Recenze TrueLife NannyCam H32

Jsme profíci, nevěříme marketingovým slibům a nezávisle recenzujeme a srovnáváme produkty. Když nakoupíte skrze naše odkazy, můžeme získat malou odměnu, která ale nezvyšuje cenu vašeho nákupu.

Chůvička patří do kategorie video chůviček. Má dostatečně velký displej, na kterém uvidíte i drobné detaily. Samozřejmostí je možnost kontrolky miminka i v noci, a to díky funkci nočního vidění.

Parametry

Teoretický dosah venku300 m
Teoretický dosah vevnitř100 m
Typ přenosudigitální
Videoano
Počet kanálůneuvádí
Osvětleníano
Způsob nabíjenízásuvka / baterie
Technologie DECT nebo A-FHSSano
Úsporný režimano
Obousměrný přenos (mikrofon)ano
Upozornění na zvukne

Dětská jednotka – kamera funguje pouze na připojení do sítě. Nefunguje na baterie. Ovšem můžete ji nabíjet powerbankou, takže s přenášením nebude problém. Rodičovská jednotka má integrovanou nabíjecí baterii, takže ji můžete používat jak po připojení do sítě, tak bez síťového připojení.

  

Video chůvičky jsou velmi citlivé na rušení obrazu. Pokud se vám tedy nedaří spojení kamery a ovládací části, položte kameru jinam, nebo se podívejte, zda není v jejím okolí rušivý element, např. chytrý telefon. Dětskou jednotku ovládáte tou rodičovskou na dálku. Můžete svému miminku pouštět třeba ukolébavky, hlasitost ovládáte tlačítky nahoru a dolů. Díky obousměrnému spojení můžete na miminko mluvit a uchlácholit ho svým hlasem.

Teploměr je integrovaný v dětské jednotce, což je velmi praktické, protože vystouplé tyčinky děti lákají k tomu, aby si s nimi hráli, a v takovém případě může dojít i k poškození. Teploměr ukazuje pouze orientační hodnotu, která se od té skutečné může drobně lišit.

Pro šetření baterie si můžete nastavit funkci VOX, která začne přenášet zvuk a rozsvítí displej až v okamžiku, kdy zaregistruje hluk nebo zvuk. Citlivost této funkce si můžete nastavit podle vlastních preferencí, takže přenos se spustí až od určitě zvukové hladiny.

Poměrně zavádějící je ovládání na rodičovské jednotce, která disponuje tlačítky a diodami. Kvůli jejich uspořádání vám může chvíli trvat, než si zvyknete na to, že diody nejsou indikátory spuštěných funkcí, i když se nachází nad tlačítky (např.: tlačítko s režimem VOX má nad sebou červenou diodu, která však označuje spojení kamery s rodičovskou jednotkou. Nejedná se tedy o světelné značení spuštěné funkce).

Ze zkušeností můžeme říct, že signál pokryje jak byt, tak rodinný dům. Chůvička se automaticky přepíná do nočního režimu, takže není potřeba nic nastavovat.

Zjistit cenu

Recenzovali jsme pro vás kvalitní chůvičky.

Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

8 Total Score
TrueLife NannyCam H32

Video chůvička dítě dobře snímá nejen ve dne, ale i v noci. Obraz je plynulý a neseká se. Kamera musí být připojená do elektřiny, ale je možné ji nabíjet i z powerbanky. Rodičovská jednotka ovládá tu dětskou na dálku, můžete miminku pustit třeba ukolébavku nebo ovládat zvuk. Teploměr je integrovaný, takže nehrozí, že by si s ním děti chtěly hrát. Poměrně zavádějící jsou tlačítka s funkcemi a diody, které nesignalizují nastavení funkcí pomocí tlačítek, na kterými jsou umístěné, což může být matoucí.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi  |  Hodnocení lidí

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

1 komentář
 1. Dobry den.
  Jsem velice zklamaný, chuvicka ma dosah pouhych 12 m v rodinnem dome.
  Nedoporucuji.

  Přidejte váš dotaz nebo recenzi

  Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

  Covybrat.cz
  Logo