Recenze Whirlpool B TNF 5323 OX

Nemáte prostor na velkou americkou ledničku, ale doma spoustu hladových krků? Sáhněte po dostatečně velké Whirlpool B TNF 5323 OX. Má neuvěřitelný celkový objem 450 l, což nabízejí i americké chladničky. Přitom se nejedná o side-by-side provedení.

Parametry

Typkombinovaná
Provedenínerezové
Mrazící výkon12 kg/24 hodin
Akumulační doba18 hod.
Výkon mrazení4*
Klimatická třídaSN-T
Celkový objem450 l
Umístění mrazákudole
Hlučnost39 dB
Výška195 cm
Šířka70 cm
Hloubka75 cm
Oddělené regulaceano
Displejne
Energetická třídaA+++
Spotřeba energie za rok219 kWh
Speciální funkce6. smysl, No Frost, Multiflow, Food Care Zone, dveřní alarm, dětská pojistka, Supercool ...
S většími rozměry však počítejte. Šířka je 70 cm a hloubka dokonce 75 cm. S velkým provedením se pojí i větší hmotnost, která činí 84 kg. Dvířka jsou zaměnitelná, avšak potřebné komponenty nejsou součástí balení, protože prohození dvířek si musíte objednat. Prodejce tuto změnu provede ještě před doručením k vám domů. Chladnička disponuje No Frost systémem, takže se zbavíte otravného odmrazování. Umožňuje také individuální nastavení teploty jak v mrazáku, tak v chladící části. Speciální zásuvka Activ0°je vhodná pro všechny choulostivější potraviny jako mohou být ryby nebo maso. Tyto potraviny v nich zůstanou mnohem déle čerstvé, než v klasické poličce. Dále je v lednici box na zeleninu, 3 police, z toho dvě výškově nastavitelné a ve dveřích jsou 3 přihrádky na drobnější věci. Do lednice se v pohodě vejdou velké hrnce nebo třeba plech do trouby. Objem samotné chladící části je 302 l, objem mrazničky je 148 l. Díky třídě mrazení označené čtyřmi hvězdičkami v ní můžete mražené potraviny uchovávat i dlouhodobě. Klimatická třída zase umožňuje správné fungování lednice v pokojích s teplotním rozmezím od 10 °C do 43 °C. Při výpadku elektřiny dokáže chladnička Whirlpool udržet vaše potraviny zmražené až 18 hodin, což je velmi solidní. Její největší předností je však nejúspornější třída na trhu A+++. Roční spotřeba je 219 kWh, což je v přepočtu na peníze, pokud počítáme 4 Kč na 1 kWh, 876 Kč. Jedná se o naprosto nejúspornější chladničku v porovnání s jejím objemem. Přesto, že pořizovací cena se šplhá ke dvěma desítkám tisíc korun, se vám počáteční vklad díky nízkým nákladům brzy vrátí. Celkové provedení lednice je v nerezové úpravě, minimalistický styl doplňují integrovaná madla ve spodní části dveří od chladící části a v horní části dveří od mrazící části. Klasický displej lednice nemá, což nám trochu chybí. Jednotlivá nastavení nebo upozornění se zobrazují pomocí diodového hlášení na ovládacím panelu ve střední části lednice u madel. Jediné na co byste se měli připravit je pro někoho možná trochu větší hlučnost. Hluk, který lednice vydává, dosahuje 39 dB, což však není žádná hrůza a můžeme ho označit za průměrný. Nejtišší lednice mají hlukovou hranici na 36-38 dB, ty nejhlučnější dosahují až 42 dB. Whirlpool B TNF 5323 OX tedy rozhodně nebude žádným křiklounem.
 • nejúspornější model
 • přihrádka pro dlouhou trvanlivost choulostivých pokrmů
 • individuální nastavení teplot
 • velký objem
 • vhodná i pro pětičlennou rodinu
 • No Frost systém
 • vysoká pořizovací cena
 • velké rozměry
 • nemá displej
Zjistit cenu Zkuste i další lednice kombinované s mrazákem.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

7.7 Total Score
Whirlpool B TNF 5323 OX

Dražší, solidně vybavená a s velmi nízkou spotřebou. Nemá zásadnější nedostatky kromě chybějícího displeje (pro někoho). Obecně v lednicích mezi 17 000 - 22 000 bude hrát velkou roli vzhled. Parametrově se od sebe příliš neliší.

Přidejte váš dotaz nebo recenzi

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo