Recenze Zanussi ZRB 36104 WA

Hledáte lednici a máte omezený rozpočet? I za „málo peněz jde mít hodně muziky“. Ale je tomu tak i v případě této lednice? Podívejte se na ni s námi … U výběru lednice je několik základních bodů. Prvním z nich jsou dozajista rozměry. Pokud se ta, která se vám líbí nevejde na místo pro ni určené, musíte se poohlédnout po jiné. V tomto případě jsou rozměry 185 cm výška, 59,5 cm šířka a 64 cm hloubka. Váží necelých 65 kilogramů, což sice není mnoho, ale díky objemnému tvary se s lednicí obtížně manipuluje. Při jejím přemisťování je vhodné pod ni umístit starý ručník nebo kartón. Snadno ji tak dostanete na finální místo a po jejím nadzvednutí, podložku vyndáte. A výrazně snížíte šanci, že dojde k poškrábání podlahy. Tím druhým je objem lednice. Potřebujete, aby se do ní vešli všechny potraviny, které chcete uchovávat v chladu. Hned v úvodu je nutné říct, že Zanussi ZRB 36104WA s kapacitou chladničky 226 litrů a kapacitou mrazáku 111 litrů, vhodná spíše pro menší rodiny nebo rodiny, které nepotřebují uchovávat velké množství potravin. Díky energetické třídě A++ je spotřeba slušná, vezme si 0,663kWh za celodenní provoz. Při současných průměrných cenách energie je to něco málo nad dvě koruny za jeden den provozu. Hlučnost je 40 dBA, takže ji v podstatě neslyšíte.

Vnitřní prostory

Ve spodní částí jsou tři zásuvky mrazničky, dva spodní jsou větší a horní je oproti nim zhruba poloviční. Lednice má spodní dvě zásuvky určeny pro zeleninu, nad ní je mrazící oddíl a poté dvě úložné police. Pod druhou z nich je drátěný stojan na lahve. Rozmístění a kapacitní dispozice polic lze měnit za pomoci drážek na stranách lednice. Lahve můžete skladovat i ve dveřích lednice, kde jsou umístěny tři poličky na sebou. První z nich má nejvíce prostoru je tedy vhodná na lahve, druhá již nabízí prostoru o něco méně a třetí je vyloženě nízká a hodí se pro skladování např. vajíček a jiných drobných potravin.

Zkušenosti

 • Do lednice nedávejte teplé potraviny, prvně je nechte zchladnout a až poté dejte dovnitř.
 • Pro odstranění zápachu, který lednice při běžném používání může mít, je potřeba ji pravidelně čistit. Stačí její vnitřek omýt vlažnou vodu např. s jarem. Poté vytřete vlhkým hadrem a osušte.
 • Námraza v lednici se odstraňuje sama při vypnutí kompresoru. Kontrolujte občas zda není odtokový otvor pro rozmraženou vodu ucpaný. Pokud ano, voda nebude odtékat a zůstane v lednici.
 • Námrazu v mrazničce odstraňujte když je vrstva ledu cca půl centimetru silná.
 • Můžete změnit směr otvírání dveří, více informací v manuálu na straně 12-13.
 • Lahve ve dveřních policích nevypadají úplně stabilně a při rychlejší otevření můžete mít strach aby nevypadly.

Manuál

Návod pro zanussi-zrb36104wa-manuál.

Hodnocení

V nižší cenové kategorii se jedná o podařený model. Rozumná spotřeba energie, relativně tichá a má dobře řešený vnitřní prostor. Vnitřní přihrádky jsou z tenkého plastu, proto je lepší zacházet s nimi s citem, aby se nerozbili. Tuto lednici se nebojíme doporučit! Najít nejlepší nabídku Zanussi ZRB 36104 WA
Přihlašte se do newsletteru a
získejte super tipy do emailu

Pravidelně zhruba 1 až 3 krát měsíčně vám pošleme skvělé tipy na nakupování, nové testy a nejlepší recenze.

Co můžete čekat?

 1. Tipy na opravdu dobré nákupy (vybíráme jen to, co bychom poslali sami sobě)
 2. Výhodné nabídky a slevy (vybereme jen ty opravdu dobré)
 3. Rady k nakupování
 4. Nové recenze produktů
 5. Nové srovnávací testy
 6. Tyto e-maily jsou zdarma
 7. Neposíláme spam, ani obchodní nabídky třetích stran
Načítáme ...

Děkujeme za přihlášení do newsletteru. Teď ještě mrkněte do emailu a potvrďte, že jste o zařazení do newsletteru požádali opravdu vy. 🙂

Pro info si přečtěte naše zásady osobních údajů a GDPR.

Sledujte nás na sociálních sítích

Na FB, Instáč a Twitter píšeme novinky o nakupování na internetu a zajímavé tipy, které na covybrat.cz nenajdete.

Kategorie:

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

   Přidejte váš dotaz nebo recenzi

   Před odesláním komentáře byste měli vědět jak pracujeme s vašimi osobními údaji. Důvodem pro zpracování osobních údajů je náš oprávněný zájem. Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC (GDPR). Při odeslání komentáře zpracováváme tyto osobní údaje - jméno, email a vaši IP adresu. Jméno používáme pro oslovení při případné odpovědi. Jméno můžete nahradit i přezdívkou. Email používáme pouze pro odeslání notifikačního emailu se zprávou, že vám někdo odpověděl na váš dotaz, případně rovnou pošleme odpověď na váš dotaz. Email je neveřejný a pro jiné účely ho nepoužíváme. IP adresu využíváme výlučně pro ochranu formuláře před spamem. Případné úpravy osobních údajů a žádosti o smazání můžete vyřídit emailově na poradime@covybrat.cz.

   Covybrat.cz
   Logo