Recenze Xiaomi Yi Dash Camera AMI245

Jedná se o další model, jehož cena je spíše nízká, přesto svojí kvalitou mile překvapí. Výrazným pozitivem je možnost přehrávání a stahování videí pomocí Wi-Fi přímo do vašeho mobilního telefonu. S Wi-Fi lze přístroj také ovládat a automaticky aktualizovat jeho firmware. Velmi kladně také hodnotíme ovládání i aplikace plně v českém jazyce, dlouhý napájecí kabel a široké možnosti nastavení.

Parametry

Rozlišení videa1 920 x 1 080
Pozorovací úhel165°
Velikost displeje2,7″
Typ paměťové kartyMicro SD
Maximální kapacita paměťové karty64 GB
Menu v českém jazyceAno
Automatické zapnutíAno
G-senzorAno
GPS lokátorNe
Detekce rychlostních radarůNe
MikrofonAno
FotoaparátAno
Noční režimAno
Parkovací režimNe
LDWSAno
Magnetický držákNe
Tuto kameru do auta připevníte na sklo pomocí nalepovacího držáku. Přestože v něm přístroj velmi dobře sedí a lze jej také příležitostně vyjmout (například pokud potřebujete udělat několik fotografií), není bohužel možné jej použít ve více vozech (jako je tomu u kamery s držákem s přísavkou, který lze snadno ze skla sejmout). Drobnou nevýhodou je také možnost nabíjení baterie pouze přes MicroUSB. Přístroji také chybí GPS lokátor či parkovací režim. Kvůli velmi širokému pozorovacímu úhlu (165°), díky němuž při jízdě snímáte i široké okolí, však může docházet k nežádoucímu efektu tzv. rybího oka. Funkce LDWS (sledování jízdních pruhů) je velmi citlivá a upozorňuje řidiče často bezdůvodně. Nelíbí se nám také vzhled – šedivá kamera je na předním skle poměrně dobře viditelná (což může lákat zloděje). Při koupi tohoto produktu pak také budete muset počítat s dokoupením MicroSD karty, která není součástí balení (oproti ostatním zařízením však může disponovat až dvojnásobnou kapacitou 64 GB). Tento model nabízí nejlepší poměr ceny a kvality mezi levnějšími přístroji. Kvalita záznamu je i za zhoršených světlených podmínek (v noci apod.) na velmi dobré úrovni. Pokud tedy nechcete za kameru do auta utrácet příliš mnoho peněz, je pro vás tento model velmi dobrou volbou. Ukázka videa: Zjistit cenu Rádce výběrem kamery do auto je zde.
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

6.6 Total Score
Xiaomi Yi Dash Camera AMI245

Kvalita a možnosti videa
7
Funkce
6
PLUSY
 • Dlouhý napájecí kabel
 • Komplet v češtině
 • Výborný poměr ceny a výkonu
MÍNUSY
 • Sledování jízdních pruhů je skoro nepoužitelné
Přidejte váš dotaz nebo recenzi  |  Hodnocení lidí

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Vaše hodnocení

   Covybrat.cz
   Logo