostor vám zabere. Ale s tím člověk musí počítat, když chce dělat čtyři tousty zaráz.

Zkušenosti

 • Snadno se zavírá i otevírá, není nutné vyvinout skoro žádnou sílu
 • obrovský výkon (1 200W). Když si na „pár“ minut odběhnete, může se stát že budou tousty úplně vysušené.
 • Když se přístroj nahřívá, svítí červená kontrolka.
 • Jakmile je připraven k použití, začne svítit zelená kontrolka.
 • Pečící desky lze snadno vyjmout, stačí k sobě přitáhnout dva jistící prvky v části desky blíže otvírání toustovače.
 • Na matný černý povrch toustovače se snadno chytá nečistota a je na něm vše vidět.
 • Manuál je stručný, má jen čtyři strany. Ale je to toustovač a ne žádný složitý přístroj.
 • Před prvním použitím nechte přístroj párkrát na prázdno prohřát. Zbavíte se tak pachu novoty, který po rozbalení ucítíte.
 • Desky po vyjmutí můžete vložit do myčky (nejlepší myčku a návod jak vybrat najdete zde). Ale pokud používáte agresivní čistící prostředek, může dojít k jejich opotřebení.
 • Stačí je ale i utřít zvlhčenou papírovou utěrkou a pokud jsou zbytky jídla připálené, můžete použít trochu oleje.
 • Problémům s nečistými deskami se můžete zbavit tak, že do přístroje vložíte pečicí papír. Na něj se nalepí vytečený sýr nebo máslo. Vy ho po toustování vyhodíte do koše a nemusíte řešit čištění desek.

Hodnocení

Po zhruba měsíci používání jde tento rodinný sendvičovač jen doporučit. Používá se snadno, stačí si zvyknout na jeho výkon a rychlost. Čistíme ho ručně a k žádnému poškození desek zatím nedošlo. Jeho hlavní výhodou je, že díky němu můžete tousty připravovat jako na běžícím páse. A tak připravit snídani i pro větší počet lidí. Drobnou nevýhodou je jeho velikost, ale ostatní plusy to hravě vyváží. Najdi nejlepší nabídku Domo DO 9123

Fotky

                                                                             
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo